تولید کننده اسید سیتریک در ایران

بخش های این محتوا:

تولید کننده اسید سیتریک در ایران, تولید کننده اسید سیتریک, اسید سیتریک

شرکت پویش اروین میعان تولید کننده اسید سیتریک در ایران است که آمادگی توزیع ماده اولیه اسید سیتریک شیمیایی را در بین شرکت های همکار و واسط دارد. پویش اروین میعان یکی از اصلی ترین تولید کننده اسید سیتریک در ایران بوده است.

اسید سیتریک به دلیل حلالیت بالا، حداقل سمیت، طعم مطبوع، قدرت کمپلکس دهندگی بالا با یون های فلزی، مهم ترین اسید آلی استفاده شده در صنایع غذایی بخصوص صنایع نوشابه سازی، فراورده های قنادی، تهیه کمپوت و کنسرو و انجماد میوه های تازه، فراورده های دارویی، صنایع شیمیایی و دیگر صنایع است.

اسید سیتریک خوراکی یا جوهر لیمو، یک تری کربوکسیلیک اسید آلی ضعیف میباشد که به طور کاملا طبیعی در مرکبات ها وجود دارد، و همپنین یک اسید آلی با ارزش در خیلی از صنایع های غذایی و دارویی شناخته شده است.

خرید اسید سیتریک خوراکی

برای خرید اسید سیتریک خوراکی از تولید کننده اسید سیتریک در ایران میتوانید به وبسایت پویش اروین میعان مراجعه و از بخش تماس با ما با کارشناسان فروش این شرکت ارتباط برقرار نمایدد.

شرکت پویش اروین میعان بزرگترین وارد کننده مواد شیمیایی، صادر کننده مواد شیمیایی از جمله انواع اسید سیتریک و دیگر مواد شیمیایی آماده ارسال انواع محصولات شیمیایی، مواد شیمیایی صنعتی، آزمایشگاهی، مواد شیمیایی خوراکی و دارویی و همچنین انواع مواد شیمیایی حلال میباشد.

آدرس: تهران خیابان پاسداران خیابان پایدار فرد نبش بوستان پنجم پلاک 12 طبقه 5 واحد 10

تلفن:

021-22798148

021-22798578

کاربرد های اسید سیتریک خوراکی

اسید سیتریک یک اسید آلی ضعیف و طبیعی می باشد که در بسیاری از میوه ها و سبزیجات بخصوص مرکبات، یافت می شود. سیتریک اسید در دو فرم بی آب(خشک) با وزن مولکولی 13/192 و آبدار(منوهیدرات) با وزن مولکولی 14/210 تولید می گردد که صنایع مختلف بر اساس نیازشان، اسید سیتریک موردنظرشان را انتخاب می کنند.

اسید سیتریک خوراکی یا همان جوهر لیمو از دسته مواد شیمیایی دارویی و خوراکی ، ماده ای است با شماره بین المللی 330 که در صنایع های غذایی به عنوان اسیدی کننده، تشدید کننده آنتی اکسیدان ها و جدا کننده یون های فلزی و عامل ایجاد طعم ها کاربرد دارد.

کاربرد اسید سیتریک

  • انواع نوشیدنی ها
  • قنادی
  • مواد غذایی منجمد
  • محصولات لبنی
  • کنسرو میوه ها و سبزیجات (Citric Acid Applications In Food Industry)
  • مربا و ژله

مشخصات اسید سیتریک شیمیایی

مشخصات خرید خرید اسید سیتریک از تولید کننده اسید سیتریک در ایران به صورت زیر میباشد:

تنظیم کننده اسیدی تنظیم کننده اسیدی
آنتی اکسیدان آنتی اکسیدان
عامل حفظ رنگ  عامل حفظ رنگ
جدا کننده یونهای فلزی جدا کننده یونهای فلزی

تولید اسید سیتریک ایرانی و اسید سیتریک خارجی

اسید سیتریک با فرمول عمومی C6H8O7 سال ها پیش کشف شد و اولین مصرف آن به نوشیدنی ها مربوط می شود. مرکبات، مانند لیمو، در واقع حاوی طیف وسیعی از اسیدها هستند – به ویژه با اسید اسکوربیک یا ویتامین C شناخته شده اند – اما اسید سیتریک فراوان ترین است. در واقع، اسید سیتریک می تواند ۸ درصد از توده خشک یک لیمو را تشکیل دهد. مردم از دوران قرون وسطی در مورد اسیدیته آب میوه ها اطلاع داشتند، اما تنها در سال ۱۷۸۴ کسی توانست اسید سیتریک را جدا کند. کارل ویلهلم شیله آن شخص بود.

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شرکت پویش اروین میعان

برای سفارش انواع مواد شیمیایی در گرید های مختلف با بهترین قیمت ها با کارشناسان ما تماس بگیرید.

شرکت خرید مواد شیمیایی
تماس