تولید کننده سدیم متاسیلیکات در ایران

بخش های این محتوا:

تولید کننده سدیم متاسیلیکات در ایران, سدیم متاسیلیکات, متاسیلیکات سدیم, سیلیکات سدیم

در این مقاله به بحث تولید کننده سدیم متاسیلیکات در ایران پرداخته خواهد شد. سیلیکات سدیم با نام های دیگری همچون آب شیشه یا شیشه مایع نیز شناخته می شود و در صنایع متفاوتی کاربرد دارد. ساخت این محصول کاملا تخصصی بوده و با دستگاه های مخصوصی انجام می شود. واحد های تولید کننده سیلیکات سدیم پتروشیمی تولید سیلیکات سدیم را در کیفیت های خوب و قابل قبولی انجام داده و سپس آن ها را به درون محفظه هایی برای انتقال به مراکز مصرف وارد می کنند. برای آشنایی با چگونگی تولید این محصول همراه ما باشید.پ

تولید کننده سدیم متاسیلیکات در ایران, سدیم متاسیلیکات, متاسیلیکات سدیم, سیلیکات سدیم

فرآیند تولید و تولید کننده سدیم متاسیلیکات در ایران

برای تولید این محصول مواد شیمیایی صنعتی در ایران پروسه ای باید طی شود که خودش شامل چند مرحله اساسی است. به عنوان تولید کننده سدیم متاسیلیکات در ایران در زیر به صورت خلاصه به این مراحل اشاره کرده ایم؛ قبل از این که مراحل ساخت آب شیشه یا همان سدیم سیلیکات را بر شمریم بهتر است ترکیبات آن را نام ببریم. این محصول شامل سیلیس، اکسید سدیم و همچنین آب می باشد که طی فرآیند هایی در نهایت به آب شیشه تبدیل می شود.

در گام اول خرده شیشه را از واکنش بین دو ماده با نام های کربنات سدیم و دی اکسید سیلیکون استخراج می کنند. خرده شیشه ها را ساچمه نیز می نامند که در واقع همان سدیم سیلیکات جامد است.

در گام دوم این محصول را که همان سیلیکات سدیم جامد نام دارد توسط روش هایی مخصوص و درون دستگاه هایی بسیار پر فشار، در تماس با آب قرار می دهند. این ساچمه ها به مرور در داخل آب حل می شوند و آب شیشه یا همان سدیم سیلیکات مایع تبدیل می شوند. آب شیشه در صنایع متفاوتی از جمله خودرو سازی و یا ساخت انواع شوینده ها کاربرد فراوان دارد.

هرچقدر که درصد ناخالصی ها در این محصول کمتر باشد به طبع کیفیت آن نیز بالاتر خواهد بود. بنابر این پروسه تولید آن بسیار حائز اهمیت است زیرا که درصد خلوص این محلول حین تولید آن رقم می خورد.

تولید کننده سدیم متاسیلیکات در ایران, سدیم متاسیلیکات, متاسیلیکات سدیم, سیلیکات سدیم

فروسنده سدیم متاسیلیکات

شرکت پویش اروین میعان به عنوان تولید کننده سدیم متاسیلیکات در ایران و  یکی از مراکز عرضه سیلیکات سدیم پتروشیمی انواع با کیفیت و عالی این محصول و دیگر مواد های شیمیایی صنعتی و… را به صورت مستقیم و بدون واسطه در انواع حجم های متفاوت در معرض فروش قرار داده ایم. لذا شما می توانید با خیال راحت و اطمینان خاطر بسیار بالا نسبت به کیفیت و قیمت محصول ارائه شده توسط ما، خرید خود را به صورت غیر حضوری انجام بدهید.

دو فاکتور کیفیت و قیمت عالی هر دو با هم در محصول ارائه شده توسط ما به عنوان وارد کننده مواد شیمایی و صادر کننده مواد شیمیایی موجود هستند و شما با این خرید یک تجربه خوب از لحاظ کیفیت و قیمت در خرید اینترنتی را تجربه خواهید کرد. دقت داشته باشید که محصول خریداری شده شما در اسرع زمان ممکن در محل انتخابی خودتان به شما تحویل داده خواهد شد.

کاربرد های صنعتی متاسیلیکات سدیم

تولید کننده سدیم متاسیلیکات در ایران ؛ به دلیل داشتن ترکیب کاملا معدنی، این ماده برای استفاده در کاربردهای مقاوم به آتش مناسب است. محصول در کاربردهایی استفاده می شود که اجزایش باید در دماهای بالا محافظت شوند. به ویژه، این ماده هیدراته یک اثر خنک کنندگی فوق العاده دارد. در تولید مواد نسوز و آجرهای از نظر شیمیایی مقاوم نیز استفاده می شود. سدیم متاسیلیکات به ماتریس افزوده می شود تا خصلت بازی را افزایش دهد که همین امر، حل شدن سریع سایر پودرهای سیلیکاتی را موجب می شود.

این ماده می تواند به مخلوط سیمان خشک اضافه شود تا شکل گیری آن را تسریع ببخشد. سدیم متاسیلیکات به ویژه در سیمان چاه نفت استفاده می شود تا از جدایی اجزای جامد از ماتریس سیمان حاوی آب زیاد جلوگیری کند.

سیلیکات سدیم یک نمک معدنی است که در صنایع آرایشی و بهداشتی به ویژه در سفید کردن مو به عنوان پایدارکننده سفیدی پراکسیدی استفاده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شرکت پویش اروین میعان

برای سفارش انواع مواد شیمیایی در گرید های مختلف با بهترین قیمت ها با کارشناسان ما تماس بگیرید.

شرکت خرید مواد شیمیایی
تماس