تولید کننده سیلیکون متال در تهران

بخش های این محتوا:

تولید کننده سیلیکون متال در تهران

در این مقاله به بررسی بهترین تولید کننده سیلیکون متال در تهران خواهیم پرداخت، در ابتدا لازم میدانیم که با سیلیکون متال،  و کاربرد های آن آشنا شویم. سیلیکون متال یا همان پودر SI و عدد اتمی 14 به عنوان یک عنصر نیمه هادی کاربرد دارد، این نوع عنصر در دسته های فلزات قرار گرفته میشود. به عبارتی سیلیکون متال شیمیایی به صورت یک عنصر چهار ظرفیتی دیده میشود، و رنگی آبی-خاکستری بصورت براق دارد.

شرکت پویش اروین میعان به عنوان اصلی ترین تولید کننده سیلیکون متال در تهران فعالیت دارد و آمادگی همکاری با همه توزیع کننده ها و مصرف کننده های سیلیکون متال وارداتی و یا داخلی را دارد.

سیلیکون متال چیست ؟

سلیکون متال وارداتی یا همان پودر si هشتمین عنصر فراوان در زمین است، البته به لحاظ جرمی! به طورذ کلی نسبت خیلی کم و اندکی از سیلیکون متال ها با درصد خالصی بالا را در نیمه هادی ها مورد استفاده قرار میدهند و همچنین اینکه در ساخت ترانزیستور ها و همپنین چیپ های مدارات الکترونیکی در مجتمع های کامپیوتری و تجهیزات شبکه ها و همچنین تلفن های همراه از این نوع مواد شیمیایی صنعتی استفاده میکنند.

کاربرد سیلیکون متال شیمیایی

از کاربرد های دیگر این عنصرز شیمیایی، میتوان در ساخت ماسفت MOSFET اشاره نمود که بیشتر از هر دستگاه دیگری در تازیخ ساخته و به تولید رسیده است.

این عنصر شیمیایی در فرآوری های فولادی، آلومینیومی و همچنین صنایع های مواد شیمیایی کاربرد های زیادی دارد.

بنابراین تولید کننده سیلیکون متال در تهران برای همکاری باید به گونه ای انتخاب شود که بتواند نیاز شما را در تولیدات مورد نیازتان برآورده کند.

آنالیز شیمیایی سیلیکون متال

آنالیز شیمیایی سیلیکون متال

AL Ca Fe Si
0.4%max 0.1%max 0.4%max 99.1% min

فروش سیلیکون متال

برای خرید سیلیکون متال باید یکی از بهترین های تولید کننده سیلیکون متال در تهران را جهت همکاری انتخاب نمایید. فروش سیلیکون متا به دو نحو آزمایشگاهیو همچنین صنعتی وجود دارد، نوع شیمیایی صنعتی این محصول شیمیایی در بشکه ها و نوع آزمایشگاهی این مواد شیمیایی به صورت گرمی و در ظروف مخصوص به خود در اختیار خریدار قرار میگیرد.

فروش این نوع ماده شیمیایی و بسیاری دیگر از محصولات هم خانواده آن بصورت مواد شیمیایی صنعتی بوده . ارائه و عرضه آن برای دیدن نمونه ممکن نمیباشد.

به همین دلیل است که بهتر است برای اطمینان داشتن از مطابقت کالای خرید شده، با کالای مورد نیاز خودتان با کارشناسان فروش شرکت پویش اروین میعان ارتباط برقرار کنید و مشاوره های لازم را در این زمنیه دریافت نمایید.

سیلیکون متال در شرکت پویش اروین میعان که یکی از تولید کننده سیلیکون متال در تهران و صادر کننده مواد شیمیایی است در گرید های زیر قابل عرضه است؛

  • سیلیکون متا 441
  • سیلیکون متا 553

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شرکت پویش اروین میعان

برای سفارش انواع مواد شیمیایی در گرید های مختلف با بهترین قیمت ها با کارشناسان ما تماس بگیرید.

شرکت خرید مواد شیمیایی
تماس