تولید کننده های ویتامین سی

بخش های این محتوا:

تولید کننده های ویتامین سی, تولید کننده ویتامین سی, مواد اولیه ویتامین سی

پویش اروین میعان یکی از تولید کننده های ویتامین سی در ایران است. این شرکت تولیدات اسید آسکوربیک را بطور جدی و گسترده از دو دهه قبل آغاز و تا به امروز این تولیدات پای بر جا بوده و ادامه دارد. همکاری با این شرکت میتواند به طور جدی به یک همکاری دائمی و مطمئن بین طرفین مبدل شود.

اسید اسکوربیک چیست ؟

اگر بخواهیم اسید اسکوربیک یا ویتامین سی را از زبان تولید کننده های ویتامین سی تعریف کنیم، اسید اسکوربیک یا ویتامین سی یک ویتامین محلول در آب بوده که از خانواده مواد شیمیایی حلال نیز بشمار میرود، این ویتامین حداقل پایداری ها را در بین ویتامین ها دارد. ویتامین سی یک آنتی اکسیدان بسیار قوی بوده که در بدن انسان ساخته نمیشود.

فرایند صنعتی تولید اسید اسکوربیک به طور گسترده در بخش خوراک، مواد غذایی و داروسازی به عنوان مکمل غذایی و نگهدارنده مورد استفاده قرار می گیرد و از خواص آنتی اکسیدانی آن استفاده می کنند.

خرید مواد اولیه ویتامین سی

برای خرید مواد اولیه ویتامین سی از یکی از تولید کننده های ویتامین سی کمی در مورد سابقه شرکت یا تولید کننده مربوطه تحقیق و سپس اقدام به ثبت سفارش نمایید.

شرکت پویش اروین میعان بزرگترین وارد کننده مواد شیمیایی، صادر کننده مواد شیمیایی از جمله انواع اسید اسکوربیک و دیگر مواد شیمیایی آماده ارسال انواع محصولات شیمیایی، صنعتی، آزمایشگاهی، خوراکی و دارویی و همچنین انواع مواد شیمیایی حلال میباشد.

آدرس: تهران خیابان پاسداران خیابان پایدار فرد نبش بوستان پنجم پلاک 12 طبقه 5 واحد 10

تلفن:

021-22798148

021-22798578

خاصیت ویتامین سی

آنزیم های درگیر با طیف وسیعی از بستر مشخص می شوند، اما خاصیت چشمگیری خاص این الگوی ویژگی گیج کننده می تواند از ترجیحات این آنزیم ها برای برخی از ساختارهای ایزومریک بسیاری که بسترهای کربوهیدرات در محلول آبی اتخاذ می کنند، درک شود.

به تازگی آنزیم های جدیدی شناخته شده است که تولید اسید L-ascorbic به طور مستقیم از طریق اکسیداسیون L-sorbosone، یک واسطه از اکسیداسیون زیستی D-sorbitol به ۲KGA. این امکان را برای مسیر مستقیم از D-sorbitol به اسید L-askorbic باز می کند و از نیاز به تنظیم مجدد شیمیایی ۲KGA جلوگیری می کند. مفاهیم مشابه برای فرآیندهای صنعتی برای تولید اسید D-isoascorbic ، اپیدر C5 اسید L- آسکوربیک اعمال می شود.

کاربرد ویتامین سی در سلامت

ویتامین سی از خانواده مواد شیمیای دارویی و خوراکی یا همان اسید آسکوربیک نقش های زیادی در بدن ما ایفا مینماید، ویتامین سی در سلامت پوست تاثیرات بسیاری دارد. پوست انسان را با طراوت نگه میدارد، و موجب جوانی پوست میشود. ویتامین سی باعث حفظ پوست در برابر اشعه های مضر خورشید میشود. با کمبود مصرف ویتامین C پوست خشک می‌شود و در زیر آن ، خون مردگیهایی به صورت دانه دانه مشاهده می‌شود.

تاریخچه ویتامین سی

کشف ویتامین C یا اسید آسکوربیک جالب است. در قرن 19 ، دریانوردان انگلیسی برای رهایی از نوعی بیماری که در دریا به آن مبتلا می‌شدند، مقدار زیادی لیمو ترش در کشتی خود حمل می‌کردند . برای همین به آنها ملوان لیمویی می‌گفتند. آسکوربوت بیماری مهلکی بود که کاشفان سرزمینهای دور پس از مدت طولانی که بر روی آب سفر می‌کردند به آن مبتلا می‌شدند و بسیاری از آنها در اثر این بیماری می‌مردند. آسکوربوت کمبود طولانی مدت ویتامین C است. این مطلب انگیزه‌ای شد برای جستجوی عامل درمان آسکوربوت در پرتقال ، که منجربه کشف ویتامین C در سال 1928 شد و اسید آسکوربیک نام گرفت.

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شرکت پویش اروین میعان

برای سفارش انواع مواد شیمیایی در گرید های مختلف با بهترین قیمت ها با کارشناسان ما تماس بگیرید.

شرکت خرید مواد شیمیایی
تماس