تولید کننده ویتامین سی در تهران

بخش های این محتوا:

تولید کننده ویتامین سی در تهران

شرکت پویش اروین میعان یکی از بهترین تولید کننده ویتامین سی در تهران است. این شرکت که صادر کننده مواد شیمیایی, وارد کننده و همچنین تولید کننده انواع مواد اولیه های شیمیایی است, آماده همکاری با خریداران مواد اولیه ویتامین سی میباشد.

تولید کننده ویتامین سی در تهران میتواند بهترین گزینش برای همکاری و خرید باشد، چرا که اگر بخواهیم این مواد شیمیایی دارویی و خوراکی را از وارد کننده های این مواد تهیه نمایید در اصل این خرید را با واسطه یا واسطه هایی انجام داده اید, که میتواند به مراتب هزینه های بالاتری را برای شما به همراه داشته باشد. بهترین راه این است که بدون واسطه خرید نمایید، به این معنی که با تولید کننده ویتامین سی در تهران و ایران همکاری نمایید.

مقالات مرتبط قبل:

تولید کننده های ویتامین سی

قیمت مواد اولیه ویتامین سی

تولید کننده اسید آسکوربیک

شرکت تولید کننده ویتامین سی در تهران

فواید ویتامین c

در این مقاله به معرفی بهترین تولید کننده ویتامین سی در تهران و چگونی ثبت سفارش در این شرکت میپردازیم.

خرید مواد اولیه ویتامین سی

همانطور که میدانید, مواد شیمیایی دارویی و خوراکی ویتامین سی مورد مصرف داروخانه ها, صنایع مواد غذایی، دارویی و آزمایشگاهی است.

شرکت پویش اروین میعان بزرگترین وارد کننده مواد شیمیایی، صادر کننده مواد شیمیایی از جمله انواع اسید اسکوربیک و دیگر مواد شیمیایی آماده ارسال انواع محصولات شیمیایی، صنعتی، آزمایشگاهی، خوراکی و دارویی و همچنین انواع مواد شیمیایی حلال میباشد.

آدرس: تهران خیابان پاسداران خیابان پایدار فرد نبش بوستان پنجم پلاک 12 طبقه 5 واحد 10

تلفن:

021-22798148

021-22798578

بهترین تولید کننده ویتامین سی در تهران

در بالا نیز در مورد تولید کننده ویتامین سی در تهران صحبت کردیم, در ادامه به جزئیات بیشتر این مواد اولیه میپردازیم.

اسید اسکوربیک یا ویتامین سی چیست ؟

اسید اسکوربیک ماده‌ای با خاصیت اسیدی است با بوی مطبوع، که هم در آزمایشگاه میتوان آن را تولید کرد و هم در طبیعت وجود دارد. این اسید به دو دسته‌ی L و D تقسیم می‌شود.

دسته‌ی L به صورت طبیعی در میوه‌ها، گیاهان و بدن انسان وجود دارد و ماده‌ای ضروری برای بدن انسان است. نام دیگر دسته‌ی L، ویتامین ث (Vitamin C) می‌باشد که کمبود این ویتامین در بدن باعث بیماری می‌گردد.

دسته‌ی D به صورت شیمیایی در آزمایشگاه تولید شده و نقش بیولوژیکی ایفا نمی‌کند و مصرف صنعتی آن نیز بسیار کم و محدود است.

تاریخچه اسید اسکوربیک

اسید اسکوربیک ابتدا در قرن هجدهم میلادی توسط فردی به نام جمیز لیند کشف گردید و در سال ۱۹۳۲ توسط شیمیدانی به نام چارلز گلن کینگ تایید گشت و این ماده برای بدن ضروری بوده و نام آن را ویتامین ث گذاشته و اعلام نمود که این ویتامین باعث محافظت از بدن در برابر بیماری اسکوربوت (Scorbut) می‌شود.

مواد اولیه‌ تولید اسید اسکوربیک در آزمایشگاه، ذرت یا گندمی ست که نشاسته‌ی آن تبدیل به گلوکز گشته و اگر با اسیدهای آلی ترکیب شود واکنش نشان داده و تبدیل به استر می‌شود.

از جمله استرهایی که بر پایه‌ی اسید اسکوربیک تولید می‌شود عبارتند از: اسکوربیل المیتات، اسکوربیل استئارات و هر دو این آسترها از مواد افزودنی مجاز مواد غذایی هستند که توسط سازمان غذا و دارو آمریکا تایید گشته‌اند.

همچنین در این ماده اگر پروتون یکی از هیدروکسل‌هایش را از دست دهد دچار تغییراتی در ساختار شیمیایی آن شده و تبدیل به آنیون آسکوربات می‌شود.

آنیون اسکوربات در شرایط مختلف باعث ایجاد انواع نمک مثل کلسیم آسکوربات که نوعی افزودنی غذایی است.

اسید اسکوربیک اگر در مجاورت اکسیژن قرار گیرد، اکسید شده و تبدیل به دی کتو گلونیک اسید، زایلونیک اسید، ترئونیک اسید و اگزالیک اسید می‌گردد. این اسید با آب به راحتی ترکیب می‌شود، در الکل به سختی حل شده و با کلورفوم، اتر و بنزن نیز نمیتواند ترکیب گردد.

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شرکت پویش اروین میعان

برای سفارش انواع مواد شیمیایی در گرید های مختلف با بهترین قیمت ها با کارشناسان ما تماس بگیرید.

شرکت خرید مواد شیمیایی
تماس