خرید اینترنتی اسید سیتریک مایع

بخش های این محتوا:

خرید اینترنتی اسید سیتریک مایع

پیش از حرف و سخنی این نکته را یادآور شویم که پویش اروین میعان خرید اینترنتی اسید سیتریک مایع را در وبسایت خود فراهم نموده است، در صورتی که قصد خرید هر یک از موادهای شیمیایی و صنعتی را دارید، میتوانید از طریق پل های ارتباطی مندرج در وبسایت با کارشناسان فروش این مجموعه ارتباط گرفته و سفارش خود را به ثبت برسانید، یادآور شویم که اگر نشانی از قیمت دقیق در سایت مشاهده نمیشود به دلیل نوسانات قیمت در بازار بوده و امکان استعلام قیمت آنلاین و خرید اینترنتی اسید سیتریک مایع از طریق کارشناسان فروش این شرکت فراهم است.

نحوه خرید اینترنتی اسید سیتریک مایع

امکان خرید خرید اینترنتی اسید سیتریک مایع و انواع دیگر مواد اولیه دارویی و خوراکی, صنعتی و… در وبسایت وجود دارد، کافی است به منوی مربوطه مراجعه کرده و یا از طریق بخش جستجوی سایت کالای مورد نظر را یافته و با کارشناسان فروش آن محصول ارتباط برقرار کنید.

خرید اینترنتی اسید سیتریک مایع

کاربرد اسید سیتریک چینی

سید سیتریک یا جوهر لیمو در نوشابه های میوه ای و نوشابه های گازدار به مقدار ۰/۲۵ تا ۰/۴ درصد استفاده میگردد. به عنوان یک نگهدارنده در بسیاری از مواد غذایی کاربرد دارد طعم ترش اسید سیتریک در تفت دادن انواع خشکبار نیز کاربرد دارد. طعم سرکه مانند در چیپس ها سرکه ای نیز بخاطر این اسید است.

بعنوان اسید ضعیف در صنایع غیر خوراکی نیز استفاده میشود. اسید سیتریک موجود در ایران وارداتی از کشور چین در کیسه های ۲۵ کیلویی میباشد. اسید سیتریک مونو هیدرات یا آبدار در فصل گرما از اواسط بهار تا اواخر تابستان بعلت دما بالا محیط بخصوص در کانتینر در گمرگ بندر عباس شروع به آب افتادن و چکه آب از داخل کیسه مینماید.

سیتریک فوق کم کم سفت و کلوخه میگردد که مشتریان مصرف کننده از خرید آن امتناع میکنند. معمولا” بار دپو شده قدیمی در انبارهای تهران در این زمان بهتر و سالم تر است. متاسفانه ایران با داشتن مواد اولیه ساخت این اسید تولید کننده این ماده شیمیایی خوراکی نمیباشد.

خواص فیزیکی و شیمیایی اسید سیتریک آبدار

اسید سیتریک مونوهیدرات به صورت بلورهای بی رنگ یا شفاف یا به صورت یک پودر سفید و کریستالی وجود دارد. این ماده فاقد بو است و طعم اسیدی قوی دارد. ساختار بلوری آن ارتورومبیک است. بلورهای مونوهیدرات در هوای خشک یا در دمای ۴۰ تا ۵۰ درجه سانتی گراد آب تبلور را از دست می دهند. اسید سیتریک مونوهیدرات در دمای ۷۵ درجه نرم می شود و تقریبا در دمای ۱۰۰ درجه سانتی گراد ذوب می شود.

اسید سیتریک آبدار یک ماده نگهدارنده طبیعی است و برای افزودن طعم اسیدی یا ترش به غذاها و نوشابه ها استفاده می شود. این ترکیب در واقع به عنوان ماده نگهدارنده و آنتی اکسیدان عمل می کند. این ماده همچنین به عنوان ماده اسیدی کننده، طعم دهنده و حفظ کننده تازگی در نوشیدنی های میوه ای، آب نبات، کلوچه، بیسکویت، میوه های کنسروی، مربا و ژله استفاده می شود. این ترکیب با داشتن رطوبت از ۷.۵ تا ۹.۰ درصد از سایر اشکال اسید سیتریک متفاوت است.

خرید اینترنتی اسید سیتریک مایع از تولید کننده

برای خرید اسید سیتریک خشک یا اسید سیتریک آبدار از پویش اروین میعان، همانطور که گفته شد به بخش ارتباط با ما یا دکمه های چت آنلاین روی سایت با کارشناسان فروش ازتباط بگیرید.

شرکت پویش اروین میعان به عنوان وارد کننده مواد شیمیایی, صادر کننده و تولید کننده مواد شیمیایی در ایران بنام بوده و با بخش های کوچک و بزرگ زیادی همکاری داشته و دارد.

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شرکت پویش اروین میعان

برای سفارش انواع مواد شیمیایی در گرید های مختلف با بهترین قیمت ها با کارشناسان ما تماس بگیرید.

شرکت خرید مواد شیمیایی
تماس