خرید تری سدیم سیترات عمده

بخش های این محتوا:

خرید تری سدیم سیترات عمده
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

در این مقاله به ویژگی های خرید تری سدیم سیترات عمده می پردازیم، که چه فوایدی دارد و کاربرد آن چیست ، اگر قصد خرید تری سدیم سیترات عمده را دارید باید بگوییم که به این نکات توجه کنید، قیمت خرید و فروش تری سدیم سیترات در بازار و آنلاین چطور است و در بازار فروش مواد شیمیایی و همچنین آگاهی از نرخ ارز شرکت تولید کننده.

تری سدیم سیترات چیست ؟

تری سدیم سیترات یک ترکیب شیمیایی که جرم مولی فرم دی هیدراته آن ۲۵۸’۰۶ مول می باشد‌. اسامی دیگر،، تری سدیم سیترات، نمک تری سدیم، سیتروسیدین. تری سدیم سیترات به شکل پودر سفید رنگ یا بلور های گرانوله است. در واقع تری سدیم سیترات به نمک های سه سدیمی اسید سیتریک اطلاق می شود، اندکی شور و اندکی ترش مزه است، این ماده در مقیاس تجاری به صورت سنتزی تولید می شود، اما در طبیعت نیز در میوه و به خصوص در مرکبات یافت می شود، از آنجایی که سنتز این ماده از محصولات حیوانی گرفته نمی شود گیاه خواران نیز می توانند از آن استفاده کنند، خرید تری سدیم سیترات عمده به صورت پودر نیز یافت می شود که این نمک پر مصرف ترین امولسیون کننده در پنیر های فراوری شده و خرد شده است.

شرکت مواد شیمیایی

برای خرید تری سدیم سیترات عمده باید توجه داشته باشید که از چه شرکت مواد شیمیایی خرید می کنید و از لحاظ قیمت خرید با ارز های دولتی خرید کرده قیمت هایش با سایر شرکت ها هماهنگی دارد و یا مواد را به موقع به فروش می گذارد یا اینکه آن ها را نگه می دارد و بعد از چند وقت آن ها را می فروشد و در کل باید تحقیقات لازم را به عمل بیاورید که از یک شرکت مواد شیمیایی قابل اطمینان و معتبر و رسمی خرید می کنید که خیالتان از همه جهت راحت باشد،

شرکت مواد شیمیایی دارویی و خوراکی

شرکت مواد شیمیایی با خرید و فروش سدیم سیترات عمده که هم در صنایع غذایی و خوراکی و دارویی کاربرد بسیار بالا و حائز اهمیت است کمک بزرگی به صنایع مختلف می کنند، ترکیب تری سدیم سیترات با اسید سیتریک به عنوان عامل بافری جهت کنترل PH   نوشیدنی ها و مواد غذایی مورد استفاده قرار می گیرد، تری سدیم سیترات مانند اسید سیتریک دارای مزه ترشی است و مانند دیگر نمک ها مزه آن نیز به شوری می خورد و مهم ترین کاربرد آن به  عنوان طعم دهنده و نگه دارنده مواد غذایی و خوراکی است و در کل صنایع غذایی است.

مواد استفاده از اسید سیتریک

  • از این ماده به عنوان اسیدیته در کیک و سوسیس برای بهبود طعم استفاده می شود.
  • از این مواد به عنوان بافر در نوشابه های گاز دار و به عنوان تنظیم کننده اسیدیته در مربا استفاده می گردد.
  • و همچنین از این ماده به عنوان پف کننده در خامه و به عنوان امولسیون در پنیر های فراوری شده ‌مورد استفاده قرار می گیرد.
  • و نیز این مواد کار برد های زیادی دارد از جمله استفاده آن به عنوان یک نگه دارنده برای جلوگیری از تشکیل قارچ میوه و سبزیجات.
  • حد مجاز  استفاده سدیم سیترات ۰.۱ تا ۰.۲۵ درصد است.
  • و کاربرد تری سدیم سیترات در دارو سازی می توان به مواردی اشاره که صد البته مهم و کاربردی است.
  • سدیم سیترات به  طور گسترده ای به عنوان عامل دیوریتک یا همان ادار آور و خلط اور در دارو سازی استفاده می شود.
  • به عنوان دیوریتک یا ادار اور و خلط اور که استفاده می شود PH   خون را تنظیم می کند.
  • و حاوی موادی است که از انعقاد یا لخته شدن خون جلوگیری می کند.
  • ترکیب تری سدیم سیترات با اسید سیتریک  برای جلوگیری از نقرس و سنگ کلیه نیز استفاده می شود، و همچنین در مواردی که فرد مشکلات کلیوی دارد مورد استفاده قرار می گیرد.

اما موارد استفاده تری سدیم سیترات در مواد شوینده و بهداشتی

از آن به عنوان پاک کننده ساز گار با محیط استفاده می شود و برای بهبود فرایند شستشو استفاده می شود، و از آن برای حذف و پاک سازی رسوبات از دیگ های بزرگ بخار و هر وسیله ای که رسوب دارد استفاده می شود و بسیار هم کارایی صد درصدی دارد و خرید تری سدیم سیترات عمده برای تولید کنندگان مصارف مختلف بسیار ارزشمند و کاربردی است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *