خرید عمده تری سدیم سیترات

بخش های این محتوا:

خرید عمده تری سدیم سیترات
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

شرکت پویش اروین یکی از شناخته شده ترین شرکت های تامین کننده انواع گرید های مواد شیمیایی در ایران است. خرید عمده تری سدیم سیترات نیز یکی از محصولات شیمیایی قابل عرضه این شرکت تامین کننده مواد شیمیایی است.

در این مقاله به بررسی نحوه خرید عمده تری سدیم سیترات میپردازیم, سپس کاربرد های این مواد شیمیایی دارویی و خوراکی را معرفی خواهیم نمود.

تری سدیم سیترات

تری سدیک سیترات با فرمول شیمیایی Na3C6H5O7 با طعم ترشی به تولید میرسد. به این مواد شیمیایی سدیم سیترات نیز میگویند. این ماده شیمیایی یک پدر سفید رنگ بلوری است که در هوای مرطوب بصورت آهسته آب میشود!

تری سدیم سیترات حلال در آب بوده و جزو گرید مواد شیمیایی حلال نیز به شمار میرود. تری سدیم سیترات در الکل نا محلول بوده و در پزشکی به عنوان یک ماده قلیایی کننده برای درمان اسیدوز متابولیک مورد استفاده قرار میگیرد.

ترکیبی از اسید سیتریک و این ترکیب برای جلوگیری از نقرس، سنگ کلیه یا اسیدوز متابولیک در افرادی که مشکلات کلیوی دارند استفاده می شود.

توزیع کننده ها مصرف کننده های این ماده شمیایی خرید عمده تری سدیم سیترات را ترجیح داده و از تولید کننده یا وارد کننده های اصلی و بدون واسطه خرید مینمایند.

چند مقاله مرتبط با تری سدیم سیترات:

اگر علاقمند به دریافت اطلاعات بیشتر در ارتباط با سدیم سیترات یا خرید عمده تری سدیم سیترات هستید این مقالات پیشنهادی گروه پژوهشی شرکت پویش اروین میعان را مطالعه نمایید.

قیمت تری سدیم سیترات

ایران نیز مانند همه کشور های دیگر در صنعت خود نیاز به استفاده از مواد شیمیایی دارد‌‌. از این رو شرکت های مختلف وارد کننده و صادر کننده مواد شیمیایی در سرتاسر کشور شروع به فعالیت کردند. این شرکت ها همواره در حال مذاکره با سایر کشور ها برای فروش مواد تولیدی خود و خرید مواد شیمیایی مورد نیاز خود هستند.

برای استعلام قیمت تری سدیم سیترات به کارشناسان فروش شرکت پویش اروین میعان مراجعه نمایید. شما میتوانید از طریق تماس سایت و دکمه چت روی سایت با این کارشناسان در سریع ترین زمان ممکن ارتباط برقرار نمایید.

برای خرید عمده تری سدیم سیترات نیز میتوانید با این گروه ارتباط گرفته و اطلاعات لازم را در این زمینه دریافت نمایید.

حال در ادامه به معرفی چند نمونه از کاربرد های تری سدیم سیترات خواهیم پرداخت؛

کاربرد سدیم سیترات

این ماده شیمیایی حلال, کاربرد های بسیاری در صنایع مختلف دارد.

  • کاردبرد تری سدیم سیترات در پزشکی
  • کاردبرد تری سدیم سیترات در صنایع غذایی
  • کاردبرد تری سدیم سیترات در صنایع آرایشی و بهداشتی
  • کاربرد ضد انعقاد سیترات سدیم
  • نقش سیترات سدیم در پنیر پیتزا

کاربرد های بسیار دیگری نیز برای این ماده شمیایی محلول وجود دارد, در این بخش مهمترین و پرکاربرد ترین آنها را عنوان نمودیم. همانطور که پیش تر نیز گفتیم برای دریافت اطلاعات بیشتر در این ارتباط میتوانید مقالات پیشنهادی نویسنده گروه پژوهشی شرکت مواد شیمایی پویش اروین میعان را مطالعه نمایید.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *