خرید عمده پودر اروزیل

بخش های این محتوا:

خرید عمده پودر اروزیل

در این مقاله قصد داریم مطالبی جامع در رابطه با پودر اروزیل و خرید عمده پودر اروزیل را با شما به اشتراک بگذاریم. بنابراین توصیه می کنیم مطالب درج شده را به دقت مطالعه نمایید.

اروزیل در واقع پودری سفید رنگ و جامد است که از دی اکسید سیلیسیوم یا همان سیلیس پراکنده و ریز میکروسکوپی، توسط شعله ساخته شده است. اروزیل را با نام علمی فوم سیلیکا یا کف سیلیکا نیز می شناسند. این ماده، یک ترکیب معدنی است و در رده مواد شیمیایی خاص قرار دارد. به همین دلیل در صنایع پالایشگاهی و شیمیایی بکار دارد. انواع کاربردهای این پودر شیمیایی در کارخانه های مرکب سازی، رنگ سازی، سرامیک سازی، صنعت سازنده فایبرگلاس، لوازم آرایشی و بهداشتی و روان کننده های بتن نیز مشاهده می شود. عملکرد پودر اروزیل از مزیت های زیادی برخوردار است که در مطلب ذیل به آنها اشاره خواهیم کرد.

 • ضد کلوخه، ضد رسوب و روان کننده است.
 • ساختار را تقویت می بخشد و در مقابل خوردگی و ریزش مقاومت بی نظیری دارد.
 • جذب آن فوق العاده و پیشرفته است.
 • ضد رسوب است.
 • کیفیت مواد سازنده این پودر باعث می شوند تا در برابر هرگونه ساییدگی و خراش از خود مقاومت نشان دهد.

اروزیل فایبرگلاس چیست

احتمالا نام فایبرگلاس بارها به گوشتان رسیده است و تا حدودی با آن آشنا هستید. البته برای کسانی که در تولیدات و کارخانجات صنعتی فعالیت می کنند نامی آشنا خواهد بود. اما اینک جهت یادآوری و شناخت بهتر، در این مبحث می خواهیم اروزیل فایبرگلاس را تعریف و بررسی نماییم.

فایبرگلاس یک صنعت است که محل ساخت ورقه های فایبرگلاس می باشد. ماهیت این ورقه ها در واقع ترکیبی از رنگ، الیاف شیشه و رزین پلی استر است. ویژگی که ورقه های فایبرگلاس دارند این است که فوق العاده محکم و در عین حال سبک می باشند بطوریکه از آنها در ساخت قطعات سپر خودرو و… استفاده می شود. علت نام گذاری اروزیل فایبرگلاس به این خاطر است که: چون اروزیل خاصیت چسبندگی و مقاومتی دارد بنابراین در صنعت فایبرگلاس استفاده می شود.

فایبرگلاس ها را جهت عایق بندی مخازنی همچون مخزن اسید و آب مورد استفاده قرار می دهند تا آنها را از پوسیدگی محافظت نمایند. اینک ماده ای که در این محصولات خاصیت پوشش دهندگی را ایجاد می کند، ژل کت نام دارد که از پودر اروزیل تهیه می شود. چون arosil دارای ویژگی ژل شوندگی است، بنابراین جهت ایجاد خاصیت پوشانندگی کاملا مناسب خواهد بود. برای خرید عمده پودر اروزیل یا فایبرگلاس، توصیه می کنیم به شرکت مواد شیمیایی معتبر مراجعه نمایید تا رضایت از محصول را برای خود به ارمغان بیاورید.  

ساختار اروزیل فسیل

ارزویل فسیل یا همان پودر اروزیل، همانطور که گفته شد بر پایه سیلیکا و سیلیس ساخته شده است که لازم است پیش از خرید عمده پودر اروزیل، با ساختار و ویژگی های آن آشنا شوید.

 • پودری سفید رنگ است که حاوی سیلیس سفید نیز می باشد.
 • از ویژگی هایی همچون خاصیت صیقل دهندگی، حجم دهندگی، نرمی و آب دوستی برخوردار می باشد.
 • تشکیل شده از ذرات ثانویه سه شاخه ای شکل سه بعدی و زنجیره ای تجمع یافته در ذرات سوم می باشد.
 • پودری غلظت دهنده، تقویت کننده و ضخیم کننده است.
 • سبک و پرحجم است.
 • رئولوژی و تیسکوتروپی سیستم های مایع، پلیمرها و بایندرها را کنترل می کند.
 • خواص آنتی کیک را بهبود می بخشد.
 • جهت تماس با این پودر شیمیایی، می بایست از لباس کار، عینک و ماسک های محافظتی استفاده نمود.
 • مکان نگه داری پودر فسیل در انبارهای خنک و خشک و دارای تهویه می باشد.

اروزیل فسیل را با خاصیت بالا بودن میزان غلظت و چسبندگی مواد تشکیل دهنده می شناسند. به همین دلیل در صنعت تولید انواع سنگ های زینتی، در کارخانه ساخت مواد پلاستیک، صنایع رنگ و چسب و سایر کارخانه ها و صنایع دیگر کاربردهای موثری دارد.

خرید عمده پودر اروزیل

با درنظر گرفتن مطالبی که در این مقاله درج شد، احتمالا پودر اروزیل را تاکنون به خوبی شناخته اید و متوجه شدید که در انواع صنایع مختلف، از این پودر بخاطر خواص چسبندگی، حجم دهندگی و غیره استفاده می شود. این ماده را شرکت مواد شیمیایی تولید می کند.  چنانچه مشتریان عزیز درپی خرید فوم سیلکای مرغوب و باکیفیت، همراه با قیمت واقعی و مناسب هستند، ما به آنها شرکت پویش اروین میعان را معرفی می کنیم. چراکه این مجموعه با پیشینه ای درخشان، به عنوان یکی از معتبرترین و مورد اطمینان ترین شرکت ها معرفی شده است.

باتوجه به اینکه، انسان ها در زندگی خود به محصولات دارویی، مواد آرایشی و بهداشتی، شوینده ها و… نیاز دارند و این محصولات توسط  مواد اولیه شیمیایی ساخته می شوند، بنابراین شرکت های زیادی به منظور تامین این نیازها، جهت صادرات و واردات مواد شیمیایی فعالیت می کنند. اما واقعیت این است که همه کمپانی ها معتبر نیستند و مواد نامرغوبی تحت عنوان مواد شیمیایی باکیفیت به مشتری تحویل می دهند. مضاف براینکه از افراد مبالغ هنگفتی دریافت می کنند، که در نهایت موجبات خسران و نارضایتی مشتری را به بار می آورند.

برهمین اساس ما شرکت پویش آروین میعان را به شما معرفی نمودی، تا با خرید عمده پودر اروزیل از این شرکت واردکننده، به بهترین محصولات دست بیابید. علاوه براین، مشتریان محترم قادرند با انتخاب یکی از شیوه حضوری یا اینترنتی، محصولات خود را خریداری کرده و در اسرع وقت، توسط خدمات باربری این مجموعه تحویل بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شرکت پویش اروین میعان

برای سفارش انواع مواد شیمیایی در گرید های مختلف با بهترین قیمت ها با کارشناسان ما تماس بگیرید.

شرکت خرید مواد شیمیایی
تماس