خرید عمده ی اسید سیتریک خشک

بخش های این محتوا:

خرید عمده ی اسید سیتریک خشک

برای خرید عمده ی اسید سیتریک خشک فقط کافی است با شرکت ما با شماره مندرج شده یا کلیک بر روی آدرس سایت با ما تماس بگیرید . این ماده یعنی اسید سیتریک یا جوهر لیمو که به عنوان ماده غیر سمی از آن در صنعت های مختلف استفاده می شود، خرید عمده ی اسید سیتریک خشک را با بهترین قیمت در سراسر ایران با بالا ترین کیفیت از ما بخواهید، اسید سیتریک به دلیل مزه ترش آن در صنعت غذایی کار برد فراوانی دارد و می تواند از رشد باکتری جلوگیری نماید، به همین علت تقاضای این مواد شیمایی بسیار بالا است.

شرکت مواد شیمیایی

اگر چه در طول تاریخ تولید مواد شیمیایی بوده است اما تولید صنایع شیمیایی سنگین یعنی تولید مواد شیمیایی در مقادیر زیاد برای استفاده های گوناگون ، به طور کلی هم زمان با  آغاز انقلاب صنعتی رخ داد.

تولید مواد شیمیایی  شامل مجموعه ای فرایند ها و عملیات هایی است که در ساخت مواد شیمیایی نقش دارند، تولید مواد شیمیایی در اواخر قرن نوزدهم شاهد انفجار در مقدار تولید و انواع مواد شیمیایی تولید شده بود . شرکت مواد شیمیایی در خرید عمده ی اسید سیتریک خشک بسیار فعال است و از رونق بالایی بر خوردار است از آن جهت که خرید عمده ی اسید سیتریک خشک در صنعت غذایی و دارویی کاربرد زیادی دارند اقدام می کنند،

 اسید سیتریک چیست ؟

 اسید سیتریک یک اسید طبیعی است، که در انواع میوه و سبزیجات می توان یافت ، مانند لیمو و لیمو ترش که بیشترین مقدار اسید سیتریک را دارد ،

اسید سیتریک به  عنوان اسید طبیعی در مرکبات و سبزیجات مانند گوجه نیز یافت می شود که مزایای زیادی دارد،

اسید سیتریک برای اولین بار در سال ۱۸۲۲ توسط کارل ویلهلم از لیمو جدا شد.

اسید سیتریک که طیف گسترده ای از نمک های فلزی از جمله کمپلکس های مس ، آهن، منگنز، منیزیم و کلسیم را تشکیل می دهد، وجود این نمک ها و دلیل استفاده از آن به عنوان یک عامل جدا کننده در صنعت و یک مواد نگهدارنده خون و ضد انعقاد خون است. اسید سیتریک به دو نوع عرضه می شود خشک و آبدار که در اینجا به خرید عمده ی اسید سیتریک خشک می پردازیم.

مواد شیمیایی دارویی و خوراکی

اسید سیتریک در موارد زیادی استفاده می شود از جمله، تمیز کننده و در مصارف دارویی استفاده می شود گلو درد عفونت کلیه و درمان آکنه از آن استفاده می کنند،از اسید سیتریک خشک که یک اسید آلی ضعیف است و برای افزودن طمع ترش به نوشیدنی ها و غذاهاست، اسید سیتریک که در مصارف دارویی و بهداشتی و غذایی استفاده می شود ، اسید سیتریک خشک که مولوکل آب از آن حذف شده است و به صورت پودر عرضه می شود . نمک ترش یا جوهر لیمو نام دیگر اسید سیتریک است، که امروزه سر آشپزان بزرگ در پخت و پز از ان استفاده می کنند که طمع بی نظیری به غذا ها می دهد.

جوهر لیمو چیست ؟

جوهر لیمو به عنوان مواد نگهدارنده غذا و چاشنی خوش طمع کننده غذا ها استفاده می شود و در مصارف دارویی نیز کاربرد دارد و به عنوان ماده بی ضرر از آن استفاده می کنند، در گذشته که فقط از لیمو و لیمو ترش این ماده استخراج می شده که نسبت تقاضا به عرضه بسیار زیاده بوده و برای آن نیاز به هزینه گزافی داشته ولی طولی نکشید که در سایر سبزیجات و میوه جات آن را کشف و مقادیر بسیار بالایی از آن را در نوعی قارچ بدست آوردند که بسیار کمک بزرگی در زمینه های مختلف صنعتی و دارویی و خوراکی و آرایشی  داشته است.

خرید عمده ی اسید سیتریک خشک که یک مواد شیمیایی خنثی بحساب می آید کمک شایانی به صنعت غذایی و دارویی کرده است و به عنوان اصلی ترین مواد نگهدارنده شناخته شده است و یکی از بی نظیر ترین چاشنی های غذایی در کل دنیا است ، و همچنین به عنوان پاک کننده و تمیز کننده انواع قارچ ها باکتری ها و سطوح استفاده می شود، برای خرید عمده ی اسید سیتریک خشک می توانید به شرکت مواد شیمیایی ما تماس یا مراجعه کنید و با کلیک روی آدرس سایت ما از قیمت انواع آن مطلع شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شرکت پویش اروین میعان

برای سفارش انواع مواد شیمیایی در گرید های مختلف با بهترین قیمت ها با کارشناسان ما تماس بگیرید.

شرکت خرید مواد شیمیایی
تماس