خرید متاسیلیکات سدیم

بخش های این محتوا:

خرید متاسیلیکات سدیم
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

اگر قصد خرید متاسیلیکات سدیم را دارید بهتر است ابتدا مقاله پیش رو را مطالعه نمایید سپس برای خرید اقدام نمایید. درواقع متاسیلیکات سدیم یک ماده با ارزش شیمیایی است که در صنایع مختلف مورد استفاده قرار میگیرد. درواقع این ماده یه ماده شیمیایی کاربردی در صنایع مختلف محسوب میشود. از این رو خرید و فروش آن توسط شرکت های مواد شیمیایی مختلف صورت میگیرد. خرید و فروش این ماده شیمیایی معمولا به صورت عمده صورت میگیرد و عموما متاسیلیکات سدیمی که در بازار ایران موجود است ساخته کشور چین است. در همین راستا ما تصمیم گرفتیم این مقاله را به موضوع خرید متاسیلیکات سدیم اختصاص دهیم. پس اگر به این موضوع علاقه مند هستید و میخواهید اطلاعات بیشتری از خرید و فروش مواد شیمیایی داشته باشید این مقاله را از دست ندهید.

متاسیلیکات سدیم

پیش از آنکه به موضوع خرید متاسیلیکات سدیم بردازیم بهتر است قدری خود این ماده آشنا شویم. این ماده سفید رنگ بوده و دارای فرمول شیمیایی Na2SiO3 است. متاسیلیکات سدیم پودری سفید رنگ بوده که وقتی خیس میشود حالت لغزندگی ایجاد میکند. این ماده شیمیایی بدون بو بوده و در دما و فشار بالا آتش سوزی ایجاد نمیکند. این ماده شیمیایی در دو دسته صنعتی و غیر صنعتی به فروش میرسد. از این رو تولید کنندگان میتوانند بر اساس نیاز و نوع خط تولیدی که دارند یک کدام از این ها را انتخاب کرده و استفاده کنند. اما لازم است همواره درحین خرید به یفیت محصول و مرکزی که محصول را تهیه میکنید توجه کنید. درواقع سعی کنید مواد شیمیایی مورد نیاز خود را از مراکز معتبر فروش تهیه نمایید. زیرا عدم کیفیت مواد اولیه باعث تولید محصولات بی کیفیت نیز میشود. پس اگر میخواهید در زمینه تولید و فروش موفق عمل کنید ابتدا باید از مواد اولیه با کیفیت استفاده نمایید.

مصارف صنعتی متاسیلیکات سدیم

متاسیلیکات سدیم یک ماده کاربردی در صنعت بوده و به همین دلیل یک ماده پرطرفدار در زمینه خرید و فروش است. عموما علت خرید متاسیلیکات سدیم به منظور استفاده در زمینه مصارف صنعتی و غیر صنعتی صورت میگیرد. که ما در این بخش به مصارف صنعتی آن میپردازیم:

 • از متاسیلیکات سدیم در تولید چسب و مهر و موم استفاده میشود. این ماده سبب بالا رفتن قابلیت چسبندگی، چسب میشود.
 • از متاسیلیکات سدیم به عنوان جاذب استفاده میشود.
 • در برخی موارد نیز از این ماده به عنوان سفید کننده استفاده میشود.
 • از این ماده به عنوان بازدارنده خوردگی نیز استفاده میشود.
 • از متاسیلیکات سدیم به عنوان تولید رنگ دانه استفاده میشود.
 • از کاربرد های جالب متاسیلیکات سدیم میتوان به تولدی مواد نسوز نیز اشاره کرد.
 • این ماده یم عامل پاک کنندگی قوی نیز محسوب میشود.

مصارف غیر صنعتی متاسیلیکات سدیم

 • از متاسیلیکات سدیم در تولید محصولات تصفیه هوا استفاده میشود.
 • از این ماده به عنوان پاک کننده مبلمان منازل نیز استفاده میشود.
 • از این ماده شیمیایی در تولید محصولات مراقبتی خودرو استفاده میشود.
 • برای تولید محصولات ضد یخ از متاسیلیکات سدیم استفاده میشود.
 • در تولید محصولات کاغذی و سلولوزی نیز از متاسیلیکات سدیم استفاده میشود.

در نهایت اینکه متاسیلیکات سدیم یک ماده پر ارزش شیمیایی محسوب میشود به همین دلیل هم مسئله خرید متاسیلیکات سدیم بسیار مهم و باارزش است. اما اگرمیخواهید بدانید این ماده را چگونه و از کجا تهیه کنید انتهای مقاله را از دست ندهید. ما در آنجا به معرفی یک مرکز معتبر جهت تهیه انواع مواد شیمیایی از جمله متاسیلیکات سدیم میپردازیم.

قیمت متاسیلیکات سدیم

قیمت خرید متاسیلیکات سدیم بسته به کیفیت مواد شیمیایی، کشور تولید کننده و خیلی عوامل دیگر متفاوت خواهد بود. از این رو نمیتوان قیمت مشخص و ثابتی را برای این ماده در نظر گرفت.

پویش اروین میعان

در راستای مقاله خرید متاسیلیکات سدیم لازم دانستیم یک مرکز معتبر برای خرید این ماده به شما عزیزان معرفی نماییم. شرکت پویش اروین میعان یکی از بهترین و معتبر ترین مراکز فعال در این زمینه است. به طوری که تولید کنندگان میتوانند با خیال راحت برای خرید مواد اولیه شیمیایی با کیفیت به این شرکت مراجعه نمایند. پویش اروین میعان درواقع یک شرکت با سابقه طولانی بوده که سابقه همکاری با بسیاری از تولید کنندگان معروف و معتبر را نیز دارد. شما عزیزان برای خرید راحت و سریع تر میتوانید به وب سایت این شرکت مراجعه کرده و سفارشات خود را ثبت نمایید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *