سولفات منگنز آویکم یا پویش اروین میعان

بخش های این محتوا:

سولفات منگنز آویکم یا پویش اروین میعان

در این مقاله میخواهیم به موضوع اینکه سولفات منگنز آویکم یا پویش اروین میعان بهتر است بپردازیم. ابتدا بهتر است که به شرح و بررسی سولفات منگنز میپردازیم, سپس اسن مهم را مورد بررسی قرار میدهیم.

سولفات منگنز چیست ؟

سولفات منگنز یا سولفات منگنز چینی یک نمک معدنی با فرمول شیمیایی MnSO4 میباشد که معمولا به صورت هپتاهیدرات موجود است. این شرکت مواد شیمیایی ماده ای جامد صورتی رنگ است که پیش ساز فلز منگنز و خیلی از ترکیب های شیمایی دیگر میباشد.

شرکت فروش سولفات منگنز

یکی از شرکت هایی که همواره در سعی رفع نیاز ها و تامین به موقع سفارشات انواع مواد های شیمیایی در ایران بوده است شرکت مواد شییایی پویش اروین میعان است. پویش اروین میعان تا مدتها محصولات خود را ضمانت کرده و یکی از اصلی ترین وارد کننده های مواد شیمایی از جمله سولفات منگنز به ایران است.

این توزیع کننده اصلی یکی از رقیبان سولفات منگزن آویکم بوده و در حال حاضر این دو شکت با هم در زمینه واردات سولفات منگنز همکاری های پررنگی دارند و در یک راستا به فعالیت خود را در ایران ادامه میدهند.

پویش اروین میعان که از تولید کنندگان اسید سیتریک در ایران و دیگر مواد شیمیایی ها است در زمینه فروش مواد شیمیایی فعالیت های پررنگی دارد و در این عرصه توانسته است جایگاه خود را در میان بازار و رقیبانش به ثبت برساند.

شما میتوانید سولفات منگنز آویکم یا پویش اروین میعان را از شرکت مواد شیمیایی پویش اروین میعان دریافت کنید و سفارشات خود را در این شرکت از طریق کارشناسان فروش این مجموعه به ثبت برسانید و در کمترین زمان ممکن با کیفیت ترین محصولات شیمیایی را از این شرکت دریافت نمایید.

خرید سولفات منگنز از پویش اروین میعان

سولفات منگنز ها دارای قیمت های متفاوتی هستند, به عنوان نمونه سولفات منگنز چینی قیمت و درصد خلوص آن با سولفات منگنز ایرانی متفاوت است. این نکته را نیز یادآورشویم که درصد خلوص سولفات منگنز روی قیمت آن تاثیر مستقیم دارد.

این نمک معدنی از نظر تجاری نمک منگنز (II) است. تقریباً ۲۶۰،۰۰۰ تن سولفات منگنز (II) در سراسر جهان در سال ۲۰۰۵ تولید شد. این ترکیب پیش ماده فلز منگنز و بسیاری دیگر از ترکیبات شیمیایی است. خاک دچار کمبود منگنز با این نمک اصلاح می شود.

MnSO4 در قالب پودر بسیار محلول (حداقل ۹۹.۵٪) حاوی حداقل ۳۱.۵٪ منگنز و ۱۸.۵٪ گوگرد است. این ترکیب به سرعت در آب حل می شود اما دمای بالاتر از ۲۴ درجه سانتی گراد میزان حلالیت سولفات منگنز را کمتر می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شرکت پویش اروین میعان

برای سفارش انواع مواد شیمیایی در گرید های مختلف با بهترین قیمت ها با کارشناسان ما تماس بگیرید.

شرکت خرید مواد شیمیایی
تماس