شرکت تولید کننده ویتامین سی در تهران

بخش های این محتوا:

شرکت تولید کننده ویتامین سی در تهران

ویتامین سی یا اسید اسکوربیک یکی از ویتامین های حلال در آب میباشد, شرکت پویش اروین میعان به عنوان شرکت تولید کننده ویتامین سی در تهران در حال تولید مواد اولیه ویتامین سی برای سرتاسر داروسازی ها و شرکت های توزیع کننده مواد اولیه شیمیایی, دارویی و خوراکی هستند میباشد. محصول فوق (Ascorbic acid ) یا ویتامین ث یک ویتامین محلول در آب ،به سختی قابل انحلال در الکل و غیر قابل حل در کلروفوم،اتر، و بنزن است. این ماده به صورت کریستال هایی سفید یا زرد رنگ و همینطور پودری با مزه اسیدی ملایم است که یک فراورده ضد انعقادی شناخته می شود. همچنین وقتی در معرض نور قرار می گیرد کم کم تیره می شود و در حالت خشک و جامد در دمای محیط و هوا پایدار و هنگام حل شدن در آب بسرعت اکسید می شود.

بهترین شرکت تولید کننده ویتامین سی در تهران

پویش اروین میعان به عنوان یکی از اصلی ترین تولید کننده, صادر کننده و وارد کننده مواد شیمیایی در تهران و ایران است.

خرید اسید آسکوربیک

شاید برایتان سوال شود که از کجا این ماده اولیه شیمیایی و دارویی را تهیه و خریداری کنیم؟ برای اطلاع از موجودی این مواد شیمیایی دارویی و خوراکی و ثبت سفارش خود به بخش تماس با ما و یا پل های ارتباطی مندرج در قسمت های چت آنلاین و… مراجعه نمایید.

تولید ویتامین سی

تولید کننده اسید اسکوربیک در ایران روش تولید خاص خود را دارد، که در این بند به معرفی بخش های عمومی آن خواهیم پرداخت؛

تولید اسکوربیک اسید در سال 1933 توسط Reichstein ابداع شد. این روش دو سال بعد توسط Roche به یک روش صنعتی تبدیل شد.امروزه ویتامین ث بر اساس روندی که در طبیعت بوجود می آید بوسیله روش های صنعتی متعددی تولید می شود.

مواد اولیه برای تولید ویتامین ث ذرت یا گندمی است که از طریق تبدیل نشاسته به گلوکز توسط شرکت های بخصوص تولید می شود و سپس به سوربیتول تبدیل می شود. محصولات نهایی خالص بدست آمده (از سوربیتول) در یک سری از مراحل بیوتکنولوژی، فرآیندهای شیمیایی و چند مرحله تصفیه تولید می شوند. این ماده اولین بار از نشاسته ذرت ساخته شد و سپس با اعمال حرارت و استفاده از آنزیم ها به شکل شربت ذرت در آمد. قند ساده (شربت ذرت) به عنوان دی گلوکز (D-glucose ) شناخته می شود. این ترکیب به دی سوبیتول D-sorbitol تبدیل می شود که در ادامه فرآیند به ال- سوربوس L-Sorbose تبدیل می گردد.

این ماده با استون در دماهای پایین قابل ترکیب شدن است. سپس محصول با یک کاتالیزور که در این روش کاتالیست نیکل است اکسید می شود، اسیدشویی و سپس شسته می شود .

در نتیجه اسید گلوکونیک خشک تشکیل شده و در ادامه با اسید کلریدریک  که یکی از مواد شیمیایی صنعتی است واکنش داده و آسکوربیک خام تولید می گردد. در آخرین مرحله ،اسید اسکوربیک را فیلتر، خالص، و سپس بوسیله یک آسیاب یا خردکن به ذرات ریز تبدیل می کنند. بطور خلاصه فرایند کلی شامل : هیدرولیز نشاسته، هیدروژناسیون، تخمیر، استونی کردن، اکسیداسیون، هیدرولیز و کریستالیزاسیون است. محصول نهایی به شکل قرص یا به عنوان یک پودر بسته بندی می شود تا به داروخانه ها و سوپر مارکت ها ارسال گردد.

خرید و فروش ویتامین سی

برای خرید و فروش ویتامین سی یا همان خرید اسید اسکوربیک بهتر است با یکی از بهترین شرکت تولید کننده ویتامین سی در تهران همکاری نمایید. شرکت پویش اروین میعان با داشتن سابقه بالا در زمینه تولید، واردات و صادرات انواع مواد های شیمیایی صنعتی، دارویی و خوراکی و همچنین مواد های اولیه آزمایشگاهی میتواند بهترین انتخاب برای همکاری باشد.

از این رو پیشنهاد میشود با کارشناسان فروش این مواد اولیه شیمیایی حلال یا دارویی و خوراکی ارتباط برقرار کرده و اطلاعات لازم در رابطه با خرید و فروش ویتامین سی را دریافت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شرکت پویش اروین میعان

برای سفارش انواع مواد شیمیایی در گرید های مختلف با بهترین قیمت ها با کارشناسان ما تماس بگیرید.

شرکت خرید مواد شیمیایی
تماس