شرکت خرید مواد شیمیایی

بخش های این محتوا:

شرکت خرید مواد شیمیایی

یکی از شرکت خرید مواد شیمیایی ها در تهران و شناخته شده در این شرکت مواد شیمیایی پویش اروین میعان است. خرید از شرکت مواد شیمیایی های معتبر و وارد کننده مستقیم مواد اولیه های شیمیایی میتواند همکاری به سود تر باشد.

به سود تر به دلیل اینکه وارد کننده مستقیم مواد شیمیایی با حذف واسطه های خرید و واردات مواد شیمیایی میتواند مواد شیمیایی ها را با قیمت مناسب تری توزیع نماید.

پویش اروین میعانی یکی از اصلی ترین وارد کننده های مواد شیمیایی در ایران است, سایر شرکت های مواد شیمیایی در ایران اصول مواد اولیه خود را از این شرکت تهیه مینمایند. ناگفته نماند که پویش اروین میعان علاوه بر شرکت خرید مواد شیمیایی و صادر کننده مواد شیمیایی نیز هست.

در این مقاله قصد بر معرفی سه مواد شیمیایی پر کاربرد را داریم, سیلیکون متال, سولفات منگنز و اسید آسکوربیک.

سیلیکون متال

سیلیکون متال با عنوان و نام های دیگری نیز مانند سیلیکون کریستال و یا سیلیکون صنعتی نیز شناخته میشود. این ماده شیمیایی را میتوان برای افزودنی های آلیاژ های غیر آهنی مورد استفاده قرار میدهند. این ماده اولیه شیمیایی در انواع های گوناگونی مثل سیلیکون متال پودری در ابعاد میکرون, سيليكون پوسته اى ( فليك )، سيليكون پوست سياه، سرباره فلزى سيليكون و دیگر انواع این ماده اولیه شیمیایی موجود است.

در صنایع بتن نیز از پودر سیلیکون در ابعاد میکرون, میکرو سیلیکا و یا سیلیکون دودی, پودر میکرو سیلیکون و یا دود سیلیکون مورد استفاده قرار میگیرند.

پودر si از نظر صنعتی بودن آن, با سیلیکون عنصری تصفیه میشود و بطور معمول برای تهیه سیلیکون های شیمیایی مواد های نیمه هادی با درصد خالصی بالایی جهت آلیاژ مصارف خاص مورد استفاده قرار میگیرد.

سیلیکون متال را از کجا بخریم ؟

برای خرید سیلیکون متال یا سیلیکون متال وارداتی بهترین همکاری با شرکت خرید مواد شیمیایی, همکاری با شرکت های وارد کننده یا تولید کننده مواد های اولیه شیمیایی بدون واسطه است. بنابراین بهتر است خرید از شرکت های با چند گره واسطه را فراموش کنید! این معاملات قبه سود شما نبوده و نمیتواند برای شما سود آور باشد, به این صورت که داشتن واسطه خرید برای شرکت های فروشنده به مراتب هزینه های آنها را افزایش داده و موجب میشود این هزینه های اضافی را به گونه ای روی محصولات خود محاسبه کرده و این هزینه ها را در واقع در نهایت مشتری های آن شرکت هستند که میپردازند.

سولفات منگنز

در واقع سولفات منگنز یک نمک خوراکی و معدنی با فرمول MnSO4 میباشد که معمولا به طور هپتاهیدارت موجود است. سوالفات منگنز چینی ماده ای جامد است با رنگ صورتی خیلی کمرنگ که برای ساخت فلز منگنز و خیلی از ترکیبات شیمیایی دیگر مورد استفاده قرار میگیرد.

سولفات منگنز یکی از عناصر شیمیایی از گوه هفتم جدول تنابی است که بصورت فلز نقره ای یا با رنگ سفید و سخت و شکننده است.

این ماده شیمیایی اگر چه بصورت کم و بندرت مورد استفاده قرار میگیرد. اما جهت منگنز برای ساخت فولاد بسیار کاربردی و ضروری است. منگنز کاربرد های بسیاری در تولیدات آلیاژ های غیر آهنی به ویژه آلومینیوم, منیزیم, روی و مس دارد.

سولفات منگنز را از کجا بخریم ؟

برای خرید سولفات منگنز نیز میتوانید شرکت خرید مواد شیمیایی, مانند پویش اروین میعان را برای همکاری انتخاب نمایید, بناقبراین میتوان گفت که با اینکار با توجه به بدون ولسطه بودن اسن شرکت, در هزین ههای خریدتان بسیار صرفه جویی خواهید کرد و به سودتان خواهد بود.

اسید اسکوربیک

اسید اسکوربیک ascorbic acid یا همان ویتامین سی یک نوع ویتامین محلول در آب است که در شرایط ها و موقعیت های گوناگونی برای افراد مختلف تجویز میگردد. اسید اسکوربیک چینی به صورت کریستال یا همان پودر سفید یا کمی زرد با طعم و مزه کمی اسیدی خرید و فروش میشوند. اسید اسکوربیک در معرض نور و هوا به سرعت تجزیه میگردد و پایداری مسبتا کمی دارد. فرمول شیمیایی آن C6H806 و وزن مولکولی آن ۱۷۶.۱۳ است. اسید اسکوربیک یکی از مواد تشکیل دهنده تعدادی ویتامین و برخی داروهای ضد سرفه و سرماخوردگی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شرکت پویش اروین میعان

برای سفارش انواع مواد شیمیایی در گرید های مختلف با بهترین قیمت ها با کارشناسان ما تماس بگیرید.

شرکت خرید مواد شیمیایی
تماس