شرکت خرید و فروش تری سدیم سیترات

بخش های این محتوا:

شرکت خرید و فروش تری سدیم سیترات

سیترات سدیم یا نمک سدیم اسیدسیتریک, مانند اسید سیتریک طعمی ترش دارد. البته که همانند سایر نمکها طعمی نسبتا شور نیز دارد. از این ماده شیمایی معمولا به عنوان نمک ترش یاد میشود, و معمولا به عنوان یک افزودنی خوراکی, برای نگهدارنده یا طعم دهنده استفاده میشود. اگر به دنبال خرید عمده این ماده اولیه هستید, بهتر است شرکت خرید و فروش تری سدیم سیترات را برای همکاری انتخاب نمایید.

پویش اروین میعان به عنوان شرکت اصلی فروش تری سدیم سیترات در ایران فعالیت پررنگی دارد, و توانسته است در میان بازار مربوط به این صنف, جایگاه ویژه ای را به عنوان وارد کننده و صادر کننده مواد شیمیایی بدست آورد.

کاربرد سدیم سیترات

همانطور که بالاتر نیز به آن اشاره کردیم, از سدیم سیترات که پرکاربرد ترین آنها تری سدیم سیترات است, برای نگهدارندگی و طعم دهنده مواد غذایی استفاده میشود. اما قطعا کاربرد های دیگری نیز دارد که در ادامه به معرفی هر یک خواهیم پرداخت.

سدیم سیترات به نوشیدنی های مناسب ورزش کردن مزه ای ترش و شور میدهد. این طعم باعث کاهش اسیدیته غذاها میشود. پس امکان ترکیب با ترکیب های اسیدی دیگر را نیز دارد. این ماده به عنوان یک آنتی اکسیدان نیز در مواد های خوراکی مورد استفاده قرار میگیرد.

تری سدیم سیترات بسیار قابل حل است و خیلی سریع پس از حل نیز عمل میکند. بنابراین از این ماده در صنعت های دارو سازی نیز به عنوان ضد انعقاد و ادرارآور قوی مورد استفاده قرار میگیرد.

همچنین اینکه از این مواد شیمیایی دارویی و خوراکی به عنوان یک تصفیه کننده آب نیز استفاده میشود.

میتوان گفت که این اسید دارای کاربرد های زیادی است چرا که ساختار شیمیایی بسیار ساده ای دارد. از این ماده برای ایجاد ترشح سفید و خامه ای در قهوه نیز استفاده میکنند. کاربرد های بسیار دیگری نیز دارد که در مقاله های بعد قطعا به معرفی گشترده تر آنها خواهیم پرداخت.

بهترین شرکت خرید و فروش تری سدیم سیترات

انتخاب یک شرکت مناسب برای خرید و فروش تری سدیم سیترات خوب در ایران کار ساده ای نیست, چرا که شرکت های بسیاری در زمینه خرید یا فروش انواع مواد های شیمیایی فعالیت دارند, قطعا نمیتوان بدون دلیل برخی از آنها را بهترین شرکت خرید و فروش تری سدیم سیترات نام برد!

شرکت های زیادی در حال فعالیت هستند, برخی به عنوان فروشنده های عمده و با حجم کم نیز در حال فعالیت پررنگ هستند. در این مقاله کلمه بهترین به معنای منبع ترین و اصلی ترین شرکت خرید و فروش تری سدیم سیترات استفاده میشود. منبع بودن یعنی اصلثی ترین توزیع کننده محصول! یعتی اصلی ترین و بدون واسطه ترین وارد کننده انواع مواد شیمیایی!

یکی از بهترین شرکت‌های خرید و فروش تری سدیم سیترات در تهران, پویش اروین میعان است که اصلی ترین وارد کننده بدون واسطه در ایران شناخته شده است.

انواع سیترات سذیم

کمی از بحث سدیم سیترات دور شدیم, بهتر است به موضوع مهمتری یعنی انواع سیترات سدیم ها بپردازیم.

  1. مونو سدیم سیترات
  2. سیترات دی سدیم
  3. تری سدیم سیترات

در این میان تری سدیم سیترات دارای کاربرد های بیشتری بوده و برای به دست آوردن این اسید، باید قسمت H + اسید سیتریک را از بین ببرید و آن را با یون های Na + جایگزین کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *