شرکت فروشنده پودر اروزیل

بخش های این محتوا:

شرکت فروشنده پودر اروزیل

مقدمه: همه ما میدانیم تعداد شرکت فروشنده پودر اروزیل بسیار زیاد است. اما چیزی که برای همه ما حائز اهمیت است کیفیت این مواد است. در واقع مواد شیمیایی از حساسیت و اهمیت بالایی برخوردار است. به طوری که اگر این مواد فیک باشد و مرغوب نباشند میتوانند خسارات جبران ناپذیری را در پی داشته باشنو. پس لازم است اگر قصد تهیه این مواد را داریم، از بهترین مواد و نوع اورجینال آن ها استفاده کنیم. اما اینکه چگونه میتوان مواد شیمیایی با کیفیت تهیه کرد را در این مقاله میخوانیم. پس اگر مایل هستید تا انتها با ما همراه باشید. در این مقاله علاوه بر توضیح اروزیل و کاربرد های آن، به شما کمک خواهیم کرد تا بتوانید این مواد را از معتبر ترین شرکت فروشنده پودر اروزیل تهیه کنید.

پودر اروزیل چیست؟

قبل از اینکه معتبر ترین شرکت فروشنده پودر اروزیل را معرفی کنیم لازم است بدانیم پودر اروزیل چیست؟ اروزیل ماده ای پودری، سبک و حجم دهنده است. این ماده برای بالا بردن حجم و غظلت و چسبندگی است. در واقعا اگر این ماده را با مواد دیگر ترکیب کنیم خواص چسبندگی و غلظت و حجم آن را افزایش داده ایم. نام علمی اروزیل فوم سلیکیا است و نام عمومی آن سیلیس دودی است. اروزیل از طریق سوزاندن تتراکلراید در درون کوره هیدروژن اکسیژن تولید میشود. طی این فرآیند ذرات کروی شکلی به اندازه ۴ تا ۲۵ میکرون ایجاد میشود.  pH اروزیل ۳‌.۶ تا ۴.۵ است. نقطه ذوب این پودر ۱۷۰۰ است و چگالی آن ۲.۲ است. این ماده نامحلول بوده و ظریب شکست آن ۱.۴۵ است.

تاریخچه اروزیل

اروزیل برای اولین بار توسط شرکت فروشنده پودر اروزیل ” دگوسا ” در سال ۱۹۴۴ تولید شد. این نام تجاری یعنی “ازوزیل” نیز برای اولین بار در همین شرکت نام گذاری شد. در واقع این شرکت را سیلیس را با عنوان اروزیل به فروش میرسانید. در آن زمان از پودر اروزیل برای پر کردن لاستیک ها به جای دوده مورد استفاده قرار میگرفت. همچنین از اروزیل در صنعت رنگ سازی مورد استفاده قرار میدادند.

کاربرد اروزیل چیست؟

پودر اروزیل کاربرد های متعددی دارد. به همین منظور تعداد زیادی شرکت فروشنده پودر اروزیل این ماده شیمیایی را وارد کرده و به فروش میرسانند. از جمله کاربرد های اروزیل میتوان به استفاده آن در کارخانه جات رنگ سازی، سرامیک سازی، فایبر گلاس، سنگ های تزئینی و روان کننده های بتن و غیره اشاره کرد. همچنین از اروزیل در تولید لوازم آرایشی، جلوگیری از رسوب و براق کننده استفاده میشود. اروزیل یک ماده نرم بوده و به همین منظور میتوان از آن بخ عنوان صیقل دهنده استفاده کرد.

ویژگی های پودر اروزیل چیست؟

  • دربرابر خراش و سایش مقاوم است.
  • یک نوع روان کننده محسوب میشود.
  • در برابر خوردگی مقاوم است.
  • این ماده کاملا ضد رسوب بوده و در برابر ریزش مقاوم است.

شرکت مواد شیمیایی

امروزه زندگی بشر به مواد شیمیایی وابسته است. به طوری که در تمامی صنایع کشاورزی، غذایی، دادوسازی، آرایشی_بهداشتی، شوینده و غیره مواد شیمیایی مورد استفاده قرار میگیرد. به همین منظور تمامی شرکت مواد شیمیایی در سرتاسر جهان در تلاش هستند که با صادرات و واردات مواد شیمیایی مورد نیاز کشور خود را فراهم کنند. مثلا شرکت فروشنده پودر اروزیل میکوشد که تا اروزیل مورد نیاز صنایع کشور خود را تامین کند. اما باید دقت داشت که هر ماده شیمیایی با کیفیت نیست. چرا که بسیاری از شرکت ها سعی میکنند مواد نامرغوب را با قیمت های هنگفتی به فروش برسانند‌. به همین دلیل لازم است این مواد را از شرکت های معتبر خریداری کرد. مثلا شرکت پویش اروین میعان یکی از بهترین و معتبر ترین شرکت های فروش مواد شیمیایی است. به طوری که مشتریان میتوانند با خیال راحت برای خرید اقدام نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شرکت پویش اروین میعان

برای سفارش انواع مواد شیمیایی در گرید های مختلف با بهترین قیمت ها با کارشناسان ما تماس بگیرید.

شرکت خرید مواد شیمیایی
تماس