شرکت فروش اسید سیتریک آبدار در ایران

بخش های این محتوا:

شرکت فروش اسید سیتریک آبدار در ایران

برای اینکه معتبرترین شرکت فروش اسید سیتریک آبدار در ایران را بشناسید، پیشنهاد می کنیم این مقاله را تا انتها مطالعه نمایید تا هم با اسیدسیتریک و تمام ویژگی های آن آشنا شوید و هم نسبت به  بهترین شرکت فروش آن اطلاعات کافی کسب نمایید.

اسیدسیتریک آبدار که همه ما آن را بیشتر با نام جوهرلیمو می شناسیم، در گروه اسیدهای آلی ضعیف قرار دارد. این ماده سبب ترش شدن انواع مرکباتی همچون: آب لیمو و پرتقال، قرص جوشان و انواع خوراکی هایی مانند کمپوت ها، مرباها، بستنی و غیره خواهد شد. برهمین اساس آن را اسید سیتریک خوراکی نیز می نامند. در صنایع مختلف، مخصوصا صنایع غذایی کاربردهای زیادی دارد. یکی از علت های کاربرد آن در مواد خوراکی: داشتن خاصیت نگه دارندگی بالا، ماندگاری محصولات و ممانعت از رشد قارچ ها می باشد.

جوهر لیمو یک ماده شیمیایی غیرسمی است که در شرکت مواد شیمیایی ساخته می شود. شرکت فروش اسید سیتریک، شرکتی خوشنام و بااعتبار است که با نام درخشان شرکت پویش اروین میعان، در میان سایر شرکت های دیگر می درخشد. بنابراین شما عزیزان می توانید با خاطری آسوده از لحاظ قیمت و کیفیت محصول، از این مجموعه فروش، خریدی مطمئن و رضایت بخش داشته باشید.

اسید آسکوربیک چینی چیست

اسکوروی یک نوع بیماری است که تحت تاثیر، فقر ویتامین سی در بدن ایجاد می شود و موجب عوارضی خواهد شد. دانشمندان جهت درمان این بیماری بعد از تحقیق و بررسی، توانستند اسید آسکوربیک چینی را کشف نمایند. این ماده، ترکیبی آلی و سفید رنگ و در شرایطی زردرنگ است که با ترکیب آن با بعضی از داروها و خوراکی ها، به درمان بیماری های ناشی از کمبود ویتامین ث کمک موثری خواهد کرد. اکنون این محصول در شرکت مواد شیمیایی اروین میعان، با بهترین کیفیت عرضه می شود.

ویژگی های اسید آسکوربیک

 • ویتامین محلول در آب است.
 • اسیدی با شکل ظاهری کریستال است که در مقابل نور رنگ ان تیره خواهد شد.
 • یکی از اصلی ترین و مهم ترین ویتامین برای انسان ها، گیاهان و حیوانات است.
 • در بهبود برخی بیاری ها مانند عفونت ها و آلزایمر موثر است.
 • دارای کاربردهایی در محیط های تجاری، بهداشتی و همین طور تغذیه ای است.

ویژگی های شیمیایی آسکوربیک اسید

 • اسیدیته است و در گروه ریداکتون ها قرار می گیرد زیرا با از دست دادن یکی از هیدروکسل هایش به آسکوربات تبدیل می شود.
 • آنیون آسکوربات قادر است نمک های: کلسیم آسکوربات، سدیم آسکوربات و پتاسیم آسکوربات تولید کند.
 • از واکنش با اسیدهای آلی: آسکوربیل پالمیتات و آیکوربیل استئارات تولید می کند.
 • بر اثر انجام عملیاتی، منجر به تولید دی هیدروآسکوربیت خواهد شد.

شرکت فروش اسید سیتریک آبدار در ایران که در مطلب بالا معرفی نمودیم قادر است، اسید آسکوربیک چینی را با سایر محصولات شیمیایی دیگر وارد کرده و در اختیار مشتریان قرار دهد.

 سیتریک خشک ttca

سیتریک خشک ttca با توجه به نامش اسیدی خشک است و به صورت خشک در مرکباتی همچون: لیموترش و پرتقال وجود دارد. در واقع سیتریک خشک هم همان جوهر لیمو است که مانند اسید سیتریک آبدار برای ترش کردن مرکبات بکار می رود.

و اما یکی از تفاوت های سیتریک خشک نسبت به سیتریک آبدار که نوعی مزیت هم به شما می رود این است که: نوع خشک در مقابل آنتی کیک شدن مقاومت بالاتری دارد علاوه براینکه این محصول تا پیش از استفاده، قادر است پایداری و یک دست بودن خود را حفظ  کند که این مورد یکی از مزایای استفاده و خرید سیتریک خشک خواهد بود. اینک به چند نمونه از ویژگی های سیتریک خشک توجه نمایید.

 • به شکل پودری کریستالی و سفید رنگ است.
 • ظاهر و بافت آن مانند دانه های نمک خوراکی است و البته آن را نمک ترش نیز می خوانند.
 • از تخمیر نوعی قارچ به دست می آید.
 • ماده ای نگهدارنده و افزودنی بی خطر است به همین جهت بیشتر در آشپزخانه ها و در صنایع تولید مواد غذایی مورد استفاده واقع می شود.
 • طعمی ترش و خنثی دارد و مزه ها را بهبود می بخشد.

برای تهیه سیتریک خشک می توانید از طریق مراجعه به سایت یا فروشگاه حضوری شرکت فروش اسید سیتریک آبدار در ایران  اقدام نمایید.

نمایندگی فروش اسید سیتریک

تا به این قسمت، با اسید سیتریک آبدار یا مونوهیدرات و اسیدسیتریک خشک یا آنهیدروز و ویژگی های آنها و همین طور نام شرکت فروش اسیدسیتریک آبدار در ایران شناخت کافی پیدا کردیم. اکنون قصد داریم در رابطه با نحوه خرید، قیمت و نمایندگی  فروش اسید سیتریک آشنا شویم.

اسیدسیتریک، یک تری کربوکسیلیک اسید آلی ضعیف است که کاربرد آن در صنایع دارویی و غذایی از اهمیت ویژه ای برخوردار است و هر صنعت برحسب نیازمندی خود، یکی از انواع اسیدسیتریک خشک یا آبدار را تهیه می نماید. در این زمینه همان طور که در ابتدای مقاله اشاره نمودیم، شرکت پویش میعان آروین با سابقه ای 18 ساله و بهره مندی از کادر مجرب، افتخار این را دارد که در جهت صادرات، واردات، بسته بندی و فروش اسیدسیتریک آبدار و سایر مواد شیمیایی دیگر مانند پودر اروزیل فعالیت نماید و مرغوب ترین محصولات را با به صرفه ترین قیمت به مشتریان ارائه دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شرکت پویش اروین میعان

برای سفارش انواع مواد شیمیایی در گرید های مختلف با بهترین قیمت ها با کارشناسان ما تماس بگیرید.

شرکت خرید مواد شیمیایی
تماس