شرکت فروش اسید سیتریک

بخش های این محتوا:

شرکت فروش اسید سیتریک

بهترین شرکت فروش اسید سیتریک شرکتی است که خود وارد کننده مستقیم انواع مواد شیمیایی در گرید های مختلف از جمله اسید سیتریک شیمیایی باشد. چرا که شرکت مواد شیمیایی که وارد کننده مستقیم مواد شیمیایی است با قیمت منصفانه تر و مناسب تری میتواند با انواع مصرف کنندگان انواع مواد شیمیایی در گرید های مختلف همکاری داشته باشد.

اسید سیتریک شیمیایی

اسید سیتریک یا جوهر لیمو، با فرمول شیمیایی C6H8O7 یکی از اسید های آلی میباشسد که هم در لیمو ترش و همدر پرتغال موجود است، این نوع اسید توسط دانشمند بزرگ ایرانی جابربن حیان کشف شده است. اسیدسیتریک در دو نوع اسیبد سیتریک خشک و اسید سیتریک آبدار موجود است.

با توجه به اینکه این نوع اسید دارای خاصیت نگهدارندگی بیشتری دارد، به عنوان نگهدارنده غذا از این نوع اسید استفاده میشود. چرا که جوهر لیمو ph اسیدی دارد و با بالا بردن خاصیت اسیدیته محصولات های غذایی مانع از فعالیت باکتری هایی که باعث خرابی آنها میشوند میشود. به همین دلیل سیتریک اسیدرا میتوان به عنوان نگهدارنده بسیاری از ترکیبات غذایی و خوراکی، مانند نربا، ژله، آب نبات ها، غذاهای کنسروی و یا محصولات های گوشتی استفاده کرد.

این نوع اسید، جزو مواد شیمیایی صنعتی و مواد شیمیایی دارویی و خوراکی میباشد. اسید سیتریک خشک برای تنظیم کردن خاصیت اسیدی، و طعم دهنده و بو بری آروماتیک مطلوب و بهینه نگهدارنده براق کننده مورد استفاده قرار میگیرد.( روکش میوه های سرد خانه ای).

خرید اسید سیتریک

پویش اروین میعان صادر کننده انواع مواد شیمیایی و وارد کننده مواد شیمیایی دارویی و خوراکی در کشور است، یکی از تامین کننده های اصلی اسید سیتریک خشک و اسید سیتریک آبدار چینی و ایرانی نیز هست. شما میتوانید استعلام خود را از طریق شماره تماس های زیر به انجام برسانید:

شرکت پویش اروین میعان بزرگترین وارد کننده مواد شیمیایی، صادر کننده مواد شیمیایی از جمله شرکت فروش اسید سیتریک و دیگر مواد شیمیایی آماده ارسال انواع محصولات شیمیایی، مواد شیمیایی صنعتی، آزمایشگاهی، مواد شیمیایی خوراکی و دارویی و همچنین انواع مواد شیمیایی حلال میباشد.

آدرس: تهران خیابان پاسداران خیابان پایدار فرد نبش بوستان پنجم پلاک 12 طبقه 5 واحد 10

تلفن:

021-22798148

021-22798578

کاربرد اسید سیتریک در صنایع غذایی

  1. این ترکیب خاص به علت مزه و خاصیت اسیدی که دارد، عمدتا به عنوان ماده ی نگهدارنده و طعم دهنده در محصولاتی مانند شیرینی ها و نوشابه ها استفاده می شود.
  2. محصولات غذایی همانند سس گوجه فرنگی و نوشیدنی ها دارای اسید سیتریک هستند. اگرچه این ترکیب ترش مزه به صورت طبیعی تولید نمی گردد. اما به عنوان یک محصول جانبی در تولید نان ترش، پنیر و شراب تولید می شود.
  3. مکمل های غذایی و مواد دارویی 20 درصد، نوشیدنی ها و مواد غذایی 70 درصد و در نهایت مواد تمیز کننده ۱۰ درصد اسید سیتریک تولیدی را استفاده می کنند.
  4. از این ترکیب در صنعت تصفیه ی آب استفاده می شود و این امر به نوبه ی خود موجب بهبود اثربخشی بیشتر و بهتر شوینده های لباس و صابون ها می شود.
  5. به عنوان یک اسید آلفا هیدروکسی و همچنین یک ماده ی بسیار فعال در لایه برداری های پوست استفاده می شود.
    از این اسید به انواع مواد غذایی مانند ( سبزیجات کنسرو شده و میوه ها) جهت حفاظت از بوتولیسم، استفاده می کنند.

کاربرد اسید سیتریک در صنایع دارویی

در حقیقت این اسید ترش مزه ماده ی اصلی داروها است. این ماده جهت تثبیت کردن و همچنین حفظ ترکیبات فعال داروها مورد استفاده قرار می گیرد. گاهی اوقات از این ماده برای طعم دار کردن شربت ها و داروهای جویدنی استفاده می کنند.

شما میتوانید اسید سیتریک خشک یا اسید سیتریک آبدار را از شرکت فروش اسید سیتریک, پویش اروین میعان تهیه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شرکت پویش اروین میعان

برای سفارش انواع مواد شیمیایی در گرید های مختلف با بهترین قیمت ها با کارشناسان ما تماس بگیرید.

شرکت خرید مواد شیمیایی
تماس