شرکت فروش سولفات منگنز

بخش های این محتوا:

شرکت فروش سولفات منگنز

در این مقاله میخواهیم به معرفی شرکت فروش سولفات منگنز و سولفات منگنز چینی بپردازیم, علاوه بر آن به معرفی مواد اولیه سولفات منگنز نیز خواهیم پرداخت.

پویش اروین میعان یکی از اصلی ترین شرکت فروش سولفات منگنز در تهران و ایران است. این شرکت توانایی تامین بخش عظیمی از نیاز های توزیع کنندگان و مصرف کنندگان این مواد شیمیایی صنعتی را دارد.

معرفی سولفات منگنز

سولفات منگنز Manganese Sulfate ترکیبی غیرآلی و معدنی، شکل ظاهری آن بصورت جامد و به رنگ صورتی کمرنگ می باشد. ترکیبات منگنز بعد از ترکیبات آهن بیشترین فراوانی را در پوسته زمین دارند. خوردن سولفات منگنز منجر به التهاب دستگاه گوارش و اسهال و استفراغ می گردد. تنفس این ماده موجب التهابات دستگاه تنفسی شده و همین طور تماس این ماده با چشم باعث تحریک چشم و سوزش آن می گردد.

شاخص های سولفات منگنز شرکت پویش اروین میعان

  1. میزان و همچنین سرعت سولفات منگنز چینی در آب از خصوصیت های مهم و قابل توجه این مواد اولیه شیمیایی است. از نقطه قوت های سولفات منگنز چینی و همچنین میزان حلال بوذن آن در آب هست. سولفات منگنز آویکم و سولفات منگنز پویش اروین میعان به صورت کامل در آب حل میشود و حاوی 31 درصد منگنز محلول در آب خواهد بود.
  2. سولفات منگنز با کیفیت چینی باید به طور پودری و دارای کمترین و حداقل ترین میزان فلزات بوده, و همچنین دارای حداقل فلزات خاص و سمی باشد. به عنوان نمونه میزان و اندازه کم فلزات نیکل, آلومینیوم و سرب و همچنین آرسنیک در سولفات منگنز چینی، از خصوصیان مهمو قابل توجه این مواد اولیه شیمیایی صنعتی و حلال است.
  3. سولفات منگنز آويكم (Avichem-Mn) با آخرين تكنولوژي توليد و بسته بندي مي‌گر‌دد. همچنين دانه بندی اين محصول يكنواخت و در شکل كاملا پودري قابل عرضه مي‌باشد. همچنین اینکه تاريخ انقضای سولفات منگنز آويكم (Avichem-Mn) يك سال از تاريخ توليد است.

خرید سولفات منگنز چینی

کیسه و بسته بندی های این مواد شیمیایی شرکت فروش سولفات منگنز, به صورت 25 کیلوگرمی و مقاوم به رطوبت هستند.

نحوه نکهداری از این ماده شیمیایی و حلال به صورت زیر است:

عنصر های سولفات منگنز چینی, در دو دوز مصرف بالا میتواند برای حیواناتی مانند گوسفند ها سمی و مضر باشد. به همین دلیل حیوانات اجازه خوردن و همچنین نوشیدن پودر شیمیایی منگنز یا مایع سولفات منگنز چینی داده نمیشود. مخیزان حجم حمام سولفات منگنز چینی را بدانید,

و مقدار آن را به اندازه بگیرید تا از همین دوز بالاتر نرود. از مقدار سولفات منگنز که دامپزشک تجویز کرده بیشتر استفاده نکنید. مواد شیمیایی را دور از دسترس کودکان و در جای خشک و خنک و به دور از نور مستقیم آفتاب نگهداری شود.

قیمت خرید از شرکت فروش سولفات منگنز

با ازتباط گرفتن با بخش فروش و کارشناسان فروش شرکت پویش اروین میعان که یکی از اصلی ترین وارد کننده و صادر کننده مواد شیمیایی در ایران است؛

میتوانید هم موجودی و هم قیمت سولفات منگنز چینی را استعلام گیرید.

کاربرد سولفات منگنز چینی

در ادامه به بررسی کاربرد های سولفات منگنز چینی میپردازیم. بیشترین مورد استفاده از این ماده شیمیایی صنعتی و حلال را در صنعت کشاورزی میشناسیم اما برهی کاربرد های غیر کشاورزی این ماده شیمایی حلال را برمیشمریم؛

  • کود های شیمیایی
  • به عنوان مواد افزودنی خوراکی
  • صنایع رنگرزی
  • سرامیک سازی
  • داروسازی

 

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شرکت پویش اروین میعان

برای سفارش انواع مواد شیمیایی در گرید های مختلف با بهترین قیمت ها با کارشناسان ما تماس بگیرید.

شرکت خرید مواد شیمیایی
تماس