شرکت فروش سولفات منگنز

بخش های این محتوا:

شرکت فروش سولفات منگنز

در این مقاله میخواهیم به معرفی شرکت فروش سولفات منگنز و سولفات منگنز چینی بپردازیم, علاوه بر آن به معرفی مواد اولیه سولفات منگنز نیز خواهیم پرداخت.

پویش اروین میعان یکی از اصلی ترین شرکت فروش سولفات منگنز در تهران و ایران است. این شرکت توانایی تامین بخش عظیمی از نیاز های توزیع کنندگان و مصرف کنندگان این مواد شیمیایی صنعتی را دارد.

معرفی سولفات منگنز

سولفات منگنز Manganese Sulfate ترکیبی غیرآلی و معدنی، شکل ظاهری آن بصورت جامد و به رنگ صورتی کمرنگ می باشد. ترکیبات منگنز بعد از ترکیبات آهن بیشترین فراوانی را در پوسته زمین دارند. خوردن سولفات منگنز منجر به التهاب دستگاه گوارش و اسهال و استفراغ می گردد. تنفس این ماده موجب التهابات دستگاه تنفسی شده و همین طور تماس این ماده با چشم باعث تحریک چشم و سوزش آن می گردد.

شاخص های سولفات منگنز شرکت پویش اروین میعان

  1. میزان و همچنین سرعت سولفات منگنز چینی در آب از خصوصیت های مهم و قابل توجه این مواد اولیه شیمیایی است. از نقطه قوت های سولفات منگنز چینی و همچنین میزان حلال بوذن آن در آب هست. سولفات منگنز آویکم و سولفات منگنز پویش اروین میعان به صورت کامل در آب حل میشود و حاوی 31 درصد منگنز محلول در آب خواهد بود.
  2. سولفات منگنز با کیفیت چینی باید به طور پودری و دارای کمترین و حداقل ترین میزان فلزات بوده, و همچنین دارای حداقل فلزات خاص و سمی باشد. به عنوان نمونه میزان و اندازه کم فلزات نیکل, آلومینیوم و سرب و همچنین آرسنیک در سولفات منگنز چینی، از خصوصیان مهمو قابل توجه این مواد اولیه شیمیایی صنعتی و حلال است.
  3. سولفات منگنز آويكم (Avichem-Mn) با آخرين تكنولوژي توليد و بسته بندي مي‌گر‌دد. همچنين دانه بندی اين محصول يكنواخت و در شکل كاملا پودري قابل عرضه مي‌باشد. همچنین اینکه تاريخ انقضای سولفات منگنز آويكم (Avichem-Mn) يك سال از تاريخ توليد است.

خرید سولفات منگنز چینی

کیسه و بسته بندی های این مواد شیمیایی شرکت فروش سولفات منگنز, به صورت 25 کیلوگرمی و مقاوم به رطوبت هستند.

نحوه نکهداری از این ماده شیمیایی و حلال به صورت زیر است:

عنصر های سولفات منگنز چینی, در دو دوز مصرف بالا میتواند برای حیواناتی مانند گوسفند ها سمی و مضر باشد. به همین دلیل حیوانات اجازه خوردن و همچنین نوشیدن پودر شیمیایی منگنز یا مایع سولفات منگنز چینی داده نمیشود. مخیزان حجم حمام سولفات منگنز چینی را بدانید,

و مقدار آن را به اندازه بگیرید تا از همین دوز بالاتر نرود. از مقدار سولفات منگنز که دامپزشک تجویز کرده بیشتر استفاده نکنید. مواد شیمیایی را دور از دسترس کودکان و در جای خشک و خنک و به دور از نور مستقیم آفتاب نگهداری شود.

قیمت خرید از شرکت فروش سولفات منگنز

با ازتباط گرفتن با بخش فروش و کارشناسان فروش شرکت پویش اروین میعان که یکی از اصلی ترین وارد کننده و صادر کننده مواد شیمیایی در ایران است؛

میتوانید هم موجودی و هم قیمت سولفات منگنز چینی را استعلام گیرید.

کاربرد سولفات منگنز چینی

در ادامه به بررسی کاربرد های سولفات منگنز چینی میپردازیم. بیشترین مورد استفاده از این ماده شیمیایی صنعتی و حلال را در صنعت کشاورزی میشناسیم اما برهی کاربرد های غیر کشاورزی این ماده شیمایی حلال را برمیشمریم؛

  • کود های شیمیایی
  • به عنوان مواد افزودنی خوراکی
  • صنایع رنگرزی
  • سرامیک سازی
  • داروسازی

 

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شرکت پویش اروین میعان

برای سفارش انواع مواد شیمیایی در گرید های مختلف با بهترین قیمت ها با کارشناسان ما تماس بگیرید.

شرکت خرید مواد شیمیایی
تماس