شرکت فروش سیلیکون متال

بخش های این محتوا:

شرکت فروش سیلیکون متال

یکی از شرکت فروش سیلیکون متال در تهران, پویش اروین میعان است, شرکت پویش اروین میعان وارد کننده و صادر کننده مواد شیمیایی در ایران است.

شما میتوانید با ارتباط گرفتن با کارشناسان فروش این شرکت اطلاعات مورد نیاز را در این باره جمع آوری و کسب نماببد, سپس با خیالی آسوده اقدام به ثبت سفارش سیلیکون متال از شرکت فروش سیلیکون متال نمایید.

بهترین شرکت فروش سیلیکون متال

شرکت فروش سیلیکون متال در تهران, شرکتی است که وارد کننده مستقیم سیلیکون متال باشد, نه فقط یک توزیع کننده با واسطه های بسیار!

پویش اروین میعان, با داشتن سابقه ای چندین ساله در زمینه واردات مستقیم انواع مواد های شیمیایی مثل اسید اسکوربیک چینی, سیلیکون متال, اسید سیتریک و… توانسته است یکی از معتبر ترین و اصلی ترین وارد کننده های و صادر کننده های مواد های شیمیایی در ایران باشد.

شما میتوانید پیش از ثبت هر گونه سفارشی، با کارشناسان فروش این مجموعه ارتباط گرفته و اطلاعات مورد نیاز هر ماده شیمیایی را کسب و سپس سفارشتان را ثبت نمایید.

سیلیکون متال وارداتی

سیلیکون متال وارداتی یکی از انواع مواد شیمیایی صنعتی و مواد شیمیایی آزمایشگاهی است, به طور عمده به عنوان یک افزودنی برای آلیاژهای غیر آهنی استفاده می شود. سیلیکون متال پودری در ابعاد میکرون، سیلیکون پوست ای ( فلیک ) ، سیلیکون پوست سیاه، سرباره فلزی سیلیکون و غیره وجود دارند.

سیلیکون متال (Si) از نظر صنعتی با سیلیکون عنصری تصفیه شده است که عمدتاً برای تولید سیلیکون ها، تهیه مواد نیمه هادی با خلوص بالا و تهیه آلیاژ برای مصارف خاص استفاده می شود. تولید لاستیک سیلیکون ، رزین سیلیکون، روغن سیلیکون و غیره.

این مواد شیمیایی را باید از بهترین شرکت فروش سیلیکون متال در ایران خریداری نماید, شرکتی که وارد کننده اصلی و مستقیم سیلیکون متال باشد, نه صرفا تنها یک فروشنده!

سیلیکون متال چیست ؟

سیلیکون متال که در صنعت سیلیکون نیز نامیده می‌شود محصولی است که در اواسط سال 1960 تولید شد. تولید آن در درجه‌ اول به دلیل نیاز به آن در تولید نیمه هادی‌ها بود.

عناصر اصلی تشکیل‌دهنده‌ی سیلیکون متال درصدهای متفاوتی از سیلسیوم، آلومینیوم، کلسیم و غیره است و با توجه به نیاز آن در صنعت دارای درجه خلوص و انواع متفاوتی است.

سیلیکون یک عنصر غیر فلزی است که به رنگ خاکستری، به رنگ فلز، سخت و ترد است. سیلیکون از نظر جرمی 27.7 درصد پوسته‌ی زمین را تشکیل می‌دهد و دومین عنصر فراوان در پوسته‌ی زمین است که تنها اکسیژن دارای فراوانی بیشتری نسبت به آن است.

خرید سیلیکون متال از بهترین شرکت فروش سیلیکون متال و همچنین دیگر انواع مواد شیمیایی در گرید های مختلف صنعتی, دارویی, خوراکی, آزمایشگاهی و… میتواند از نظر اقتصادی بهترین گزینه انتخاب همکاری شما باشد. پویش اروین میعانی یکی از بهترین و اصلی ترین وارد کننده های انواع مواد شیمیایی در کشور است, وارد کننده مستقیم و بدون واسطه این شرکت موجب شده تا قیمت های فروش محصولات آن نیز به نسبت سایر توزیع کنندگان کاهش پیدا کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شرکت پویش اروین میعان

برای سفارش انواع مواد شیمیایی در گرید های مختلف با بهترین قیمت ها با کارشناسان ما تماس بگیرید.

شرکت خرید مواد شیمیایی
تماس