شرکت وارد کننده تری سدیم سیترات

بخش های این محتوا:

شرکت وارد کننده تری سدیم سیترات
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

در این مقاله اطلاعات زیادی قابل ارائه است، قصد داریم به معرفی شرکت وارد کننده تری سدیم سیترات بپردازیم، و همچنین کاربرد ها، ویژگی ها و خواص تری سدیم سیترات را شرح دهیم. در ادامه این مطالب قصد بر بررسی عوامل تعیین کننده قیمت تری سدیم سیترات بپردازیم.

تری سدیم سیترات ها از گرید مواد شیمایی صنعتی، و داروییو خوراکی میباشند.

قیمت تری سدیم سیترات

میتوان گفت که عوامل بسیار زیادی تعیین کننده قیمت تری سدیم سیترات هستند، حجم محصول، درصد خالصی آن و یا همان درصد خلوص محصول، نرخ ارز و همچنین شرکت تولید کننده تری سدیم سیترات میتوانند از عوامل مهم تعیین کننده قیمت تری سدیم سیترات باشند.

تری سدیم سیترات چیست ؟

مواد اولیه سدیم سترات یا تری سدیم سیترات (Trisodium Citrate) نمک سدیم اسیتر سیتریک میباشد که طعمی ترش داشته و همانند نمک های دیگر به مقدار اندکی شوری دارد. تری سدیم سیترات به عنوان سدیم سیترات نیز از آن یاد میشود. این ترکیب مواد اولیه شیمیایی به فرمول Na۳C۶H۵O۷  شناخته میشود.

تری سدیم سیترات شیمیایی نیز مانند سدیم متاسیلیکات شیمیایی از گرید مواد های شیمیایی صنعتی است.

تری سدیم سیترات شیمیایی به طور معمول به عنوان یک افزودنی مواد غذایی، برای بهبود بخشیدن به طعم غذاها یا به عنوان یک نگهدارنده مورد استفاده قرار میگیرد.

در واقع تری سدیم سیترات به ترکیبات سه تایی سدیم سیترات، منو، دی و تری سدیم سیترات اشاره مینماید.

این ترکیب مواد شیمیایی صنعتی و یا مواد شیمیایی دارویی و خوراکی چیزی است که طعم شور و ترشی را به نوشابه ها میدهد! همچنین این مواد شیمایی دارویی و خوراکی، به عنوان یک امولسیفایر روغن ها برای مواقع تهیه پیتزا مورد استفاده قرار میگیرد و اجازه میدهد پنیز بدون اینکه چرب بشود ذوب شود.

تولید تری سدیم سیترات

شرکت وارد کننده تری سدیم سیترات تا کنون توانسته است تامین کننده بخش زیادی از نیاز بازار در زمینه این مواد شیمایی را به عهده بگیرد. علاوه بر این در بحث تولید نیز حرف اول را در میان همکاران و رقبا میزند.

اسید سیتریک ها ممکن است از میوهها و یا خمیر های مخمر یا با استخراج تولید شوند. پس از آن، سدیم سیترات شیمیایی با خنثی نمودن اسید سیتریک با استفاده از هیدروکسید سدیم تولید میشوند.

فرایند تولید این ترکیب شیمیایی در مقیاس بزرگ معمولا از ملاس (یا سایر ذخایر قند) صورت می گیرد. از این ترکیب شیمیایی در تولید ده ها محصول مراقبت شخصی مانند شامپو، نرم کننده، ضد آفتاب، مرطوب کننده صورت، لوازم آرایش، دستمال مرطوب کودک، شوینده مایع لباسشویی و صابون استفاده می شود.

خواص شیمیایی و همچنین فیزیکی تری سدیم سیترات

  • جرم مولکولی- ۲۹۴.۱۰ g/mol
  • CAS نامبر- ۶۱۳۲-۰۴-۳
  • انحلال پذیری – ۴۲۵ g/l (25 °C)
  • نقطه ذوب – ۱۵۰ °C
  • چگالی – ۱.۷۶ g/cm3

فروش تری سدیم سیترات

میتوانید برای اطلاع گرفتن از قیمت خرید محصولات و همچنین فروش تری سدیم سیترات با بخش فروش پویش اروین میعان به عنوان شرکت وارد کننده تری سدیم سیترات ارتباط گرفته و پس از دریافت لیست بروز محصولات و نمونه ها با این شرکت جهت خرید تری سدیم سیترات همکاری نمایید.

شما میتوانید به عنوان یک مشتری از بین شرکت های مواد شیمیایی فعال در بازار امروزی حق انتخاب داشته باشد، اما قطعا از همکاری یا شرکت پویش اروین میعان لذت میبرید و قطعا خریدی مطمئن و بدون مشکل خواهید داشت.

شرکت پویش اروین میعان در زمین صادرات و واردات مواد شیمیایی یکی از صادر کننده مواد شیمیایی و وارد کننده های اصلی بازار است.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *