شرکت وارد کننده سیلیکون متال

بخش های این محتوا:

شرکت وارد کننده سیلیکون متال

سیلیکون متال که با نماد پودر si و همچنین عدد اتمی 14 شناخته میشود، یکی از عناصر جامد و بلورین و شکننده به رنگ خاکستری میل به آبی میباشد. فلز و مواد شیمیایی سیلیکون متال که یکی از مواد شیمیایی صنعتی های موجود در بازار است را میتوان از شرکت وارد کننده سیلیکون متال, پویش اروین میعان تهیه نمود.

سیلیکون متال در صنایعی مانند آلومینیوم به عنوان عامل آیاژی مورد استفاده قرار میگیرد. که باعث افزایش میزان استحکام آلومینیوم میشود.

قالب این ماذه شیمیایی تشکیل شده از ماده های افزودنی است که در آلیاژ های غیر آهنی مورد استفاده قرار میگیرند. عنصر های تشکیل دهنده این اهن، سیلیسیوم،آلومینیوم،کلسیم است. همچنین اینکه میزان خلوصی آن 99% است.

این مورد زا نیز یادآور شویم که بیشترین کاربرد انواع سیلیکون متال ها را، سیلیکون متال گرید 4.4.41 دارا میباشد.

بهترین شرکت وارد کننده سیلیکون متال

همانطور که گفتیم، شرکت پویش اروین میعان، یکی از بهترین شرکت وارد کننده سیلیکون متال در تهران و ایران است. این شرکت تا کنون با همه توزیع کننده های بازار مواد شیمیایی، آزمایشگاه ها و دیگر مصرف کننده های مواد های شیمیایی، همکاری داشته و رزومه های درخشانی نیز در این زمینه از آن خود نموده است.

سیلیکون متال چیست ؟

سیلیکون متال وارداتی یا پودر si : این نوع مواد شیمیایی صنعتی به عنوان یک سیلیکون کریستالی و یا سیلیکون صنعتی شناخته میشود، به طور کلی به عنوان یک افزودنی به جهت استفاده برای آلیاژ های غبر آهنی به کار برده میشود. این نوع سیلیکون متال ها پودری در ابعاد های میکرون، سیلیکون پوست ای ( فلیک ) ، سیلیکون پوست سیاه، سرباره فلزی سیلیکون و… موجود میباشند.

از این پودر سیلیکون در ابعاد های میکرون، به عنوان سیلیکون پودری و یا میکرو سیلیکا، پودر میکرو سیلیکون یا دود سیلیکون ( سیلیکون فوم ) نام گذاری میشوند، که به طور کلی برای استفاده در صنعت بتن و مواد های دیرگداز مورد استفاده قرار میگیرند.

شمشا میتوانید این مواد شیمیایی را از بهترین شرکت وارد کننده سیلیکون متال, پویش اروین میعان تهیه نمایید.

کاربرد های سیلیکون متال

بیشترین کاربرد قیمت سیلیکون متال در صنایع آلومینیوم می باشد که با افزودن به آن باعث بهبود عملکرد آلیاژ آلومینیوم می شود و استحکام ان را افزایش می دهد. همچنین افزودن سیلیکون متال به آلومینیوم باعث شکل گیریه آلیاژی قویتر و سبک تر می شود و از ان بیشتر در صنایع خودروسازی و جایگزین قطعات چدنی سنگین می شود. این ماده در آلومینیوم باعث افزایش مقاومت در برابر خوردگی می شود و همچنین باعث کاهش چگالی و ضریب انبساط حرارتی می شود.

شرکت پویش اروین معیعان که یکی از بهترین شرکت وارد کننده سیلیکون متال در تهران است, از اصی ترین وارد کننده و صادر کننده مواد شیمیایی های کشور است.

سیلیکون متال با خلوص بالا در بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار می گیرد. در صنایع شیمیایی برای تولید ترکیبات سیلیکون و همچنین ویفرهای سیلیکونی مورد استفاده می شود .در سلولهای خورشیدی فتوولتائیک و نیمه هادیهای الکترونیکی استفاده می شود. تولید کنندگان آلومینیوم از آن برای بهبود خواص مفید آلومینیوم استفاده می کنند. هنگامی که با آلومینیوم استفاده می شود ، سیلیکون قابلیت ریخته گری ، سختی و مقاومت آن را بهبود می بخشد.علاوه بر این ، تقاضای آلومینیوم در سال های اخیر به طور پیوسته در حال رشد است.

آنالیز شیمیایی سیلیکون متال

مقالات مرتبط:

تولید کننده سیلیکون متال در تهران

بهترین تولید کننده سیلیکون متال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *