قیمت مواد اولیه ویتامین سی

بخش های این محتوا:

قیمت مواد اولیه ویتامین سی, مواد اولیه ویتامین سی, ویتامین سی

شرکت پویش اروین میعان به عنوان تولید کننده ویتامین سی در ایران یکی از مهمترین تولید کننده های اسید آسکوربیک در ایران بوده و فعالیت خود را سالهات که جدی و افزایشی نموده است. قیمت مواد اولیه ویتامین سی را میتوانید از طریق بخش فروش و کارشناسان فروش این شرکت استعلام نمایید و محصولات مورد نظر را خریداری نمایید.

پویش اروین میهعان به عنوان یکی از صادر کننده های اصلی مواد شیمیایی حلال، مواد شیمیایی دارویی و خوراکی، مواد های شیمیایی صنعتی و آزمایشگاهی فعالیت جدی و گسترده ای دارد.

خرید ویتامین سی

شرکت پویش اروین میعان بزرگترین وارد کننده مواد شیمیایی، صادر کننده مواد شیمیایی از جمله انواع اسید اسکوربیک و دیگر مواد شیمیایی آماده ارسال انواع محصولات شیمیایی، صنعتی، آزمایشگاهی، خوراکی و دارویی و همچنین انواع مواد شیمیایی حلال میباشد.

آدرس: تهران خیابان پاسداران خیابان پایدار فرد نبش بوستان پنجم پلاک 12 طبقه 5 واحد 10

تلفن:

021-22798148

021-22798578

قیمت مواد اولیه ویتامین سی در ایران

مواد اولیه شیمیایی پویش اروین میعان تامین کننده ویتامین سی و اسید آسکوربیک میباشد و صادر کننده مواد شیمیایی، برای استعلام قیمت مواد اولیه ویتامین سی با واحد فروش این شرکت تماس حاصل نمایید.

اسید آسکوربیک در غذا و نوشیدنی

ویتامین سی بطور طبیعی در بسیاری از غذاهای و مواد های غذایی و سبزیجات ها مثل پرتغال و گریپ فروت تا کلم برکلی، جوانه بروکسل و گوجه فرنگی ها مشاهده میشود. اما در این غذاها ویتامین با گرما یا آب جوش یا هوا کاهش میاید، بنابراین بسیاری از غذا های و مواد های خوراکی با اسید آسکوربیک ها تقویت شده اند تا به ویتامین سی که در این روش ها از بین میروند، کمک کند.

ویتامین سی ها غالبا برای استحکام یا افزودن طعم مرکبات ها به آب میوه ها، غلات ها و یا آب نبات های طعم دار، میوه خشک ها و… اضافه میشود.

مواد اولیه ویتامین سی به عنوان ماده نگهدارنده عمل میکند تا مواد های غذایی از قبیل نان، گوشت، ژله های و مربا هارا از فاسد شدن در امان نکه دارد.

فواید ویتامین سی

ویتامین C یا اسید اسکوربیک مقادیر کمی برای عملکرد و سالم ماندن مورد نیاز بدن است. آنتی اکسیدان ویتامین C یا اسید اسکوربیک می تواند به جلوگیری از آسیب سلولی ناشی از رادیکال های آزاد، مولکول های پایدار که می تواند به سلول ها آسیب برساند کمک کند. همچنین به جلوگیری و معالجه اسکوربی کمک می کند. طبق گفته مؤسسه ملی سرطان ویتامین C یا اسید اسکوربیک می تواند به بدن انسان در مقابله با عفونت های باکتریایی کمک کند و به تشکیل کلاژن یک پروتئین مهم در بافت فیبر، دندان ها، استخوان ها، پوست و مویرگ ها کمک کند.

کاربرد های بیشتر اسید اسکوربیک

در نانوایی ها، اسکوربیک به عنوان افزودنی استفاده می شود که یا مستقیماً توسط آسیاب به آرد اضافه می شود یا توسط خود نانوایی به خود خمیر اضافه می شود. هنگامی که ویتامین C، به عنوان بخشی از فرآیند پخت استفاده می شود ، اسید اسکوربیک در چند مورد به بهبود نان کمک می کند از جمله:

  • گلوتن تقویت شده
  • حجم نان بیشتر یعنی نان به همین راحتی له نمی شود
  • کاهش ضخامت پوسته
  • در صنعت نانوایی صنعتی، استفاده از اسکوربیک اسید یا همان ویتامین C، تواند به سود بیشتر، زمان تولید کمتر و رضایت بیشتر خریدار (ماندگاری بیشتر ، کاهش تعداد نان آسیب دیده در حین حمل و نقل) کمک کند.
  • همچنین مصرف ویتامین C، باعث جلوگیری از بروز بیماری های مزمن میشود.

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شرکت پویش اروین میعان

برای سفارش انواع مواد شیمیایی در گرید های مختلف با بهترین قیمت ها با کارشناسان ما تماس بگیرید.

شرکت خرید مواد شیمیایی
تماس