متاسیلیکات سدیم را از کجا بخریم ؟

بخش های این محتوا:

متاسیلیکات سدیم را از کجا بخریم ؟
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

برای پاسخ به سوال: متاسیلیکات سدیم را از کجا بخریم ؟ ابتدا باید به این سوال پاسخ دهیم که علت خرید و فروش متاسیلیکات سدیم چیست؟ یا اصلا متاسیلیکات سدیم چه کاربردی دارد؟ به همین دلیل در این مقاله ابتدا به موضوغ متاسیلیکات سدیم و کاربرد های آن پرداخته میشود. در انتها نیز نحوه خرید و فروش این ماده شیمیایی را به شما عزیزان آموزش خواهیم داد. به همین دلیل به شما عزیزان توصیه میکنیم که تا پایان مقاله با ما باشید. برای کسب اطلاع از نحوه خرید پودر اروزیل میتوانید به مقاله: اروزیل را از کجا بخریم مراجعه کنید؟

متاسیلیکات سدیم چیست ؟

متاسیلیکات سدیم که به سیلیکات سدیم نیز معروف است. نوعی ماده شیمیایی کاربردی است که در صنایع مختلف مورد استفاده قرار میگیرد. این مادخه به شکل جامد سفید رنگ تولید میشود. از ویژکی های بارز این ماده میتوان به خواص قلیایی آن اشاره کرد. در کل سیلیکات ها نوعی ترکیبات معدنی هستند که از آن برای ساخت کاشی، سرامیک و شیشه استفاده میکنند. پس احتمالا تولید کنندگان کاشی و سرامیک درگیر این موضوع هستند که متاسیلیکات سدیم را از کجا بخریم ؟

کاربرد متاسیلیکات سدیم در صنایع

متاسیلیکات سدیم در صنایع مختلفی نظیر تولید چسب، تولید کاشی و سرامیک، تولید لوازم آرایشی و بهداشتی، تولید حشره کش ها، تولید مواد شوینده، صنایع فولاد، ریخته گری، تولید کاغذ و مقوا و غیره کاربرد دارد. پس بدیهی است که تولید کنندگان صنایع مختلف به دنبال جواب سوال متاسیلیکات سدیم را از کجا بخریم؟ باشند. به همین دلیل ما در این مقاله به طور مفصل به جواب این سوال خواهیم پرداخت.

اهمیت استفاده دقیق از متاسیلیکات سدیم

همانطور که گفته شد متاسیلیکات سدیم در صنایع مختلف کاربرد فراوانی کاربرد دارد. اما نحوه و میزان این ماده در صنایع مختلف باید دقیق و مطابق استاندارد آن محصول باشد. زیرا هرچقدر مقدار سیلیکات سدیم در صنایع مختلف بیشتر باشد مقاومت و سختی آن نیز افزایش میابد. برای مثال در مواد شوینده و بهداشتی چیزی معادل 1 تا 2 درصد از متاسیلیکات سدیم استفاده میشود. در تولید کاشی و سرامیک چیزی معادل 2.5 تا 3 درصد از متاسیلیکات سدیم استفاده میکنند. برای تولید چسب که غلظت بسیار بالایی دارد چیزی حدود 5.3 درصد از سیلیکات سدیم استفاده میشود. اما کیفیت سیلیکات سدیم برای استفاده از صنعت باید بالا باشد. پس اکنون این سوال مطرح میشود که متاسیلیکات سدیم را از کجا بخریم ؟

علت اهمیت متاسیلیکات سدیم

در سال های اخیر استفاده از مواد شیمیایی در سرتاسر دنیا افزایش پیدا کرده است. زیرا تمامی تولیدات صنایع وابسته به مواد شیمیایی هستندو نبود هر یک از این مواد میتواند چرخ صنعت را فلج کند. از طرفی برای تولید، کیفیت مواد شیمیایی حرف اول را میزند. اگر یک ماده شیمیایی کیفیت کافی را نداشته باشد میتواند تولید کننده را متضرر کند. مثلا اگر متاسیلیکات سدیم در تولید کاشی و سرامیک از کیفیت کافی برخوردار نباشد، در نهایت منجر به تولید کاشی های بی کیفیت میشود. اما حالا که کیفیت مواد شیمیایی نظیر متاسیلیکات سدیم بسیار مهم است ما باید متاسیلیکات سدم را کجا بخریم ؟

متاسیلیکات سدیم را از کجا بخریم؟

حال که اهمیت کیفیت مواد شیمیایی در صنایع آشنا شدیم. باید بدانیم که متاسیلیکات سدیم را از کجا بخریم ؟ در کل مواد شیمیایی از حساسیت بسیار بالایی برخوردار هستند. درصد خلوص و کیفیت این مواد میتواند موجب پیشرفت یا شکست یک صنعت شود. از این رو لازم است این مواد را از مراکز معتبر تهیه کرد. یکی از این مراکز شرکت پویش اروین میعان است. این شرکت حدود 18 سال سابقه در زمینه فروش مواد شیمیایی دارد. همچنین سابقه همکاری با شرکت هایی نظیر ذوب آهن اصفهان را داراست. از این رو میتوان با خیال راحت برای خرید متاسیلیکات سدیم و سایز مواد شیمیایی به این شرکت مراجعه کرد.

شرکت مواد شیمیایی

از آنجایی که مواد شیمیایی در زندگی امروز بشر بسیار مهم و تاثیر گذار هستند. در سرتاسر دنیا شرکت ها و آزمایشگاه های مختلفی اقدام به تولید این مواد میکنند. بدیهی است که کشور ها نمیتواند تمامی مواد شیمیایی مورد نیاز تولیدات داخلی خود را فراهم کنند. از این رو اقدام به خرید و فروش این مواد شیمیایی میکنند. در ایران نیز تعداد زیادی شرکت مواد شیمیایی وجود دارد که مواد شیمیایی مورد نیاز صنایع را وارد کرده و در اختیار تولید کنندگان قرار میدهند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *