نمایندگی فروش اسید سیتریک در ایران

بخش های این محتوا:

نمایندگی فروش اسید سیتریک در ایران

جوهر لیمو یا اسید سیتریک خوراکی با فرمول شیمیایی C6h807، ماده یا اسیدی ضعیف و خوراکی است که در دو شکل خشک و آبدار تهیه می شود. شرکت های زیادی نمایندگی فروش اسید سیتریک در ایران را به عهده دارند که شرکت پویش آروین میعان یکی از پرفروش ترین آنها می باشد. این محصول توسط کشت دادن یک کپک روی شکر که اسپرژیل نام دارد تهیه می شود.

مزه این ماده ترش است و همه ما با این مزه در مرکبات، میوه ها و سبزیجات با آن آشنا هستیم. همچنین در تهیه کنسرو و بهبود بخشیدن به ظاهر مواد خوراکی استفاده می شود.  چون خاصیت اسیدی دارد پس به عنوان ماده نگهدارنده در صنایع غذایی تولید کننده نوشابه، بستنی و غیره کاربرد دارد. حالت اسیدی آن دارای ویژگی هایی از قبیل: ماده نگهدارنده در صنایع غذایی، ضد میکروب، تنظیم کننده اسیدیته غذا و ممانعت از رشد باکتری ها می باشد.

اسید سیتریک علاوه بر کاربرد در صنایع خوراکی، در صنعت تولیدکننده مواد آرایشی، دارویی، مواد شوینده و همین طور در کشاورزی نیز اهمیت بسزایی دارد.

ویژگی های اسید سیتریک آبدار

اسید سیتریک آبدار، همان طور که از نامش مشخص می شود، بر اثر تبلور ذرات آب سرد ایجاد می شود. به معنای دیگر، حاصل پیوند یک مولکول اسیدسیتریک با یک مولکول آب است و تفاوت آن با اسید سیتریک آنهیدروز در شیوه ایجاد آنها می باشد زیرا نوع خشک جوهرلیمو برخلاف نوع آبدار از طریق کریستالیزه شدن در آب گرم تشکیل می شود. اسیدسیتریک monohydrate  در مایعات و مرکبات ترش مزه مانند آب پرتقال کاربرد دارد. بخاطر خاصیت و ویژگی هایش، تولید جهانی دارد و به عنوان یکی از پرمصرف ترین اسیدها در صنایع غذایی شناخته شده است.

با سریع ترین زمان ممکن قادر است با آب حل شود. به دلیل داشتن خاصیت چند اسیدی، می تواند استرها، آسیل کلرایدها، آمیدها، نمک فلزات قلیایی و قلیایی خاکی را تولید کند. اسید سیتریک به دو شیوه استخراج از عصاره میوه ها و تخمیر ساخته می شود. بهترین مراکز و نمایندگی فروش اسید سیتریک در ایران، شرکت هایی هستند که باکیفیت ترین اسیدسیتریک را با قیمت مناسب و واقعی به مصرف کنندگان ارائه نمایند.

وارد کننده اسید سیتریک

شرکت پویش آروین میعان، وارد کننده اصلی و مستقیم اسیدسیتریک خشک و آبدار است. بنابراین شما می توانید به خرید عمده یا هر میزان اسیدسیتریک موردنیاز خود از این شرکت بپردازید. با خرید از این مجموعه، بدون شک در هزینه خود صرفه جویی خواهید کرد مضاف براینکه جنسی باکیفیت تحویل می گیرید. از لحاظ مرغوبیت و کیفیت بالا، محصولات این شرکت تضمین شده هستند و دارای برچسب غذایی می باشند و در بسته بندی های استانداراد به مشتری عرضه می شوند.

شرکت نامبرده علاوه بر اینکه انواع اسیدستریک را وارد کشور می نماید بلکه عمل واردات سایر مواد شیمیایی موردنیاز مصرف کنندگان و صنایع توسط آن صورت می گیرد. برهمین اساس به یکی از معتبرترین و باسابقه ترین شرکت هایی تبدیل شده که نمایندگی فروش اسید سیتریک در ایران را برعهده دارد و تاکنون توانسته تمام نیازهای مصرف کنندگان و توزیع کنندگان را برطرف نماید. در نتیجه به کلیه  افراد فعال در زمینه تولید مواد غذایی مانند انواع کنسروها و مرکبات یا مواد آرایشی، بهداشتی و یا موادشوینده که نیازمند به اسیدسیتریک هستند توصیه می کنیم، این ماده را از شرکت نامبرده خریداری نمایید.

خرید اسیدسیتریک آزمایشگاهی

اسیدسیتریک با نام آشنای جوهرلیمو، نوعی اسید آلي است که در داروسازی، صنایع غذایی، آزمایشگاه ها و آزمایشات شیمیایی کاربردهایی اساسی دارد و در قالب ماده ای پاک کننده و ضدعفونی کننده در مصارف خانگی و صنعتی مورداستفاده قرار می گیرد.

جهت خرید اسید سیتریک آزمایشگاهی می بایست نوع خشک یا آبدار آن را در نظر بگیرید و براساس نیاز، یکی از آنها را خریداری نمایید. انواع اسیدسیتریک، از نظر قیمت با هم متفاوت می باشند و هر کدام از آنها برحسب ویژگی هایی که دارند، نرخ گذاری می شوند.

نمایندگی فروش اسید سیتریک در ایران با نام اعتباری آروین پویش میعان، مرغوب ترین اسیدسیتریک را به مصرف کنندگان عرضه می نماید و در سِمت شرکت مواد شیمیایی معتبر و عرضه کننده معتبرترین برندهای دنیا، کار صادرات و واردات این مواد را برعهده دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شرکت پویش اروین میعان

برای سفارش انواع مواد شیمیایی در گرید های مختلف با بهترین قیمت ها با کارشناسان ما تماس بگیرید.

شرکت خرید مواد شیمیایی
تماس