نمایندگی فروش پودر اروزیل در ایران

بخش های این محتوا:

نمایندگی فروش پودر اروزیل در ایران

سعی داریم در این مقاله در رابطه با پودر اروزیل، ویژگی ها، نوع کاربرد، نمایندگی فروش پودر اروزیل در ایران و قیمت آن، اطلاعاتی مفید و کاربردی در اختیار شما قرار دهیم. ابتدا به معرفی آن می پردازیم.

پودر ارزویل را با نام علمی فوم سیلیکا معرفی می کنند. این ماده به شکل پودری سبک است که جهت افزایش خاصیت چسبندگی، بالا بردن غلظت مواد و حجم دهندگی به آنها در صنایع به کار می رود.

ساختار شیمیایی آن از این قرار است که دارای قطرات میکروسکوپی سیلیس آمورف می باشد که این قطرات را ذرات ثانویه سه بعدی، سه شاخه ای و زنجیره ای تشکیل می ‌دهند.

یکی از ویژگی های اروزیل این است که به وسیله شعله تولید می شود. به همین سبب با نام سیلیس پیروژنیک معرفی می شود.

از دیگر ویژگی های آن می توان به این موارد اشاره نمود:

 • ماده ای بعنوان پرکننده لاستیک
 • انعطاف پذیری و ویسکوزیته در صنعت رنگ سازی
 • دارای قدرت بهبود دهندگی جریان و قدرت جذب بالا
 • ضد رسوب، مقاوم در برابر ریزش، خراش، سایش و خوردگی
 • تقویت کننده

 معرفی اروزیل فایبرگلاس

اروزیل فایبرگلاس، ماده ای پرکاربرد در صنایع مختلف است که حاصل ترکیب الیاف شیشه به عنوان تقویت کننده با مواد پلیمری در قالب مواد چسبنده می باشد.

مواد اولیه سازنده فایبرگلاس را اروزیل، الیاف، تیتان، کربنات کلسیم، الیاف شیشه سوزنی و حصیری، شتاب دهنده کبالت و سرب، رزین آپوکسی، رزین پلی استری ارتوفتالیک و ایزوفتالیک، رزین وینیل استر تشکیل می دهند.

ویژگی ها و مزایای فایبرگلاس ها را در موارد زیر می شناسند.

 • عایق بندی مخزن های حاوی اسید و آب
 • ضد پوسیدگی مخازن آب و اسید
 • مقاوم و سبک بودن
 • مهم ترین ماده کاربردی در صنعت تولید مخازن
 • کاربرد آن در صنایع جهت ساخت انواع قطعات
 • کاربرد در ساخت قطعات خودردوهای سبک مانند: اتاقک ها، کابین یا اتاق عقب وانت
 • مورد استفاده در ساخت سیلوهای سیمان
 • ماده ای کاربردی در مخازن نگهداری مایعاتی همچون اسید و همین طور چربی گیرها

شما مصرف کنندگان عزیز جهت تهیه فایبرگلاس، قادرید به نمایندگی فروش پودر اروزیل در ایران رجوع نمایید و مقدار موردنیاز را خریداری نمایید.

بهترین نمایندگی فروش پودر اروزیل در ایران

پودر معروف و پرکاربرد اروزیل در صنایع آرایشی، دارویی، در کارخانجات ساختن سنگ های تزئینی، مرکب سازی، رزین سازی، رنگ سازی وغیره مورد استفاده واقع می شود.

برای خرید پودر اروزیل یکی از شرکت های بسیار معتبر را به شما معرفی می کنیم که مرغوب ترین محصولات را با بالاترین کیفیت صادر و وارد می کند. شرکت پویش میعان آروین در واقع صادر کننده، وارد کننده و فروشنده مواد شیمیایی مانند پودر اروزیل می باشد.

این شرکت مواد شیمیایی، علاوه بر ویژگی های ذکر شده، به عنوان بزرگترین نمایندگی فروش پودر اروزیل  در ایران در انواع گریدها شناخته شده است. مواد آزمایشگاهی، مواد شیمیایی حلال، مواد شیمیایی دارویی و خوراکی و همین طور مواد شیمیایی صنعتی از دیگر موادی هستند که توسط شرکت مذکور صادر و وارد کشور ایران می شوند.

شرکت های زیادی در سمت نماینده فروش اروزیل در حال فعالیت هستند اما خرید مواد شیمیایی از شرکت اروین میعان، شما را از خدمات بی شماری بهره مند می سازد.

قیمت پودر اروزیل

در مطالب بالا، با ویژگی ها و کاربرد پودر اروزیل آشنا شدیم. حال در نظر داریم در رابطه با قیمت و شیوه خرید آن اطلاعاتی در اختیار شما کاربران محترم قرار دهیم.

چنانچه درصدد خرید اروزیل یا اروزیل فسیل هستید و از قیمت بروز آن اطلاعی ندارید، به شما پیشنهاد می کنیم به وب سایت پویش اروین میعان رجوع نمایید و از طریق ارتباط با کارشناسان فروش، به پاسخ درست دست بیابید. همچنین مشاوران این سایت به طور رایگان، در صورت نیاز به شما مشاور می دهند تا ابهامات ذهنی ایجاد شده در رابطه محصول موردنیاز را برطرف سازند.

این وب سایت در فروشگاه اینترنتی خود، فوم سیلیکا را در بسته بندی های استاندارد و با قیمت واقعی و به صرفه در اختیار مشتری قرار می دهد.

گاهی افراد به ظاهر فروشنده و  سودجو از بی خبری بعضی از مشتریان سواستفاده می کنند و برای فروش پودر اروزیل بی کیفیت با قیمت غیرواقعی اقدام می کنند. لازم است بدانید که خرید از این افراد، ضرر و زیان و نارضایتی را برای شما به بار خواهد آورد. پس درست ترین کار، کسب اطلاعات در رابطه با اروزیل اصل و شناخت آن و اعتماد به نمایندگی فروش پودر اروزیل در ایران می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شرکت پویش اروین میعان

برای سفارش انواع مواد شیمیایی در گرید های مختلف با بهترین قیمت ها با کارشناسان ما تماس بگیرید.

شرکت خرید مواد شیمیایی
تماس