وارد کننده اصلی ویتامین سی

بخش های این محتوا:

وارد کننده اصلی ویتامین سی

در این بخش میخواهیم به مواد اولیه ویتامین سی یا اسید اسکوربیک بپردازیم, در این میان به معرفی شرکت وارد کننده اصلی ویتامین سی نیز خواهیم پرداخت.

پویش اروین میعان یکی از وارد کننده های مطرح این مواد شیمیایی دارویی و خوراکی در ایران است. ابتدا معرفی مختصری از ویتامین سی یا همان اسید اسکوربیک چینی خواهیم داشت سپس به معرفی بیشتر این شرکت خواهیم پرداخت.

قبل از هر چیزی ابتدا چند مقاله مرتبط با مواد اولیه ویتامین c را معرفی میکنیم سپس به ادامه موضوعات خواهیم پرداخت؛

ویتامین c یا اسید اسکوربیک چیست ؟

این مواد اولیه شیمیایی به عنوان یک نوع بهبود دهنده عمل میکند. مانند یک بهبود دهنده در آرد! و به نسبت PPM ۲۰ تا ۲۰۰ در آرد بکار میرود و کیفیت پخت را بهبود میدهد. بهبود دهندگی آرد با مواد اولیه ویتامین سی با دیگر مواد ها تفاوت دارد، پرا که این مواد یک عامل احیا کننده بوده و با خیلی سریع با هوا اکسید شده و به دی هیدرو اسید اسکوربیک مبدل میشود, و این همان ترکیبی است که اثرش بهبود دهندگی است.

دیگر کاربرد های ویتامین سی

اسید آسکوربیک ها یا همان ویتامین سی یک ویتامین محلول در  آب بوده و به عنوان یک مواد شیمیایی حلال نیز شناخته میشود. اسید اسکوربیک از ویتامین های ضروری برای بدن است که در طول شبانه روز باید به مقدار کافی مورد مصرف قرار گیرد.

همچنین اینکه ویتامین سی برای رشد بهتر استخوانها, دندان ولثه ها, تاندون ها و عروق های خونی در بدن و همچنین برای جذب بهتر و بهینه آهن ضرورت دارد.

به علاوه اینکه ویتامین سی در پیشگیری ابتلا به بیماری های عفونی و ترمیم زخم ها و همچنین بهبود سوختگی نیز تاثیرات بسزایی دارد.

در این مقاله یکی از کاربرد های به چشم این مواد اولیه را عنوان نمودیم, آن هم کاربرد ویتامین سی در تولیدات آرد بود, که این ترکیب و تولیدات توسط دستگاه ویتامین زن اسید اسکوربیک به آرد بوجود می آید.

همچنین اینکه اسید اسکوربیک ها در تولیدات مواد های غذایی و دارویی نیز به عنوان طعم دهنده ها و نگهدارنده های غذایی که از فاسد شدن آنها جلوگیری میشود مورد ایتفاده قرار میگیرد. بخصوص در صنایع تولیدات سوسیس و کالباس سازی ها!

در ادامه به معرفی بیشتر یکی از وارد کننده اصلی ویتامین سی در تهران و سراسر ایران خواهیم پرداخت.

شرکت وارد کننده اصلی ویتامین سی

همانطور که میدانید کشور تولید کننده اصلی این مواد اولیه شیمیایی و دارویی-خوراکی کشور چین است. شرکت پویش اروین میعان یکی از وارد کننده اصلی ویتامین سی در ایران است. این شرکت با توجه به ظرفیت بالایی که دارد، توانایی همکاری با همه توزیع کننده ها و مصرف کننده های مواد اولیه ویتامین c را دارد.

وارد کننده اصلی ویتامین سی

در حال حاضر نیسز بخش عظیمی از واردات این مواد اولیه شیمیایی توسط پویش اروین میعان صورت میگیرد.

خرید مواد اولیه ویتامین سی

شما میتوانید با ارتباط گرفتن با کارشناسان فروش و بازاریابی شرکت پویش اروین میعان به عنوان وارد کننده اصلی ویتامین سی و صادر کننده مواد شیمیایی اطلاعات لازم جهت خرید و سفارش این مواد اولیه را دریافت نمایید.

همچنین اینکه برای استعلام قیمت این مواد اولیه نیز میتوانید از قسمت های تماس و چت آنلاین سایت با کارشناسان فروش این شرکت ارتباط برقرار نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *