اروزیل – پودر اروزیل – خرید اروزیل – پودر ارونیل – فروش اروزیل – فوم سیلیکا

بخش های این محتوا:

اروزیل, پودر اروزیل, خرید اروزیل, سیلیس پیروژنیک, فروش اروزیل, کف سیلیکا, فوم سیلیکا

اروزیل یا پودر اروزیل با نام علمی فوم سیلیکا (Fumed Silica) ( فیوم سیلیکا ) شناخته میشود که این ماده بسیار سبک بوده و جهت بالا بردن و افزایش غلظت وبالا بردن حجم و خواص چسبندگی مواد از آن استفاده میشود. پودر اروزیل یا پودر ارونیل, ( فوم سیلیکا ) کاربرد های زیادی دارد, به عنوان نمونه در کارخانجات رنگ سازی, سنگ های سرامیک و تزئینی, مرکب سازی ها, روان کننده های انواع بتن و در صنعت های فایبر گلاس استفاده میشود.

بنابراین میتوان گفت که این نوع ماده شیمیایی در گرید های مواد شیمیایی صنعتی, مواد شیمیایی حلال, مواد شیمیایی آزمایشگاهی قرار دارد.

این ماده شیمیایی یک غلظت دهنده و پیشگیری کننده از رسوب ها و همچنین براق کننده انواع تولیدات لوازم آرایشی و بهداشتی استفاده میشود, و همچنین به دلیل نرم بودن و داشتن خاصیت صیقلی به عنوان فیلتر نیز مورد استفاده قرار میگیرد. اروزیل یا فوم سیلیکا, دارای قطره های سیلیس آمورف میباشد که از ذرات ثانویه سه شاخه ای, سه بعدای و زنجیره ای متشکل شده است. فوم سیلیکا همچنین با نام سیلیس پیروژنیک هم شناخته میشود.

اروزیل, پودر اروزیل, خرید اروزیل, سیلیس پیروژنیک, فروش اروزیل, کف سیلیکا, فوم سیلیکا
اروزیل, پودر اروزیل, خرید اروزیل, سیلیس پیروژنیک, فروش اروزیل, کف سیلیکا, فوم سیلیکا

خرید پودر اروزیل

شرکت خرید پودر اروزیل که یکی از شرکت مواد شیمیایی شناخته شده ها در ایران است, این ماده شیمیایی را برای سفارش مصرف کنندگان وارد بازار نموده و میتوانید از طریق کارشناسان فروش این شرکت اقدام به ثبت سفارشات خود نمایید.

شرکت پویش اروین میعان بزرگترین وارد کننده مواد شیمیایی، صادر کننده مواد شیمیایی از جمله انواع پودر اروزیل و دیگر مواد شیمیایی آماده ارسال انواع محصولات شیمیایی، مواد شیمیایی صنعتی، آزمایشگاهی، مواد شیمیایی خوراکی و دارویی و همچنین انواع مواد شیمیایی حلال میباشد.

آدرس: تهران خیابان پاسداران خیابان پایدار فرد نبش بوستان پنجم پلاک 12 طبقه 5 واحد 10

تلفن:

021-22798148

021-22798578

اروزیل, پودر اروزیل, خرید اروزیل, سیلیس پیروژنیک, فروش اروزیل, کف سیلیکا, فوم سیلیکا
اروزیل, پودر اروزیل, خرید اروزیل, سیلیس پیروژنیک, فروش اروزیل, کف سیلیکا, فوم سیلیکا

شرکت فروش اروزیل شیمیایی

همانطور که گفتیم پویش اروین میعان یکی از بزرگترین وارد کننده های مواد شیمیایی در گرید های مختلف در ایران است. به عنوان یک وارد کننده مستقیم و باسابقه, این شرکت میتواند انتخاب مناسبی برای خرید پودر اروزیل است.

مزایای پودر اروزیل

ویژگی تطبیق پذیر بودن فوم سیلیکا یا همان اروزیل شیمیایی, مربوط به مساحت سطح و همچنین ساختار متراکم آن میباشد, که هر دوی این خصوصیت ها باعث ایجاد مزیت های منحصربفرد این ماده شیمیایی میشوند:

ویژگی های عملگردی فوم سیلیکا:

 • ضد رسوب ، ضخیم کننده و مقاومت در برابر ریزش
 • مقاومت در برابر خراش و سایش
 • روان کننده و آنتی کیک
 • مقاومت در برابر خوردگی
 • توانایی جذب پیشرفته
 • تقویت
 • و…

ویژگی های کاربردی فوم سیلیکا:

این ترکیب شیمیایی, به دلیل داشتن مساحت بالایی که دارد توانایی جذب مواد گازی, جامد و مایع را دارا است. پودر اروزیل یا همان فوم سیلیکا, با ایجاد نمودن پیوند هیدروژنی یا همان واکنش اسیدی یا بازی, باعث جذب نمودن فوم سیلیکا میشوند. همچنین اینکه رسوبات مواد جامد را در سیتم هایی مایع همانند روکش های رنگی و یا رزن ها به تاخیر می اندازند. اروزیل, میتواند مانع از پیوند مجدد پارتیکل های کوچک شود, همچنین اینکه افزودن فوم سیلیکا در طول مراحل پراکندگی موجب بهتر شدن کارایی پیگمانتاسیون در روکش زنی ها شود.

این ماده شیمیایی به دلیل طی نمودن مراحل و فرآیند های پیروژنیک تتراکلرید سیلیکون در شعله های هیدروژن – اکسیژن بدست آمده, خاصیت های جال و شگفت انگیزی را از خود به نمایش میگذارد. اروزیل از دی اکسید سیلیکون آمورف ریز و پراکنده ایجاد شده و سطح آن بوسیله گروه های سیلانول واکنش های زیادی برای واکنشهای شیمیایی در دسترس ایجاد نموده اند. فوم سیلیکا, ساختار های مخلتلفی  دارد که مساحت سطحی بالایی را به نمایش بگذارد. این ویژگی موجب شده تا این ماده شیمیایی به طور یک ماده پودری جامد روان, به عنوان یک ماده غلیظ کننده در مایعات متفاوتی و همچنین به عنوان یک تقویت کننده در الاستومر ها عمل نماید.

ویژگی های فیزیکی و شیمیایی فوم سیلیکا:

 • PH: 7/3 تا 5/4 در دمای 20 درجه سانتی گراد
 • نقطه ذوب: 1700 درجه سانتی گراد
 • شکل ظاهری: پودر جامد سفید رنگ – بدون بو
 • دانسیته: 2/2 گرم بر سانتی متر مکعب
 • حلالیت در آب: بیشتر از 1 میلی گرم در یک لیتر
 • دمای تجزیه ای شیمیایی: بیشتر از 2000 درجه سانتی گراد

شرکت پویش اروین میعان بزرگترین وارد کننده مواد شیمیایی، صادر کننده مواد شیمیایی از جمله انواع پودر اروزیل و دیگر مواد شیمیایی آماده ارسال انواع محصولات شیمیایی، مواد شیمیایی صنعتی، آزمایشگاهی، مواد شیمیایی خوراکی و دارویی و همچنین انواع مواد شیمیایی حلال میباشد.

آدرس: تهران خیابان پاسداران خیابان پایدار فرد نبش بوستان پنجم پلاک 12 طبقه 5 واحد 10

تلفن:

021-22798148

021-22798578

شرکت فروش پودر اروزیل شیمیایی

شرکت فروش پودر اروزیل شیمیایی اولین و بزرگترین شرکت در زمینه ی تولید و فروش اروزیل در ایران می باشد که با توجه به کیفیت بالای اروزیل این شرکت موفق به صادرات به 18 کشور دنیا شده است.این شرکت مواد شیمیایی برای ارایه ی محصول خود با بهترین کیفیت بازار بسیار دقیق و تخصصی این فرایند شیمیایی را انجام میدهد تا محصولی خالص و با کیفیت عرضه کند. شرکت فروش پودر اروزیل شیمیایییک شرکت پیشرو در زمینه ی تولید اروزیل در ایران است که با بهره گیری از کادری مجرب و دستگاه های به روز موفق به عرضه ی بهترین کیفیت با کمترین قیمت شده است.

روش تولید و مشخصات

 پودر اروزیل که نام دیگر آن فوم سیلیکا میباشد از فرآیند هیدرولیزه شدن سیلیسوم تتراکلرید با شعله مستمر بدست می اید.در جریان انجام این فرآیند گاز هیدروژن و اکسیژن در واکنش با سیلیکون  تتراکلراید ترکیبی از هیدروژن کلراید و فوم سیلیکا را تولید میکند این فرآیند باید در دمایی بالاتر از  1500 درجه سانتی گراد انجام شود.پودر اروزیل ذرات کروی شکل کریستالی است که دارای قطری  بین 5 تا 50 نانومتر است.پودر اروزیل از ذرات غیر متخلخل تشکیل شده است که 50تا 60 متر مربع مساحت سطحی آن است.این ماده کم کالری و بسیار سبک است که تولید آن در کشور پیشرفت های  بسیارزیادی داشته و شرکت فروش پودر اروزیل شیمیایی با تکیه بر تجربه های گران بها و با استفاده از ابزار و دستگاه های بروز و کادری مجرب و فرهیخته توانسته است شرکت اول در تولید این محصول را کسب کند.

کاربرد های اروزیل

 پودر اروزیل یا فوم سیلیکا در صنایع گوناگونی کاربرد دارد از جمله سرامیک سازی کارخانه های   رنگسازی کارخانه های سنگهای تزیینی مرکب سازی تولید لاستیک تولید مواد غذایی داروسازی مواد آرایشی و بهداشتی فایبرگلاس تولید جوهر های چاپ تهیه ی خمیر دندان تنظیم ویسکوزیته چسب ها و روکش ها وده ها کاربرد دیگر.بالابردن غلظت مواد و افزایش خواص چسبندگی از جمله کاربردهای اروزیل است.

این محصول میتواند تا 120برابر وزن خود رطوبت جذب کند و عامل نگهداری رطوبت در بعضی از محصولات پودر مورد استفاده قرار میگیرد.این محصول با ارزش باعث تقویت مکانیکی و نوری لاستیک های سیلیکونی میشود. ضخیم شدن و آب گریزی در گریس از دیگر کاربرهای پودر اروزیل است.به طور خلاصه از مهم ترین ویژگی های اروزیل شرکت فروش پودر اروزیل شیمیایی میتوان به این موارد اشاره کرد: جلوگیری از ته نشین شدن- صیقلی دهنده- نرمی- پوشش دهندگی بالا- چگالی کم- وزن سبک و حجم دهندگی بالا و .. از خاصیت پوششی اروزیل در صنعت فایبرگلاس در ساخت ژلکوت استفاده میشود.

در صنایع غذایی در تولید انواع محصولات خوراکی پودری از اروزیل خوراکی مورد استفاده قرار میگیرد. کاربرد  اروزیل در صنایع بتنی در روان سازی بتن استفاده میشود و از حجم دهندگی و نرمی بالای این محصول در تولید لوازم آرایشی استفاده میکنند. شرکت فروش پودر اروزیل شیمیایی بزرگ ترین تولید کننده ی اروزیل شیمیایی در ایران آماده ی همکاری با همه ی صنایع و کارخانه های ایران است تا با ارایه ی محصولی با کیفیت کمک شایانی به پیشرفت صنایع کشور کند.

خرید ازویل

پودر اروزیل نوعی پودر بر پایه سیلیکا است. این ماده بسیار سبک و در عین حال حجیم است. از این ماده برای افزایش خاصیت ویسکوزیته مواد استفاده میشود. نام علمی اروزیل Fumed Silica  است و نام عمومی آن سیلیس دودی است.

این ماده دارای مقدار زیادی سیلیس بوده و به رنگ سفید تولید میشود. از این ماده در صنایع مختلف مورد استفاده قرار میگرد. پودر اروزیل در صنایعی چون سرامیک سازی، مرکب سازی، رزین سازی، صنعت فایبرگلاس، روان کننده بتن در صنعت کاشی سازی، رنگسازی و چسب سازی استفاده میشود. جالب است بدانید از آنجاییکه اروزیل دارای نسبت سطح به حجم بالایی دارد قدرت جذب بالایی نیز دارد. از این رو از این ماده برای جلوگیری از تشکیل رسوب در مخازن نفت و آب نیز استفاده میشود.

همچنین از اروزیل در صنعت داروسازی نیز استفاده میشود. از اروزیل در صنایع آرایشی و بهداشتی نیز مورد استفاده قرار میگیرد. از این رو فروش پودر اروزیل یکی از فعالیت های پررونق است که برخی شرکت های مواد شیمیایی در آن فعالیت دارند. پودر اروزیلی که در ایران به فروش میرسد از نوع آلمانی و چینی است. گس بدیهی است که قیمت اروزیل آلمانی و چینی با یکدیگر متفاوت خواهد بود.  از این رو نمایندگی فروش اروزیل در ایران این دو نوع اروزیل را موجود میکنند و به فروش میرسانند.

تولید کنندگان در صنف های مختلف برای تهیه عمده اروزیل به شرکت فروش پودر اروزیل مراجعه میکنند و پس از گرفتن قیمت پودر اروزیل مواد مورد نیاز خود را تهیه میکنند. اما برای خرید پودر اروزیل باید به کدام یک از نمایندگی فروش اروزیل مراجعه کرد؟ آیا همه نمایندگی ها برای خرید مطمعن و قابل اعتماد هستند؟ برای پاسخ به این سوال تا انتها با ما باشید.

خرید عمده اروزیل

از آنجایی که پودر اروزیل در صنایع مختلف مورد استفاده قرار میگرد متقاضی برای خرید پودر اوزیل نیز زیاد است. از این رو امکان اینکه سود جویان از این شرایط سو استفاده کنند و مواد فیک و بی کیفیت خود را به فروش برسانند بسیار زیاد است. بنابراین لازم است مواد شیمیایی مورد نیاز خود را از معتبر ترین شرکت فروش پودر اروزیل تهیه نمایید. یک شرکت معتبر، شرکتی است که سابقه سال ها فروش مواد شیمیایی را در کارنامه خود داشته باشد.

همچنین این شرکت باید دارای یک سایت معتبر باشد تا دسترسی به آن آسان باشد. همچنین یک نمایندگی فروش اروزیل معتبر باید بهترین و با کیفیت ترین مواد را با کمترین قیمت پودر اوزیل موجود در بازار به دست مشتریان برسانند.

پس باید برای خرید پودر اروزیل بهتر است به چنین شرکتی مراجعه کنید. اما اگر برای خرید پودر اروزیل یک شرکت مواد شیمیایی، مواد شیمیایی معتبری را نمیشناسید میتوانید به شرکت پویش اروین میعان مراجعه کنید. این شرکت دارای سابقه طولانی در زمینه خرید و فروش پودر اروزیل است. همچنین این شرکت دارای کادری مجرب بوده که پودر اروزیل با کیفیت را در کمترین زمان و مناسب ترین قیمت پودر اروزیل موجود در بازار به دست مشتریان میرساند. پس چنانچه قصد خرید پودر اروزیل داشتید میتوانید به سایت فروش این شرکت مراجعه کنید و سفارشات خود را ثبت نمایید.

16 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شرکت پویش اروین میعان

برای سفارش انواع مواد شیمیایی در گرید های مختلف با بهترین قیمت ها با کارشناسان ما تماس بگیرید.

شرکت خرید مواد شیمیایی
تماس