هیپوکلریت کلسیم – پرکلرین

شرکت مواد شیمیایی , واردات مواد شیمیایی , صادرات مواد شیمیایی , وارد کننده مواد شیمیایی , صادر کننده مواد شیمیایی

برای دریافت مشاوره قبل از خرید و ثبت سفارش این محصول تماس بگیرید.

هیپوکلریت کلسیم, خرید عمده هیپوکلریت کلسیم, پرکلرین, کلر کلران, واردکننده هیپوکلریت کلسیم, قیمت هیپوکلریت کلسیم , کلران خرید
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

پرکلرین یا هیپوکلریت کلسیم، ماده ای است سفید رنگ، دارای خاصیت گند زدایی که جهت ضدعفونی کردن آب، سبزی، میوه، ظروف، حمام، توالت و محل های آلوده به کار می رود. درصد خلوص یا درجه خلوص کلرپودری 60 الی 70 درصد می باشد. پویش اروین میعان، تولید کننده مواد شیمیایی و تامین کننده انواع کالاهای شیمیایی می باشد. همچنین شما می توانید برای اطلاع از قیمت کلر و خرید پرکلرین با تیم کارشناسی ما در ارتباط باشید.

نام دیگر هیپوکلریت کلسیم، پرکلرین است. البته این ماده شیمیایی با نام های پودر بلیچینگ و نمک کلسیم نیز شناخته پیشود. از این ماده برای ضدعفونی استخر و حتی ضدعفونی کردن آب آشنامیدنی استفاده میشود. پرکلرین را میتوان به دو صورت کلی گرانولی و پودری یافت. از خصوصیات فیزیکی این ماده شیمیایی میتوان به قابل احتراق بودن، اکسنده قوی، سمی بودن آن اشاره کرد. جالب است بدانید امکان انحلال هیپوکلریت کلسیم در آب و الکل وجود دارد. پرکلرین ماده ای پایدار محسوب میشود و کلری که در آن وجود دارد بیشتر از سیدم هیپوکلریت تشکیل شده است. این ماده در برابر هوا به آهستگی تجزیه میشود که در اثر این فرآیند یک بوی بسیار قوی از کلر پخش میشود. پرکلرین در آب نرم به راحتی حل میشود اما در آب سخت قابلیت انحلال قابل توجهی ندارد. از کاربرد های این ماده میتوان به خاصیت ضد قارجی و سفید کنندگی آن و استفاده از آن در صنایع تولید کاغذ و منسوجات اشاره کرد. از طرفی هیپوکلریت کلسیم یک آفت کش قوی و یک ضد جلبک محسوب میشود که در صنایع مختلف از آن استفاده میشود. از طرفی پرکلرین نوعی اکسید کننده قوی محسوب میشود که از آن برای سنتز بعضی از ترکیبات شیمیایی استفاده میشود.

همانطور که گفته شد کلسیم هیپوکلریت قابلیت انحلال در آب را دارد و میتواند در حین انحلال مقداری کلر و اکسیژن در هوا آزاد کند. گفتنی است که پرکلرین کلران  یا همان هیپوکلریت کلسیم خود به تنهایی قابلیت اشتعال ندارد اما اگر با موادی نظیر آمونیاک، سولفید های آلی و آمین ها ترکیب شود باعث ایجاد واکنش های انفجاری بدهد. پس پیشنهاد میشود در حین استفاده از این ماده نکات ایمنی را رعایت کنید. در همین راستا لازم است برای نگهداری هیپوکلریت کلسیم آن را در یک محیط کاملا خشک و با تهویه قرار دهید. دمای محیط را زیر ۱۲۰ درجه فارنهایت نگهدارید و آن را از تمامی موادی که موجب تحریک و احتراق آن میشوند دور نگهدارید. برای تولید این ماده از کلرزنی سدیم هیدروکسید با آهک استفاده میکنند. از این مواد به طور معمول به عنوان ضدعفونی کننده و سفید کننده استفاده میکنند.

هیپوکلریت کلسیم چیست؟

اما به طور کلی هیپوکلریت کلسیم چیست؟ این ماده یک نوع ترکیب غیر آلی بوده که با فرمولCa(ClO)2 نمایش داده میشود. این ترکیب یکی از اصلی ترین مواد مورد استفاده در محصولات تجاری بوده که با نام های پودر سفیر کنتده، آهک کلر و پودر کلر خوانده میشور. در بحث شیمی هیپوکلریت آنیون را با فرمول ClO2 نمایش میدهند. این ترکیب قادر است با برخی از کاتیون ها ترکیب شود و هیپوکلریت را تشکیل دهد. حتی ممکن است از آن به عنوان نمک های اسید هیپوکلروس استفاده شود. خب تا اینجا فهمیدم کلسیم هیپوکلریت چیست؟ اگر مایل هستید اطلاعات بیشتری در این زمینه بدانید تا انتها با ما باشید.

هیپوکلریت کلسیم یک ترکیب غیر آلی با فرمول Ca(OCl)2 است. این ماده اصلی ترین ماده فعال محصولات تجاری به نام پودر سفید کننده، پودر کلر یا آهک کلر است که برای تصفیه آب و به عنوان ماده سفید کننده استفاده می شود. این ترکیب نسبتاً پایدار است و کلر در دسترس بیشتری نسبت به هیپوکلریت سدیم (سفید کننده مایع) دارد. شکل ظاهری آن به فرم جامد سفید رنگ است. به دلیل تجزیه کند آن در هوای مرطوب، به شدت بوی کلر می دهد.

پرکلرین , کلران , نیروکلر, کلروپارس , پرکلرین 60 درصد کلران

پرکلرات چیست؟

حال که دانستیم هیپوکلریت کلسیم چیست؟ در این بخش به توضیح برخی مواد شیمیایی نظیر پرکلرات میپردازیم. پرکلران چیست؟ برای اینکه این قبیل مواد شیمیایی را با یکدگیر اشتباه نگیرید لازم است تا حد کمی با تعاریف آن ها آشنا شوید. جالب است بدانید بیشتر پرکلران ها نمک تجاری محسوب میشوند. درواقع پرکلران ها به نوعی جامداتی بی رنگ بوده که قابلیت انحلال در آب را دارند. از تفکیک اسید پرکلریت و نمک های آن، پرکلران آنیون حاصل میشود. پرکلرات ها و کلرات ها اکسید کننده های بسیار قوی در شرایط اسیدی محسوب میشوند. لازم به ذکر است که پرکلران سدیم اکسید نمیشوند تا زمانی که بدان حرارت کافی داده شود.

پرکلرین چیست؟

امیدواریم تا اینجا به طور کامل فهمیده باشید  هیپوکلریت کلسیم چیست؟ و چه تفاوتی با پرکلران دارد. در این بخش خواهیم دانست که پرکلرین چیست؟ پرکلرین نوعی ترکیب شیمیایی بوده که حاوی یون پرکلران است. نام دیگر آن هیپوکلریت کلسیم است. از این ماده در بسته بندی های گالنی در وزن ۴۵ کیلوگرمی به شکل پودری تولید و به بازار عرضه میشود لازم به ذکر است که گرد سفید کلر حاوی ۲۲.۵ درصد الی ۳۹ درصد کلر است. گرانول هیپوکلریت کلسیم نیز حاوی ۶۵ الی ۷۰ درصد وزنی کلر است.

پرکلرین هندی

تولید کننده ها و برند های ایرانی تولید هیپوکلریت گلسیم, کلروپارس, نیروکلر, کلران و… هستند. تنها پرکلرین وارداتی, پرکلرین هندی است. هیپوکلریت کلسیم وارداتی مواد اولیه ای بسیار پرتثاضا و پراستفاده در بازار است, شرکت پویش اروین میعان به صورت کاملا مستقیم پرکلران هندی را وارد نموده و همین امر یعنی واردات مستقیم و بدون واسطه پرکلرین هندی, موجب قیمت بسیار مناسبتر برای خرید و همکاری نسبت به سایر توزیع کننده هایی است که با چند واسطه اقدام به تهیه پرکلرین هندی نموده و سپس در بازار به فروش میرسانند. به هنگام ثبت سفارش انواع مواد شیمیایی, ابتدا این موضوع را مورد بررسی قرار دهید که با شرکتی که خود وارد کننده مستقیم مواد شیمیایی و بدون هیچگونه واسطه ای است همکاری نمایید. 

خرید پرکلرین هندی نیز باید از شرکت های وارد کننده مستقیم و بدون واسطه صورت گیرد, چرا که تاثیر بسیار زیاد و مستقیمی روی قیمت پرکلرین هندی برای سفارش دارد. پویش اروین میعان از معدود وارد کننده های مواد شیمیایی بصورت مستقیم و بدون واسطه در ایران است که بخش عمده ای از مواد اولیه های شیمیایی وارداتی بازار را تامین مینماید.

آیا کشور دیگری بجز هند نیز پرکلرین تولید و صادر مینماید ؟

درجواب به این سوال باید بگویم که اصلی ترین و مهم ترین تولیدکننده پرکلرین هند است, این کشور بخش عمده و قابل توجهی از تولیدات خود را به سرتاسر دنیا صادر مینماید.

کلر هندی برند آکوافیت , پرکلرین هندی , هیپوکلریت کلسیم هندی , واردات پرکلرین , پرکلرین وارداتی , کلسیم کلراید کلران

مشخصات فنی هیپو کلریت کلسیم

فرمول شیمیایی ClO4
اسید مزدوج اسید پرکلریک
شکل ظاهر پودر سفید
دانسیته 2.35 g/cm3
نقطه ذوب 100°C
نقطه جوش 175°C
حلالیت در آب 21 گرم در 100 میلی لیتر در دمای 25 درجه سانتی گراد
حلالیت در الکل واکنش نشان می دهد.
جرم مولی 142.98 g/mol
نام دیگر هیپو کلریت کلسیم

تفاوت هیپوکلریت سدیم و کلسیم در چیست؟

 • هیپوکلریت سدیم

این ماده به رنگ زرد مایل به سبز شفاف دیده پیشود. نقطه جوش آن ۴۰ درجه سانتی گرداد بود و در آبی با دمای صفر درجه با غلظت ۲۹.۳ در ۱۰۰ گرم آب حل میشود. این ماده به تنهایی اشتعال زا نمیباشد. اما دقت داشته باشید که سدیم در کنار موادی نظیر زغال سنگ، آمونیاگ و آمین ها واکنش انفجاری از خود نشان میدهد.

 • هیپوکلریت کلسیم

 این ماده به شکل گلوله، قرصی مانند یا پودر سفید رنگ دیده میشود. دارای نقطه جوش ۱۰۰ درجه سانتی گراد است. در آبی با دمای ۲۵ درجه با غلظت ۲۱.۴ در ۱۰۰ گرم اب قابلیت انحلال دارد. این ماده خود به تنهایی اشتعال زا نیست.

ساختار هیپوکلریت کلسیم

هیپوکلریت کلسیم دارای ساختار شیمیایی 2(ClO2)Ca است. این ساختار را به کمک داده های پراش اشعه X از پودر این ماده به دست اورده اند. در این ساختار ca در مرکز قرار گرفته است و دو  اکسیژن بدان متصل شده اند. هر اکسیژن به طور جداگانه به یک کلر متصل شده اند.  جرم مولی این ماده شیمیایی ۱۴۲.۹۸ گرم بر مول است.

تولید کنندگان هیپوکلریت کلسیم

اگرچه برخی از مواد شیمیایی که در ایران استفاده میشوند فقط در کشورهای خارجی نظیر چین، هند وآلمان تولید میشوند. اما خوشبختانه تولید کنندگان هیپوکلریت کلسیم در کشورمان ایران هم صورت میگیرد. در همین راستا میتوانه به هیپوکلریت کلسیم اصفهان اشاره کرد. بدیهی است اگر یک ماده شیمیایی در کشور خودمان تولید شود قطعا هزینه آن به شکل چشم گیری کاهش میباد. از این رو امیدواریم تولید بسیاری از مواد شیمیایی همچون تولید هیپوکلریت سدیم و کلسیم در ایران صورت پذیرد. تا تولید کنندگان داخلی بتوانند با کمترین هزینه این مواد را در زمینه صنایع مختلف استفاده نمایند. جالب است بدانید علت بوی شدید کلر از تجزیه و انحلال هیپوکلریت کلسیم وجود این عنصر در مواد اولیه آن است. به طوری که برای تولید هیپوکلریت کلسیم لازم است طی فرآیند کلریناسیون، آهک خرده شده را در معرض مستقیم گاز کلر قرار دهند‌. که بر این اساس واکنش زیر صورت میگیرد:

2Ca(OH)2 + 2Cl2 -à Ca(ClO)2 + CaCl2 + 2H2O

پس لازم است تولید کنندگان پرکلران از طریق این معادله شیمیایی اقدام به تولید هیپوکلریت کلسیم کنند. اما برای تولید هیپوکلریت سدیم لازم است واکنش طبق معادله زیر صورت گیرد:

CaCl2 + 2NaClO -à 2NaCl + Ca(ClO)2

نمک های پرکلرات به واسطه اکسیداسیون محلول های آبی کلرات سدیم توسط الکترولیز به صورت صنعتی تولید می شوند. این روش برای تهیه پرکلرات سدیم استفاده می شود. کلر در مجاورت سدیم هیدروکسید با شیر آهک واکنش می دهد. که در این فرآیند، طی چند مرحله، دوغاب پرکلرین تهیه می شود. سپس با فیلتراسیون و خشک نمودن، گرانول های پرکلرین به دست می آید.

کاربرد اصلی برای سوخت موشک است. واکنش اسید پرکلریک با بازها، مانند هیدروکسید آمونیوم، نمک می دهد. پرکلرات آمونیوم با ارزش بالا می تواند به صورت الکتروشیمیایی تولید شود. پرکلرات را می توان از طریق تخلیه صاعقه در حضور کلرید، تولید کرد.

دوز مصرف کلر یا میزان مصرف پرکلرین

دوز مصرف هیپوکلریت کلسیم یا پرکلرین برای ضدعفونی هر متر مکعب آب، معادل 3 تا 5 گرم می باشد. و میزان مطلوب کلر آزاد باقیمانده در آب، حدود 0.2 تا 0.8 میلی گرم در لیتر می باشد.

کاربرد هیپوکلریت کلسیم

 • هیپو کلریت کلسیم به عنوان ضد قارچ، ضد باکتری و ماده ضد بو در سیستم های تصفیه آب های آشامیدنی به کار می رود.
 • به عنوان معرف سفید کننده در صنعت کاغذسازی و همچنین برای تولید منسوجات مورد مصرف قرار می گیرد.
 • پرکلرات عمدتا به عنوان اکسید کننده دستگاه های تولید مواد شیمیایی و کنترل الکتریسیته ساکن در بسته بندی مواد غذایی استفاده می شوند.
 • به عنوان اکسید کننده در پیشرانه های موشک، آتش بازی و در صنایع تولید مواد شیمیایی و در برخی مهمات و برای ساخت مسابقات مورد استفاده قرار می گیرد.
 • از هیپوکلریت کلسیم معمولاً برای پاکسازی استخرهای شنای عمومی و ضد عفونی آب آشامیدنی استفاده می شود.
 • به طور کلی مواد تجاری با خلوص 65٪ تا 73٪ با سایر مواد شیمیایی موجود مانند کلرید کلسیم و کربنات کلسیم، حاصل فرآیند تولید، به فروش می رسند.
 • در محلول، می توان از هیپوکلریت کلسیم به عنوان ضد عفونی کننده عمومی استفاده کرد، اما به دلیل باقی مانده کلسیم، معمولاً هیپوکلریت سدیم (سفید کننده) ترجیح داده می شود.

اکسیداسیون کلر

کلر می تواند حالت های اکسیداسیون 1- ، 1+ ، 3+ ، 5+، 7+ را در نظر بگیرد. حالت اکسیداسیون اضافی 4+ در ترکیب خنثی دی اکسید کلر، ClO2، که ساختاری مشابه دارد، دیده می شود. چندین اکسید کلر دیگر نیز شناخته شده است. ساختار یون کلرید یون هیپوکلریت یون کلریت یون کلرات یون پرکلرات در شکل زیر آمده است.

هیپوکلریت کلسیم, هیپوکلرید کلسیم, پرکلرین, کلر کلران, واردکننده هیپوکلرید کلسیم, قیمت هیپوکلرید کلسیم

تصفیه آب با کلر

اگر منبع آب به کلرزنی احتیاج داشته باشد و سیستم فاقد کارخانه اتوماتیک کلرزنی باشد، لازم است مواد شیمیایی کلر به طور منظم به آب مخزن اضافه شود. ماده شیمیایی که معمولاً نوعی هیپوکلریت است، به طور معمول به صورت جامد در می آید. وقتی در آب حل می شود، کلر تولید می کند که میکروب های موجود در آب را از بین می برد و بافر ایمنی را ایجاد می کند.

از آنجا که کلر به اشکال مختلف وجود دارد، دستورالعمل های مختلفی برای استفاده از آن ها وجود دارد. همچنین، دوز به مقدار آب موجود در مخزن و مقدار کلر موجود در آب بستگی خواهد داشت. به هنگام افزودن کلر به آب، باید آب را بهم زد تا کلر کاملا مخلوط شود. سپس به منظور استفاده باید حداقل 30 دقیقه صبر کرد. آب‌های آلوده حاوی مواد آلی و یا آب های تیره مناسب برای کلر زدن نیستند. بنابراین برای کلرزنی به آن ها در ابتدا باید آب های تیره را صاف کرد و در نهایت به آن ها کلر اضافه کرد.

ویژگی های هیپوکلریت کلسیم

 • پایداری عالی هنگام نگهداری( میتوان مدت زمان طولانی را در دمای معمولی ذخیره کرد)
 • قدرتش را با گذشت زمان حفظ می کند
 • حلالیت خوب
 • با رطوبت هوا واکنش می دهد
 • در دسترس بودن
 • مقرون به صرفه
 • کم خطر بودن نسبت به گاز کلر

بشکه های هیپوکلریت کلسیم نباید در معرض نور مستقیم خورشید قرار گیرند. از این ماده نباید در کنار مواد مشتعل مانند بنزین و الکل و…. نگهداری کرد. بشکه های هیپوکلریت کلسیم بر روی پایه های چوبی قرار می دهند تا از زمین فاصله داشته باشند . محل نگهداری ( انبار) باید در برابر رطوبت مقاوم باشد.

پرکلرین , کلران , نیروکلر, کلروپارس , پرکلرین 60 درصد کلران
کلر هندی برند آکوافیت , پرکلرین هندی , هیپوکلریت کلسیم هندی , واردات پرکلرین , پرکلرین وارداتی , کلسیم کلراید کلران

کاربرد هیپوکلریت کلسیم

در این بخش از مقاله به کاربرد هیپوکلریت کلسیم میپردازیم. درواقع این ماده نوعی اکسید کننده قوی بوده به طوری که وقتی در مجاورت آب با دمای بالا قرار میگیرد از آن کلر و اکسیژن آزاد میشود. از آنجایی که هیپوکلریت کلسیم خاصیت اکسید کنندگی قوی دارد از آن برای تجزیه گلیکول ها، اسید های کتو، تولید آلدهید های کوچکتر یا کربوکسیلیک استفدده میشود. همچنین از کاربرد پودر کلر با درصد خلوص ۹۰، ۷۰ و ۶۵ میتوان به ضد عفونی کردن آب آشامیدنی و آب استخر ها اشاره کرد. در نتیجه پرکلران کاربرد های زیادی در زمینه تصفیه فاضلاب های شهری، ضد عفونی کردن سبزیجات و حتی تمیز کردن استخرهای پرورش ماهی استفاده میشود.

خرید و فروش هیپوکلریت کلسیم

طبیعتا خرید و فروش هیپوکلریت کلسیم توسط شرکت های فروش مواد شیمیایی صورت میگیرد. شرکت های مختلفی در سرتاسر ایران در زمینه خرید و فروش انواع مواد شیمیایی نظیر پرکلرات فعالیت دارند. اما شرکت هایی که برای صنایع خود به خرید عمده این ماده نیاز دارند بهتر است به شرکت های معتبر با سابقه زیاد در این زمینه مراجعه کنند. در همین راستا شرکت پویش اروین میعان یکی از بهترین و معتبر ترین عرضه کنندگان مواد شیمیایی در سرتاسر کشور محسوب میشود. این شرکت در زمینه خرید و فروس هیپوکلریت کلسیم نیز فعالیت داشته و با کیفیت ترین این ماده را با کمترین هزینه در اختیار مشتریان قرار میدهر.

خرید هیپوکلریت کلسیم

همانطور که گفته شد یکی از تولید کنندگان داخلی هیپوکاریت کلسیم اصفهان است. بنابراین مشتریان میتوانند برای خرید هیپوکلریت کلسیم در اصفهان به یک شرکت معتبر پخش مواد شیمیایی مراجعه نمایند. شما میتوانید هر نوع هیپوکلریت کلسیمی را سفارش دهید و مورد استفاده قرار دهید. پس برای خرید پودر هیپوکلریت کلسیم یک مرکز فروش معتبر یا یک وب سایت رسمی را شناسایی کرده و برای خرید اقدام نمایید. همانطور که میدانید برای تصفیه و ضد عفونی آب استخر از پرکلران استفاده میکنند. درواقع برای پاکسازی آب استخر از قرص های کلر، کلر به صورت جامد و پودی و یا ترکیبات کلر دار استفاده میشود. بدیهی است که کلر یک گاز بوده و مولکول خالص آن به تنهایی قادر به حل شدن در اب استخر نیست. بنابراین بهتر است برای اینکار اقدام به خرید کلر جامد، مایع یا پودری نمایید. خرید هر یک از انواع کلر میتواند گزینه مناسبی برای ضد عفونی کردن استخر باشد. اما برای خرید کلر مایع یا خرید کلر پودری میتوانید به مراکز فروش مواد شیمیایی مراجعه نمایید.

خرید عمده هیپوکلریت کلسیم

بسیاری از صنایع و تولیدکننده هایی که برای تولیدات خود به مواد شیمیایی احتیاج دارند معمولا به طور عمده خرید میکنند. از این رو خرید عمده هیپوکلریت کلسیم نیز یک امر رایج است. در همین راستا لازم است مشتریان مرکزی را بیابند که بتوانند از آن به طور عمده خرید نمایند. برای خرید عمده پودر پرکلران میتوانید به صورت حضوری و غیر حضوری اقدام کنید. خرید حضوری از روش های سنتی خرید و فروش محسوب میشود. اما خرید غیر حضوری از وب سایت  در سالهای اخیر مرسوم شده است. خرید اینترنتی یک روش آسان و مطمعن است که مشتریان میتوانند بدون صرف وقت و هزینه اضافی مواد شیمیایی مورد نیاز خود را سفارش دهند. خرید عمده کلر جامد، خرید عمده کلر پارس و غیره نیز به همین روش امکان پذیر میباشد. در همین راستا وب سایت رسمی پویش اروین میعان میتواند انتخاب بسیار مناسبی برای سفارش مواد شیمیایی مختلف باشد. به طوری که میتوان برای خرید عمده نیروکلر و هیپوکلریت کلسیم به این وب سایت مراجعه کرد. چنانچه شما نیز قصد خرید و فروش عمده پرکلرین دارید میتواند از هر دو طریق حضوری و غیر حضوری اقدام نمایید.

فروش عمده هیپوکلریت کلسیم

فروش عمده کلسیم هیپوکلریت فقط توسط شرکت های بزرگ و معتبر صورت میگیرد. هر چقدر یک شرکت دارای سابقه طولانی تر، سرمایه و انبار بزرگ تر و معتبر تر باشد در زمینه فروش عمده کلسیم هیپوکلریت بهتر عمل خواهد کرد. بنابراین اگر میخواهید مواد شیمیایی با کیفیتی تهیه نمایید بهتر است ابتدا تحقیقات لازم را انجام دهید. یک شرکت همه فن حریف را در زمینه فروش عمده انواع مواد شیمیایی بیابید و سپس برای خرید اقدام نمایید. لازم به ذکر است که این شرکت ها قادر به فروش عمده پرکلرین، فروش عمده کلر جامد، فروش عمده کلر مایع نیز هستند. پویش اروین میعان از جمله معدود شرکت هایی است که فروش عمده کلر پارس را بر عهده دارد. این شرکت سابقه طولانی در زمینه خرید و فروش انواع مواد شیمیایی بوده و دارای کادری مجرب است. تمامی مواد شیمیایی موجود در این شرکت از کیفیت بالا و قیمت مناسبی برخوردار هستند. پس مشتریان میتوانند با خیال راحت برای خرید به وب سایت رسمی این شرکت مراجعه نمایند.

فروشنده هیپوکلریت کلسیم

شرکت های واردات و صادرات مواد شیمیایی بهترین فروشنده هیپوکلریت کلسیم محسوب میشوند. این شرکت ها قادر هستند بهترین نوع مواد شیمیایی تولید شده را شناسایی و آن ها را برای واردات و صادرات آماده نمایند. بدیهی است موادی که صادر میشوند از کیفیت بالایی برخوردار هستند. از این رو شرکت فروش کلران باید یک شرکت معتبر با فروش بین المللی باشد. در همین راستا پویش اروین میعان از جمله شرکت های بین المللی فروش پرکلرین بوده به طوری که تمامی مواد شیمیایی که توسط این شرکت به فروش میرسد از کیفیت بی نظیری برخوردار است. همچنین این شرکت از جمله مراکز بی رقیب در زمینه فروش پودر کلر و کلر جامد محسوب میشود. به طوری که مشتریان میتوانند برای خرید هیپوکلریت کلسیم یا پودر کلر به وب سایت رسمی پویش اروین میعن مراجعه نمایند.

قیمت هیپوکلریت کلسیم

قیمت هیپوکلریت کلسیم میتواند متغیر باشد. نوسانات ارز و دلار، کیفیت مواد شیمیایی و انصاف فروشنده میتواند در قیمت نهایی هیپوکلریت کلسیم تاثیر زیادی دارد. بنابراین نمیتوان به طور ثابت یک قیمت را برای انواع مواد شیمیایی تعیین کرد. پس چنانچه میخواهید از قیمت خرید هیپوکلریت کلسیم مطلع شوید بهتر است با پل های ارتباطی موجود در سایت پویش اروین میعان تماس حاصل فرمایید. از این طریق نه تنها میتوانید از قیمت پودر هیپوکلریت کلسیم اطلاع کسب کنید بلکه میتوانید به طور جزیی تر از قیمت پودر پرکلرین ۷۰ درصد، قیمت پودر پرکلرین ۶۵ درصد، قیمت پودر کلران ۶۵ درصد، قیمت کلران ۶۰ درصد و غیره مطلع شوید. تمامی قیمت های این مواد شیمیایی به طور روزانه آپدیت میشوند پس بهتر است برای خرید به قیمت های ثابت موجود در وبسایت اعتماد نکنید.

 

کلر نیروکلر 65 درصد , خرید عمده نیرو کلر 65 درصد , قیمت نیروکلر 65 درصد , نیروکلر 65 درصد
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *