سولفات منگنز

شرکت مواد شیمیایی , واردات مواد شیمیایی , صادرات مواد شیمیایی , وارد کننده مواد شیمیایی , صادر کننده مواد شیمیایی

برای دریافت مشاوره قبل از خرید و ثبت سفارش این محصول تماس بگیرید.

خرید عمده سولفات منگنز چینی , سولفات منگنز , خرید سولفات منگنز , قیمت سولفات منگنز , سفارش س.لفات منگنز
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

سولفات منگنز یک ماده جامد و صورتی رنگ است که برای ساخت فلز منگنز و برخی ترکیبات شیمیایی دیگر به کار برده میشود. این ماده نوعی نمک معدنی است که با فرمول شیمیایی ‌MnSO4 شناخته میشود. ماده اولیه سولفات منگنز و درواقع مهمترین آن دی اکسید منگنز ( MnO2) است. طی این فرآیند آب را با دی اکسید منگنز مخلوط کرده، سپس هم میزنند. در مرحله بعد گاز (SO2) که محصول سوختن گوگرد است را در محلول دمیده میشود‌. بااین روش دی اکسید منگنزی که در آب معلق است کاهش میابد و در نهایت سولفات منگنز محلول تولید میشود. سپس به وسیله فیلتر مواد نامحلول را از ماده ایجاد شده جدا میکنند تا محلول رقیقی ایجاد شود سپس این محلول را غلیظ و سرد میکنند که در نهایت رسوب و کریستال های سولفات منگنز جامد(هفت آبه) ایجاد میشود‌. روش دیگر اینکه محلول به دست آمده را از طریق دستگاه خشک میکنند و سولفات منگنز جامد(تک آبه) تولید میکنند‌.

منگنز چیست ؟

اگر با جدول مندلیف آشنایی داشته باشید میدانید که تمام عناصر شناخته شده در این جدول به صورت منظم و بر حسب عدد اتمی مرتب شده اند. منگنز نیز مانند دیگر عنصر های شیمیایی در این جدول قرار دارد. عدد اتمی این عنصر ۲۵ بوده و در دوره چهارم(از چپ به راست)  و گروه هفتم(از بالا به پایین) قرار دارد‌. این عنصر عضوی از گروه های واسطه است. جالب است بدانید عنصر منگنز در طبیعت به صورت آزاد یافت نمیشود و عموما میتوان آن را در کنار آهن یافت. این عنصر به صورت اتفاقی در سال 1774 توسط شیمی دان سوئدی “ویلهلم شیل” در هنگام مطالعه برروی کانی پیرولیزیت کشف شد‌. درواقع پیرولوزیت کانی اصلی عنصر منگنز است.

سولفات منگنز چیست ؟

سوفات منگنز نوعی ریز مغذی کشاورزی و ویتامین خاک و گیاه است که در پوسته زمین به فراوانی یافت میشود‌ در واقع هرچقدر ph خاک کمتر باشد مقدار حلالیت این عنصر در خاک بیشتر خواهد بود‌ سولفات‌منگنز در انتقال الکترون در حین فوتوسنتز و تولید کلروفیل نقش مهمی دار  و بخش عمده آن در ساقه و برگ گیاهان ذخیره میشود. سولفات‌منگنز نقش مهمی در شکل گیری کلروپلاست و سیستم های آنزینی گیاهان داشته باشیم. به همین دلیل مصرف کود سولفات منگنز در افزایش فوتوسنتز و بهبود تولید محصولات موثر خواهد بود.

پس گیاهان به این ماده نیازمند هستند و هر گیاه بسته به ویژگی های خود نسبت به کمبود منگنز حساسیت نشان میدهند که در میان انواع مختلف گیاهان غلات، سیب زمینی و درختان میوه حساسیت زیادی دارند و پنبه کمترین حساسیت را دارد.

سولفات منگنز چینی چیست ؟

همانطور که گفته شد بیشترین کاربرد سولفات منگنز در کود شمیایی و صنایع غذایی است‌. اما سولفات منگنز چینی یکی از انواع این ماده است که بیشترین تقاضا را در کشاورزی دارد‌. این ماده در خلوص ۳۰ تا ۳۲ درصد تولید میشود و ظاهری پودری و سفید رنگ دارد‌. این ماده زمین زراعی را از مواد ریز مغذی غنی میکند و در کاهش pH خاک و جذب مواد غذایی به ریشه گیاه موثر است. بنابراین ماده بسیار مفیدی در صنعت کشاورزی به شمار میرود. بنابراین کشاورزان این ماده را در نزدیکی گیاه چال میکنند تا ریشه گیاه به آن دسترسی داشته باشد‌.

مواد شیمیایی مورد استفاده صنایع مختلف کشاورزی، غذایی و غیره توسط کشور های مختلف تولید میشود. در واقع هیچ کشوری نمیتواند ادعا داشته باشد که قادر به تولید تمامی مواد شیمیایی است. پس به همین منظور شرکت های مختلفی اقدام به وارد کردن و صادر کردن مواد شیمیایی مختلف از جمله صادرات و واردات سولفات منگنز کردند. با این کار علاوه بر رفع نیاز های کشورهای همسایه و دیگر کشورها، به رونق اقتصادی نیز کمک فراوانی میشود. حال یکی از انواع سولفات منگنزی که در ایران موجود است سولفات منگنز چینی است که از چین وارد بازار ایران میشود.

سولفات منگنز چینی نوعی ماده شیمیایی با فرمول MnSO4 است. در هنگام خرید عمده سولفات منگنز چینی لازم است بدانید که این این ماده سفید رنگ بوده و در صورت بدون آب و آبدار به فرو ش میرسد. نوع بدون آب آن در انواع مونوهیدرات، تترا هیدرات، پنتاهیدرات و هپتا هیدرات موجود است. سولفات منگنز چینی نوعی نمک منگنز بوده که اگر دارای درصد خلوص 98 درصد باشد میتواند در صنایع دارای کاربرد فراوان باشد. شکل ظاهری نوع بدون آب آن بلور های سفید رنگ است و شکل آبدار آن به صورت جامد صورتی رنگ است. این ماده در آب محلول بوده و در الکل یا نامحلول است یا حلالیت بسیار کمی دارد. نقطه جوش آن 850 درجه سانتی گراد است و نقطه ذوب آن 27 تا 710 درجه سانتی گراد است. این ماده از واکنش بین اسید سولفوریک و منگنز دی اکسید حاصل میشود.

خرید سولفات منگنز

خرید عمده سولفات منگنز چینی از شرکت پویش اروین میعان امکان پذیر است. این شرکت تمامی مواد شیمیایی با کیفیت و درجه یک را موجود دارد. تمامی این مواد با مناسب ترین قیمت و در کمترین زمان به دست مشتریان میرسد. از این رو شرکت پویش اروین میعان به یه از بهترین و معتبر ترین شرکت ها بخش مواد شیمیایی در تهران و ایران تبدیل شده است.18 سال سابقه خرید و فروش مواد شیمیایی میتواند مهر تاییدی بر این سخنان باشد. کیفیت مواد شیمیایی موجود در شرکت پویش اروین میعان به همراه تعهدی که به کار دارند سبب شده است که چیزی حدود 98 درصد مشتریان از همکاری با این شرکت رضایت دارند. انواع مواد شیمیایی  دارویی و صنعتی در این شرکت موجود میباشد و شمتریان میتوانند موحودی ها را از طریق سایت این شرکت بررسی نمایند.

خرید عمده سولفات منگنز

شرکت مواد شیمیایی پویش اروین میعان, با واردات مستقیم مواد شیمیایی, توانایی پخش و فروش انواع مواد شیمیایی به صورت عمده را دارد. خرید عمده سولفات منگنز از پویش اروین میعان میتواند یکی از بهترین خرید ها با بهترین قیمت ها را برای شما رقم زند. بنابراین برای ثبت سفارش و خرید عمده سولفات منگنز با کارشناسان ما تماس گرفته و با بهترین قیمت خرید خود را به پایان برسانید. شاید برای شما سوال باشد که چرا قیمت خرید عمده سولفات منگنز از پویش اروین میعان به صرفه تر است؟ همانطورکه در بندهای بالاتر گفتیم, این شرکت وارد کننده مستقیم مواد شیمیایی است, بنابراین شما میتوانید بدون واسطه هر نوع مواد شیمایی را که مورد نیازتان است به صورت عمده از پویش اروین میعان خریداری نمایید.

فروش سولفات منگنز

حال که با کاربرد های سولفات منگنز چینی اشنا شدیم احتمالا متوجه علت فروش عمده سولفات منگنز شده اید. ولی باز هم لازم به ذکر است که این ماده شیمیایی مانند سایز مواد شیمیایی در صنعت کاربرد فراوانی دارد. از این رو بسیاری از تولید کننده به این ماده به صورت عمده نیازمند هستند. بنابراین اقدام به خرید سولفات منگنز چینی به صورت عمده میکنند و اما باید دقت داشته باشند که نوع خالص این ماده را فقط میتوان از فروشگاه های معتبر تهیه کرد. زیرا ممکن است برخی شرکت ها مواد شیمیایی فیک را به جای اصل به مشتری قالب کنند. چنانچه شما نیز قصد خرید این ماده شیمیایی را دارید حتما در هنگام خرید دقت کافی را داشته باشید. فروش عمده سولفات منگنز با بهترین قیمت در بازار در شرکت پویش اروین میعان انجام میشود. این شرکت با توجه این که وارد کننده مستقیم مواد شیمیایی است, فروش عمده سولفات منگنز را با بهترین قیمت بازار و بدون واسطه رقم میزند.

فروش عمده سولفات منگنز

شرکت مواد شیمیایی پویش اروین میعان, با واردات مستقیم مواد شیمیایی, توانایی پخش و فروش انواع مواد شیمیایی به صورت عمده را دارد. فروش عمده سولفات منگنز از پویش اروین میعان میتواند یکی از بهترین خرید ها با بهترین قیمت ها را برای شما رقم زند. بنابراین برای ثبت سفارش و فروش عمده سولفات منگنز با کارشناسان ما تماس گرفته و با بهترین قیمت خرید خود را به پایان برسانید. شاید برای شما سوال باشد که چرا قیمت فروش عمده سولفات منگنز از پویش اروین میعان به صرفه تر است؟ همانطورکه در بندهای بالاتر گفتیم, این شرکت وارد کننده مستقیم مواد شیمیایی است, بنابراین شما میتوانید بدون واسطه هر نوع مواد شیمایی را که مورد نیازتان است به صورت عمده از پویش اروین میعان خریداری نمایید.

شرکت فروش سولفات منگنز

گفتنی است که در این زمینه شرکت پویش اروین میعان  در تولید مواد شیمیایی بسیار باسابقه بوده و در واردات مواد شیمیایی مورد نیاز کشور کاملا حرفه ای است. از این رو صنایع مختلف میتوانند مواد آزمایشگاهی یا مواد شیمیایی آزمایشگاهی مورد نیاز خود را سفارش دهند تا در بالاترین کیفیت و کمترین زمان به دستشان برسد. در ایران تعداد شرکت فروش سولفات منگنز زیاد است. ولی لازم است برای تولیدات خود و خرید عمده سولفات منگنز به شرکت های معتبر و با سابقه مراجعه کرد تا از کیفیت مواد اطمینان داشته باشیم. در این میان شرکت پویش اروین میعان، یک شرکت وارداتی و فروش مواد شیمیایی، بسیار معتبر بوده و با توجه به سابقه طولانی و همکاری این شرکت با شرکت های معتبری چون ذوب آهن اصفهان میتوان با خیال راحت برای خرید به آن مراجعه کرد.

سولفات منگنز Manganese Sulfate ترکیبی غیرآلی و معدنی، شکل ظاهری آن بصورت جامد و به رنگ صورتی کمرنگ می باشد. ترکیبات منگنز بعد از ترکیبات آهن بیشترین فراوانی را در پوسته زمین دارند. خوردن سولفات منگنز منجر به التهاب دستگاه گوارش و اسهال و استفراغ می گردد. تنفس این ماده موجب التهابات دستگاه تنفسی شده و همین طور تماس این ماده با چشم باعث تحریک چشم و سوزش آن می گردد. پویش اروین میعان یکی از اصلی ترین شرکت فروش سولفات منگنز در ایران است که با واردات مستقیم مواد شیمیایی, امکان فروش سولفات منگنز را با بهترین قیمت بازار فراهم میسازد.

کیسه و بسته بندی های این مواد شیمیایی شرکت فروش سولفات منگنز, به صورت 25 کیلوگرمی و مقاوم به رطوبت هستند. نحوه نگهداری از این ماده شیمیایی و حلال به صورت زیر است:

عنصر های سولفات منگنز چینی, در دو دوز مصرف بالا میتواند برای حیواناتی مانند گوسفند ها سمی و مضر باشد. به همین دلیل حیوانات اجازه خوردن و همچنین نوشیدن پودر شیمیایی منگنز یا مایع سولفات منگنز چینی داده نمیشود. مخیزان حجم حمام سولفات منگنز چینی را بدانید, و مقدار آن را به اندازه بگیرید تا از همین دوز بالاتر نرود. از مقدار سولفات منگنز که دامپزشک تجویز کرده بیشتر استفاده نکنید. مواد شیمیایی را دور از دسترس کودکان و در جای خشک و خنک و به دور از نور مستقیم آفتاب نگهداری شود.

با ازتباط گرفتن با بخش فروش و کارشناسان فروش شرکت پویش اروین میعان که یکی از اصلی ترین وارد کننده و صادر کننده مواد شیمیایی در ایران است؛ میتوانید هم موجودی و هم قیمت سولفات منگنز چینی را استعلام گیرید.

شرکت واردات سولفات منگنز

به این نکته دقت کنید که اگر قصد خرید مواد اولیه شیمیایی را دارید و میخواهید تولیدات با کیفیتی داشته باشید حتما به معتبر ترین شرکت های وارد کننده مراجعه کنید. شرکت های وارد کننده عموما دارای مواد شیمیایی مختلف و با کیفیت اعم از سولفات منگنز، اسید سیتریک و غیره هستند. از این رو لازم است تولید کنندگان برای تهیه مواد شیمیایی به این شرکت ها مراجعه کنند و مواد مورد نیاز خود را تهیه کنند.

وارد کننده سولفات منگنز

قطعا همه کشور ها قادر به تولید سولفات منگنز نیستند. و این امر میتواند دلایل مختلفی اعم از: نداشتن سنگ معدن، پرهزینه بودن و نداشتن امکانات و غیره داشته باشد‌. پس در چنین شرایطی کمپانی ها زیر نظر دولت اقدام به وارد کردن سولفات منگنز میکنند‌ و کشور هایی که توانایی تولید این ماده را دارند به عنوان صادر کننده سولفات منگنز این ماده را به فروش میرسانند و در قبال آن سود دریافت میکنند. بنابراین کشور ها میتوانند از راه تولید مواد شیمیایی نیز درآمد داشته باشند چرا که امروزه مواد شیمیایی در بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار میگیرند‌.

قیمت سولفات منگنز

قیمت سولفات منگنز به عوامل مختلفی وابسته است. مثلا قیمت سولفات منگنزی که از چین وارد میشود با سولفات منگنز ایرانی متفاوت است. همچنین بسته به درصد خلوص سولفات منگنز خریداری شده این هزینه ها میتواند متغیر باشد. همچنین بسته به نوسانات ارز و دلار، تورم و غیره این قیمت ها میتواند متغیر باشد. پس نمیتوان قیمت ثابتی برای این مواد در نظر گرفت. اما سعی کنید مواد مورد نیاز خود را حتما از معتبر ترین شرکت وارد کننده سولفات منگنز تهیه کنید چرا که هر چقدر یک شرکت معتبر تر باشد مواد با کیفیت تر و با قیمتی منصفانه تر در اختیارتان قرار خواهد داد.

لازم است بدانید قیمت سولفات منگنز در کشور های مختلف و درصد خلوص مختلف متفاوت است. یعنی مثلا قیمت سولفات منگنزی که در ایران ساخته میشود با آنکه در چین ساخته میشود کاملا متفاوت است. بنابراین نمیتوان قیمت مشخصی را برای آن تعیین کرد و بسته به کیفیت و خلوص و محل تولید متفاوت خواهد بود‌ و آزمایشگاه ها بر اساس نیاز خود اقدام به خرید سولفات منگنز میکنند که مسلما هر چقدر با کیفیت تر و خالص تر باشد گران تر هم خواهد بود.

قیمت عمده سولفات منگنز

قیمت سولفات منگنز با توجه به تورمی که بر کشور حکم فرماست، همواره در حال نوسان است از این رو اگر قصد اطلاع از این قیمت ها را دارید میتوانید با شماره تلفن موجود در سایت تماس حاصل فرمایید. شرکت ما دارای کادری مجرب بوده که به صورت شبانه روزی به تمام تماس ها پاسخ داده و تمامی سفارشات را دقیق ثبت میکنند تا سفارشات را در سریع ترین زمان به دست مشتری برسانند. اگر میخواهید از سابقه و روند کاری شرکت اطلاعات بیشتری داشته باشید روزمه کاری شرکت به طور دقیق در سایت ثبت شده است و شما میتوانید با مطالعه آن به اطمینان خاطر برسید.

کاربرد سولفات منگنز چیست ؟

جالب است بدانید سولفات منگنز یک مکمل غذایی و ریز مغذی است و از این جهت میتواند مورد استفاده قرار بگیرد. همچنین لازم به ذکر است که سولفات منگنز ماده ای است که از آن به عنوان تصویه کننده آب آشامیدنی استفاده میکنند. این ماده برای رشد اسکلت بدن ضروری بوده و در تغذیه مغز و اعصاب کاربرد دارد. جالب است بدانید این عنصر میتواند برای هضم مواد غذایی یک سری آنزیم ها را فعال کند و از این جهت وجود آن در تغذیه لازم و ضروری است. همچنین این ماده در لاک ها، رنگرزی، کود ها، لعاب ها، حشره کش ها، قارچ کش ها مورد استفاده قرار میگیرد. گفتنی است که این ماده در صنایع دارو سازی نیز کاربرد دارد. لازم به ذکر است این ماده یک ماده مجاز برای تغذیه انسان و حیوان است و کاربرد اصلی آن استفاده در صنایع غذایی و کود است.

سولفات منگنز چینی به عنوان ریز مغذی در مکمل های غذایی مورد استفاده قرار میگیرد. از طرفی این ماده در تصفیه آب آشامیدنی نیز کاربرد دارد. این ماده میتواند آنزیم هایی را در بدن فعال کند که به هضم غذا کمک کند. همچنین سولفات منگنز میتواند باعث رشد طبیعی اسکلت بدن شده و اعصاب و مغز را تغذیه میکند. به همین دلیل است که شرکت های تولید کننده معمولا مشتریان ثابت خرید عمده سولفات منگنز چینی هستند. زیرا این ماده در علاوع بر صنایع غذایی در صنایع سرامیک سازیی، رنگ رزی، کود سازی، تولید قارچ کش ها، تولید لاک ، تولید دارو، شناورسازی سنگ معدن و غیره کاربرد دارد. سولفات منگنز چینی برای تامین منگنز بدن انسان ها، حیوانات و گیاهان کاملا مجاز بوده و همواره مورد استفاده قرار میگیرد. علائم کمبود این ماده در بدن با کاهش وزن، تهوع و استفراغ، تغییر رنگ مو و غیره همراه هست.

در ادامه به بررسی کاربرد های سولفات منگنز چینی میپردازیم. بیشترین مورد استفاده از این ماده شیمیایی صنعتی و حلال را در صنعت کشاورزی میشناسیم اما برهی کاربرد های غیر کشاورزی این ماده شیمایی حلال را برمیشمریم؛

 • از این ماده شیمیایی به عنوان ریز مغذی کشاورزی
 • استفاده در زمین های کشاورزی و باغ ها
 • از این ماده در تولید انواع کود های کشاورزی نیز استفاده میکنند.
 • کود های شیمیایی
 • به عنوان مواد افزودنی خوراکی
 • صنایع رنگرزی
 • سرامیک سازی
 • داروسازی
 •  

شاخص های سولفات منگنز

 1. میزان و همچنین سرعت سولفات منگنز چینی در آب از خصوصیت های مهم و قابل توجه این مواد اولیه شیمیایی است. از نقطه قوت های سولفات منگنز چینی و همچنین میزان حلال بوذن آن در آب هست. سولفات منگنز آویکم و سولفات منگنز پویش اروین میعان به صورت کامل در آب حل میشود و حاوی 31 درصد منگنز محلول در آب خواهد بود.
 2. سولفات منگنز با کیفیت چینی باید به طور پودری و دارای کمترین و حداقل ترین میزان فلزات بوده, و همچنین دارای حداقل فلزات خاص و سمی باشد. به عنوان نمونه میزان و اندازه کم فلزات نیکل, آلومینیوم و سرب و همچنین آرسنیک در سولفات منگنز چینی، از خصوصیان مهمو قابل توجه این مواد اولیه شیمیایی صنعتی و حلال است.
 3. سولفات منگنز آويكم (Avichem-Mn) با آخرين تكنولوژي توليد و بسته بندي مي‌گر‌دد. همچنين دانه بندی اين محصول يكنواخت و در شکل كاملا پودري قابل عرضه مي‌باشد. همچنین اینکه تاريخ انقضای سولفات منگنز آويكم (Avichem-Mn) يك سال از تاريخ توليد است.

عوارض سولفات منگنز

حال که با علت خرید عمده سولفات منگنز چینی توسط صنایع تولید کننده مختلف آشنا شدید بهتر است با عوارض این ماده شیمیایی نیز آشنا شویم. اگر چه بیشتر منگنز موجود در محسط زیست از طریق منابع طبیعی ایجاد میشود. ولی انسان نیز به واسطه تولید کود، فاضلاب، گاز های گلخانه ای، تولید فولاد و آهن، سوخت های فسیلی و غیره باعث ورود ان گاز به محیط زیست میشود. جدیدا در اتحادیه اروپا اعلام شده است که ورود مکرر این ماده به محیط زیست سبب مسمویت آبزیان میشود. همچنین گفته شد اگر انسان نیز به طور طولانی مدت در معرض سولفات منگنز چینی قرار بگیرد بتعث آسیب به چشم میشود. اگر چه این ادعا هنوز ثابت نشده است. بنابراین کشاورزانی که با کود های حاوی سولفات منگنز سروکار دارند باید بیشتر مراقب خود باشند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

5 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *