پویش اروین میعان

مشتری همیشگی ما خواهید شد, شرط میبندیم :)

اسید فسفریک , خرید و قیمت عمده اسید فسفریک , قیمت عمده اسید فسفریک , قیمت اسید فسفریک , اسید فسفریک خرید

خرید و قیمت عمده اسید فسفریک

برای دریافت مشاوره قبل از خرید و ثبت سفارش این محصول تماس بگیرید.

برای خرید و قیمت عمده اسید فسفریک میتوانید با کارشناسان فرش شرکت پویش اروین میعان تماس گرفته و قیمت روز آن را مطلع شوید, همچنین اینکه میتوانید خریدی بدون واسطه را با همکاری با شرکت پویش اروین میعان تجربه نمایید.

اسید فسفریک یک اسید سه ظرفیتی میباشد که در دماهای محیطی غیر فعال است, و همچنین در مقایسه با دیگر اسید ها مانند اسید استیک, اسید بوریک و… اسیدی قوی تر بوده و میتوان گفت که از اسید هایی همچون اسید سولفوریک و اسید هیدروکلرید نیز بسیار ضعیف تر است. همچنین نکته مهم دیگری که وجود دارد این است که, اسید فسفریک, در میان دیگر اسید ها رتبه دوم تولید را در سطح جهانی دارد, و میتوان گفت که با در نظر داشتن است میزان تولیدات بالا از پر کاربرد ترین و پرمصرف ترین مواد شیمیایی ها در صنعت های مختلف میباشد.

اسید فسفریک عمده

درست است که 90 درصد تولید فسفریک اسید در جهان فسفریک اسید کشاورزی است. اما نیمی از ده دردصد باقی مانده در دسته اسید فسفریک خوراکی قرار میگیرد و در صنایع غذایی استفاده میشود. اسید فسفریک خوراکی در نوشابه های گازدار و غذاهای اسیدی مورد استفاده قرار میگیرد. از طرفی اضافه کردن این ماده در غذا باعث ایجاد یک مزه تند در غذا میشود. اما وجود همین اسید فسفریک خوراکی در نوشابه باعث فرسایش دندان ها میشود پس نباید در خوردن آن زیاده روی کرد.

اسید فسفریک پتروشیمی یا اسید فسفریک ایرانی با درصد خلوص 85 درصد وارد بازار میشود, اسید فسفریک چینی نیز در انواع اسید فسفریک صنعتی و اسید فسفریک خوراکی به کشور وارد و توسط شرکت های وارد کننده مستقیم مانند پویش اروین میعان بدون واسطه در سرتاسر کشور توزیع میگردد.

اگر به دنبال خرید اسید فسفریک شیراز, اسید فسفریک یزد, اسید فسفریک مشهد, اسید فسفریک کارون, اسید فسفریک قم, اسید فسفریک خوزستان یا خرید اسید فسفریک اصفخان هستید, باید بگویم که شرکت پویش اروین میعان, بدون واسطه با تمامی پتروشیمی های داخلی همکاری داشته و توانایی پخش و توزیع این مواد اولیه را به سراسر کشور دارد.

همچنین اینکه اسید فسفریک چینی نیز توزیع میشود, از آنجایی که واردات شرکت بصورت مستقیم صورت میگیرد, خرید از پویش اروین میتواند از نظر زمانی و مالی به صرفه تر باشد.

خرید عمده اسید فسفریک

به عنوان خریدار یا مصرف کننده اسید فسفریک عمده, شاید سال شما هم باشد که اسید فسفریک از کجا تهیه کنیم ؟ یا فروش اسید فسفریک خوراکی توسط چه شرکت های امن تر است, خرید اسید فسفریک اصفهان, شیراز, قم, مشهد و… را توسط چه شرکتی انجام دهیم ؟. باید بگویم که خرید و فروش اسید فسفریک چینی یا ایرانی را بهتر است با شرکت هایی انجام دهید که یا خود واردکننده مستقیم اسید فسفریک هستند یا توزیع کننده مستقیم پتروشیمی ها, شما با تماس با کارشناسان فروش پویش اروین میعان میتوانید استعلام لحظه ای قیمت اسید فسفریک عمده را بگیرید و پس از مشخص نمودن نوع کاربردتان از اسید فسفرید عمده و همچنین حجم سفارشتان دقیق تر قیمت عمده اسید فسفریک را محاسبه و سفارشتان را ثبت نمایید.

قیمت عمده اسید فسفریک

برای استعلام قیمت روز اسید فسفریک خوراکی, قیمت اسید فسفریک کشاورزی ( قیمت اسید فسفریک کشاورزی مشهد, اصفهان, شیراز, یزد و..) و یا قیمت اسید فسفریک ایرانی یا چینی و… بهتر است با کارشناسان فروش شرکت پویش اروین میعان تماس گرفته و از آنها قیمت روز را بخواهید, البته پیش از این کار چند نکته را به شما یادآور شوم بهتر است!

برای استعلام قیمت عمده اسید فسفریک, حالا چه قیمت اسید فسفریک صنعتی باشد و چه قیمت اسید فسفریک خوراکی, چه قیمت اسید فسفریک خوراکی 85 درصد باشد و … تفاوتی ندارد, شما نمیتوانید تنها با اعلام نوع کاربردی که اسید فسفریک برایتان دارد قیمت آن را محاسبه نمایید, قیبل از هرچیزی نوع, کاربرد و حجم سفارش خود را تعیین و سپس به کارشناس فروش اعلام نمایید تا قیمت دقیق سفارشات را محاسبه نماید.

محاسبه قیمت عمده اسید فسفریک خوراکی و… بر حسب کیلوگرم میباشد و بسته بندی این ماده اولیه شیمیایی به صورت گالن های 35 کیلیویی صورت میگیرد. این را نیز یادآور شوم که بعد از ثبت سفارش, خریدار باید هزینه های انبارداری و ححمل و نقل را از مبدا انبار پویش اروین میعان تا مقصرِ خریدار پراخت نماید. پس هزینه حمله و نقل و انبارداری برعهده مشتری میباشد.

عوامل موثر بر قیمت عمده اسید فسفریک

اسید فسفریک یکی از مواد شیمیایی مهم است که برای مصارف مختلف کاربرد دارد، از جمله تولید کود، پردازش الیاف مصنوعی، تولید فسفات سدیم و آلومینیوم، داروسازی و غیره. عوامل موثر بر قیمت این ماده عبارتند از:

  1. عرضه و تقاضا: همانطور که در هر بازار دیگری، تقاضا و عرضه اساسی تعیین‌کننده‌ی قیمت اسید فسفریک هم هستند. در صورتی که تقاضا بیشتر از عرضه باشد، قیمت بالاتر خواهد رفت و برعکس، در صورتی که عرضه بیشتر از تقاضا باشد، قیمت کاهش می‌یابد.
  2. تغییرات قیمت سایر مواد شیمیائی: قیمت اسید فسفریک در مجموعه مواد شیمیایی استفاده شده در تولید کود می‌باشد. بنابراین، تغییرات قیمت مواد شیمیایی دیگر نظیر یوره و پتاسیم می‌تواند هم تاثیرگذار بر قیمت این ماده باشد.
  3. نوع مصرف: اسید فسفریک در صنایع مختلف به کار می‌رود و بسته به نوع مصرف، قیمت آن تغییر می‌کند. به عنوان مثال، استفاده از اسید فسفریک در تولید کود، به دلیل مقدار بیشتر موردنیاز، برای قیمت این ماده مهم است.
  4. محل تولید: برخی از کشورها، به دلیل داشتن معادن فسفات و بهره‌برداری از آنها، قادر به تولید اسید فسفریک هستند. این امر می‌تواند موجب کاهش قیمت این ماده در این کشورها شود.
  5. وضعیت جهانی: تحولات سیاسی، اقتصادی و جهانی می‌تواند بر قیمت اسید فسفریک تأثیر بگذارد. به عنوان مثال، در صورتی که روابط با یک کشور تحریم شود، قیمت اسید فسفریک ممکن است تحت تأثیر قرار گیرد.

پیشنهاد میکنیم اگر به خرید و قیمت عمده کربنات سدیم نیز نیاز دارید بر روی لینک آن کلیک کرده و اطلاعات مورد نیاز در مورد سدیم کربنات را نیز مطالعه نمایید.

جدول مشخصات:

 

PH: 10 نزدیک به pKa=2.14
حلالیت در آب: حلال در آب
فرمول شیمیایی: H3PO
حالت فیزیکی: مایع
نقطه جوش: 158 درجه سلسیوس
رنگ: مایع بی رنگ و بی بو
درصد خلوص: 54 درصد (گرید صنعتی) و 85 درصد (گرید خوراکی)
گرید: صنعتی , غذایی
بسته بندی: گالن 35 کیلویی

 

محصولات اخیر

لیست محصولات

7 دیدگاه دربارهٔ «خرید و قیمت عمده اسید فسفریک»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا

خرید عمده انواع مواد شیمیایی

برای استعلام قیمت و یا خرید عمده انواع مواد شیمیایی وارداتی و داخلی, با کارشناس فروش ما تماس بگیرید.

تماس