پویش اروین میعان

مشتری همیشگی ما خواهید شد, شرط میبندیم :)

اسید آسکوربیک , خرید و قیمت عمده اسید آسکوربیک , خرید اسکوربیک اسید , ویتامین سی , مواد اولیه ویتامین سی

خرید و قیمت عمده اسید آسکوربیک

برای دریافت مشاوره قبل از خرید و ثبت سفارش این محصول تماس بگیرید.

برای خرید و استعلام قیمت عمده اسید آسکوربیک بهتر است با شرکت های واردکننده اسید آسکوربیک همکاری نمایید و واسطه ها را حذف نمایید. پویش اروین میعان یکی از شرکت های واردکننده انواع مواد شیمیایی از جمله اسکوربیک اسید و یا مانمواد اولیه ویتامین c در کشور میباشد و همچنین نیاز مصرف کننده ها و شرکت های توزیع کننده مواد اولیه را نیز تامین مینماید.

اسید آسکوربیک

اسید آسکوربیک (ویتامین c ) یک ویتامین محلول در آب است و حداقل پایداری را در بین همه ویتامین ها دارد. این ویتامین در حالت پشتی پایدار است ولی زمانی که در آب حل می شود پایداری آن کاهش پیدا می کند. مولکول اسید آسکوربیک یک ساختار پنج حلقه ای دارد و فرمول مولکولی آن C6H8O6 می باشد و به صورت پوست کریستالی سفید مایل به زرد با وزن مولکولی 176/13 و نقطه ذوب بین 190/8 و 192/8 درجه سانتی گراد می باشد. عوامل محیطی مانند دما، pH، اکسیژن، یون های فلزی، اشعه X و اشعه UV برای پایداری اسید آسکوربیک تأثیر می گذارند. اسید اسکوربیک یک آنتی اکسیدان بسیار قوی است. کمک به جذب آهن مدنی، ممانعت از تشکیل ترکیبات سرطان زا، کوفاکتور انزیم ها،بیوسنتز و کارنیتین و نورادرنالین ، تحرک سنتز کلاژن،بیوسنتز انتقال دهنده های عصبی ، محافظت از فولیک اسید و بهبود ایمنی در برابر بیماری از نقش های اسید آسکوربیک در بدن می باشد.

خرید اسید آسکوربیک عمده

برای خرید و استعلام قیمت عمده اسید آسکوربیک بهتر است با شرکت های واردکننده اسید آسکوربیک و ویتامین ث همکاری نمایید. اینکه اسید آسکوربیک را از کجا تهیه کنیم یا چگونگی خرید عمده اسید آسکوربیک, سوالاتی است که قبل از تحقیقات اولیه در مورد خرید مواد اولیه ویتامین c به ذهن شما میآید. بهتر است هم برای صرفه جویی در زمان و هم صرفه جویی در هزینه های خرید مواد اولیه مورد نیازتان با وارد کننده های بدون واسطه همکاری نمایید.

خرید اسید اسکوربیک خوراکی با اسید اسکوربیک چینی باید به نحوی و از جایی صورت گیرد که از کیفینت آن مطلع باشید. اسید آسکوربیک چینی یکی از مواد اولیه های گرید خوراکی است که خرید آن حساسیت های بیشتری نسبت به تعدادی از مواد اولیه های صنعتی دیگر دارد. بنابراین در خرید و فروش اسید آسوربیک پودر یا اسید آسکوربیک خوراکی نهایت تحقیقات را انجام دهید.

خرید عمده اسید آسکوربیک مورد نیازتان را پس از تماس با کارشناسان فروش پویش اروین میعان ثبت نمایید, البته که استعلام قیمت عمده اسید آسکوربیک مراحلی دارد که در ادامه آنهارا شرح خواهیم داد.

قیمت عمده اسید آسکوربیک

قیمت اسید اسکوربیک خوراکی کیلویی یا قیمت اسید آسکوربیک عمده بستگی به شرایط بازار و قیمت ارز و… دارد. شما نمیتوانید بدون آنکه حجم سفارش خود و نوع کاربردتان از مواد اولیه ویتامین ث را بگویید انتظار استعلام قیمت آسکوربیک اسید خوراکی و قیمت آسکوربیک اسید صنعتی را به صورت دقیق داشته باشید.

قیمت اسید آسکوربیک عمده را نیز از کارشناسان فروش شرکت پویش اروین میعان استعلام نمایید اما حتما حجم سفارش و مشخصات شیمیایی مواد اولیه مورد نظر خود را از جمله مواد اولیه ویتامین c را به کارشناس فروش اعلام نمایید تا بصورت دقیق قیمت روز اسید اسکوربیک چینی را دریافت نمایید.

پیشنهاد میکنیم اگر به خرید و قیمت عمده سیلیکون متال یا پودر si نیز نیاز دارید بر روی لینک آن کلیک کرده و اطلاعات مورد نیاز در مورد سیلیکون متال عمده را نیز مطالعه نمایید.

جدول مشخصات:

 

کشور تولید کننده: چین
حلالیت در آب: حلال در آب
فرمول مولکولی: C6H8O6
حالت فیزیکی: پودر
جرم مولکولی: 176.13
رنگ: پودر سفید رنگ
انواع:  L و D
درصد خلوص: 99.6
گرید: صنعتی , غذایی , آزمایشگاهی
بسته بندی: کیسه 25 کیلویی

اسید اسکوربیک ماده‌ای با خاصیت اسیدی است با بوی مطبوع، که هم در آزمایشگاه میتوان آن را تولید کرد و هم در طبیعت وجود دارد. این اسید به دو دسته‌ی L و D تقسیم می‌شود. دسته‌ی L به صورت طبیعی در میوه‌ها، گیاهان و بدن انسان وجود دارد و ماده‌ای ضروری برای بدن انسان است. نام دیگر دسته‌ی L، ویتامین ث (Vitamin C) می‌باشد که کمبود این ویتامین در بدن باعث بیماری می‌گردد. دسته‌ی D به صورت شیمیایی در آزمایشگاه تولید شده و نقش بیولوژیکی ایفا نمی‌کند و مصرف صنعتی آن نیز بسیار کم و محدود است.

محصولات اخیر

لیست محصولات

4 دیدگاه دربارهٔ «خرید و قیمت عمده اسید آسکوربیک»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا

خرید عمده انواع مواد شیمیایی

برای استعلام قیمت و یا خرید عمده انواع مواد شیمیایی وارداتی و داخلی, با کارشناس فروش ما تماس بگیرید.

تماس