اسید آسکوربیک – ویتامین c

شرکت مواد شیمیایی , واردات مواد شیمیایی , صادرات مواد شیمیایی , وارد کننده مواد شیمیایی , صادر کننده مواد شیمیایی

برای دریافت مشاوره قبل از خرید و ثبت سفارش این محصول تماس بگیرید.

اسید اسکوربیک, اسید اسکوربیک چینی, ویتامین ث, ویتامین ث چینی, , ویتامین c چینی, ویتامین c , اسید اسکوربیک چینی , خرید مواد اولیه ویتامین سی , قیمت اسید آسکوربیک , خرید عمده اسید آسکوربیک
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

اسید آسکوربیک (ویتامین c ) یک ویتامین محلول در آب است و حداقل پایداری را در بین همه ویتامین ها دارد. این ویتامین در حالت پشتی پایدار است ولی زمانی که در آب حل می شود پایداری آن کاهش پیدا می کند. مولکول اسید آسکوربیک یک ساختار پنج حلقه ای دارد و فرمول مولکولی آن C6H8O6 می باشد و به صورت پوست کریستالی سفید مایل به زرد با وزن مولکولی 176/13 و نقطه ذوب بین 190/8 و 192/8 درجه سانتی گراد می باشد. عوامل محیطی مانند دما، pH، اکسیژن، یون های فلزی، اشعه X و اشعه UV برای پایداری اسید آسکوربیک تأثیر می گذارند. اسید اسکوربیک یک آنتی اکسیدان بسیار قوی است. کمک به جذب آهن مدنی، ممانعت از تشکیل ترکیبات سرطان زا، کوفاکتور انزیم ها،بیوسنتز و کارنیتین و نورادرنالین ، تحرک سنتز کلاژن،بیوسنتز انتقال دهنده های عصبی ، محافظت از فولیک اسید و بهبود ایمنی در برابر بیماری از نقش های اسید آسکوربیک در بدن می باشد. بدن قادر به سنتز اسید آسکوربیک نمی باشد و همچنین این ویتامین می تواند در بدن ذخیره شود و مقدار مناسب باید به طور منظم از طریق رژیم غذایی دریافت شود. اسید آسکوربیک به طور گسترده ای در طبیعت وجود دارد به خصوص در میوه جات تازه، برگ سبزی جات مانند گیاهان و بته ها انبه،پاپایا،کلم، برگ خردل،استناد، لیموترش، پرتغال، گوجه فرنگی و توت فرنگی. منابع حیوانی این ویتامین مانند گوشت، ماهی، مرغ، تخم مرغ و فراورده های لبنی حاوی مقادیر کمتری هستند.

ویتامین c چیست ؟

ویتامین سی را با نام اسید اسکوربیک هم میشناسند. این ویتامین محلول در آب بوده و جالب است بدانید که در بدن انسان ساخته نمیشود. به همین دلیل است که پزشکان و دانشمندان این ویتامین را یک ریز مغذی بسیار مهم برای بدن ما میدانند که تنها راه تامین آن رژیم غذایی مناسب است. این ویتامین در بدن انسان به مانند یک آنتی اکسیدان قوی عمل میکند و از سلول های بدن در برابر رایدکال های آزاد محافظت میکند.

رادیکال های آزاد یک جور مواد سمی و مضر برای بدن هستند که توسط عواملی چون سیگار کشیدن، آلودگی هوا، سوخت و ساز درون سلولی، اشعه ماورابنفش، به وجود می آید. در چنین شرایطی ویتامین ث این توان را دارد که از آسیبات ناشی از رادیکال های آزاد در بدن مراقبت کند. نکته دیگر آنکه ویتامین c کمک بسیار زیادی به عملکرد بهتر آنتی اکسیدان ها در بدن میکند.

میتوان گفت اولین و بهترین تولید کننده ویتامین سی،  طبیعت است. در واقع اسید اسکورییک در بسیاری سبزیجات و میوه ها وجود دارد که در ادامه به برخی از آن ها اشاره میکنیم. یکی از مهم ترین منابع ویتامین سی مرکبات هستند که همه ما در این باره شنیده ایم که پرتقال، لیمو شیرین، کریپ فروت و لیمو سرشار از ویتامین سی هستند. و جالب است بدانید فلفل ها، کلم بروکلی، کیوی، کلم قرمز، گل کلم، گوجه فرنگی، توت فرنگی، طالبی و غیره سرشار از ویتامین سی هستند. اما غلات به هیچ وجه ویتامین سی ندارند.

گفتنی است که دمای بالا باعث تجزیه شدن ویتامین ث میشود از این رو از پختن سبزیجات خصوصا با دمای بالا خودداری کنید. اما اگر به هر دلیلی قادر به دریافت میزان کافی از ویتامین c در مواد غذایی نبودید میتوانید این ویتامین را به صورت قرص جوشان یا پودر و مایع از داروخانه تهیه و استفاده کنید. خوشبختانه قیمت ویتامین سی به صورت قرص و مکمل بسیار مناسب است و اکثر افراد میتوانند آن را تهیه کنند.

اسید اسکوربیک چیست ؟

این مواد اولیه شیمیایی به عنوان یک نوع بهبود دهنده عمل میکند. مانند یک بهبود دهنده در آرد! و به نسبت PPM ۲۰ تا ۲۰۰ در آرد بکار میرود و کیفیت پخت را بهبود میدهد. بهبود دهندگی آرد با مواد اولیه ویتامین سی با دیگر مواد ها تفاوت دارد، پرا که این مواد یک عامل احیا کننده بوده و با خیلی سریع با هوا اکسید شده و به دی هیدرو اسید اسکوربیک مبدل میشود, و این همان ترکیبی است که اثرش بهبود دهندگی است.

اسید آسکوربیک ها یا همان ویتامین سی یک ویتامین محلول در  آب بوده و به عنوان یک مواد شیمیایی حلال نیز شناخته میشود. اسید اسکوربیک از ویتامین های ضروری برای بدن است که در طول شبانه روز باید به مقدار کافی مورد مصرف قرار گیرد.

همچنین اینکه ویتامین سی برای رشد بهتر استخوانها, دندان ولثه ها, تاندون ها و عروق های خونی در بدن و همچنین برای جذب بهتر و بهینه آهن ضرورت دارد.

به علاوه اینکه ویتامین سی در پیشگیری ابتلا به بیماری های عفونی و ترمیم زخم ها و همچنین بهبود سوختگی نیز تاثیرات بسزایی دارد.

در این مقاله یکی از کاربرد های به چشم این مواد اولیه را عنوان نمودیم, آن هم کاربرد ویتامین سی در تولیدات آرد بود, که این ترکیب و تولیدات توسط دستگاه ویتامین زن اسید اسکوربیک به آرد بوجود می آید.

همچنین اینکه اسید اسکوربیک ها در تولیدات مواد های غذایی و دارویی نیز به عنوان طعم دهنده ها و نگهدارنده های غذایی که از فاسد شدن آنها جلوگیری میشود مورد ایتفاده قرار میگیرد. بخصوص در صنایع تولیدات سوسیس و کالباس سازی ها!

ویتامین سی یا اسید اسکوربیک یک نوع ویتامین محلول در آب محسوب میشود که به طور طبیعی در بدن ساخته نمیشود و لازم است آن را از طریق مواد غذایی دریافت کنیم. این ویتامین به طور معمول توسط حرارت بدن از بین میرود از این رو لازم است به طور روزانه ویتامین سی یا اسید آسکوروبیک را از طریق تغذیه دریافت کرد. ویتامین c در مواد طبیعی چون گریپ فروت، پرتقال، انواع فلفل، کیوی، گوجه فرنگی، توت فرنگی، طالب، گلم کلم و غیره یافت میشود.

لازم به ذکر است که ویتامین c یک ویتامین بسیار مهم و پر ارزش بوده که حتی برای فعال کردن دیگر ویتامین های بدن لازم و ضروری است.

در ادامه به معرفی بیشتر یکی از وارد کننده اصلی ویتامین سی در تهران و سراسر ایران خواهیم پرداخت.

ویژگی های شیمیایی ویتامین c

ویژگی های ویتامین ث یا اسید اسکوربیک چینی، اسیدیته، نمک ها، استر ها، حمله ی نوکلئوفیلی، اسیداسیون میباشد.

اسیدیته بودن ویتامین c

آسکوربیک اسید یک نوع کربوکسیلیک اسید وینی لوگ است که در صورتی که پوروتون یکی از هیدروکسل هایش را از دست بدهد، به آنیونی به نام آسکوربات تبدیل میشود. این ویژگی هایی از ریداکتون ها (Reductones) میباشد. این ریداکتون ها، اندویل هایی میباشند، که در ساختارشان یک گروه کربونیل در همسایگی گروه اندیول موجود هستند. در آنیون آسکوربات یکی از حالت های رزونانسی در یکی از الکترون ها قابل میشود، که در تصویر زیر قابل رویت است:

اسید اسکوربیک, اسید اسکوربیک چینی, ویتامین ث, ویتامین ث چینی, , ویتامین c چینی, ویتامین c

به همین منظور است که خاصیت و ویژگی اسیدی اسکوربیک اسید بیشتر از چیزی است که از ترکیبات با یک گروه هیدروکسیل ایزوله انتظارش را داریم.

نمک ها در ویتامین ث

آنیون اسکوربات ها میتوانند نمک هایی را تشکیل دهند که شناخته شده ترین آنها موارد های زیر هستند:

سدیم آسکوربات ها، که دارای بالاترین فراهمی زیستی هستند، و در میان حالات مختلف ویتامین ث هستند و همچنین در صنایع غذایی و دارویی کاربرد دارند، به طور کلی جزو مواد شیمیایی دارویی و خوراکی به شمار می آیند.

کلسیم اسکوربات ها، این نوع ماده غذایی به عنوان افزودنی های مجاز غذایی مورد استفاده قرار میگیرد.

پتاسیم آسکوربات ها،  این نوع ماده اولیه غذایی نوعی افزودنی غذایی در کشور های آمریکایی و بریتانیایی غیر مجاز و در کشور هایی مثل استرالیا افزودنی مجاز محسوب میشوند.

استرها

اسید اسکوربیک وارداتی میتواند با اسید های آلی مثل الکل ها واکنش شیمیایی نشان داده و استر تولید کند. مثل: آسکوربیل پالمیتات، آسکوربیل استئارات.

حمله‌ی نوکلئوفیلی ها

حمله‌ی نوکلئوفیلی آسکوربیک اسید به یک پروتون باعث تولید ۱ و ۳-دی کتون می‌شوند :

اسید اسکوربیک, اسید اسکوربیک چینی, ویتامین ث, ویتامین ث چینی, , ویتامین c چینی, ویتامین c

چرا به ویتامین سی نیاز داریم ؟

انسان ها برعکس حیوانات توانایی ساخت و تامین ویتامین سی را در بدن خود ندارند, و باید ویتامین سی مورد نیاز بدنشان را از طریق غذاها, سبزیجات ها و رژی مهای غذایی تامین کنند. قرص های اسید اسکوربیک برای تقویت کردن سیستم ایمنی بدن و سرعت دادن به درمان بیماری هایی مانند سرماخوردگی, آنفولانزا ها و همچنین متابولیسم پروتئین ها کاربرد مص رفی دارند.

سلامتی یکی از بزرگترین نعمت های خداست که لازم است آن را قدر بدانیم و از آن مراقبت کنیم. همانطور که گفته شد  ویتامین سی یک ویتامین بسیار مهم و ضروری برای بدن است و بهتر است این ویتامین پر ارزش را از مواد غذایی دریافت کنیم چرا که دریافت حجم بالای این ویتامین از مواد غذایی کاملا بی خطر است.

اما اگر احساس میکنید به میزان کافی این ماده را دریافت نمیکنید میتوانید اقدام به خرید ویتامین سی از داروخانه ها نمایید ولی دقت نمایید که اگر این ویتامین را به صورت مکمل دریافت میکنید در مصرف آن زیاده روی نکنید چرا که در دراز مدت میتواند تاثیرات منفی داشته باشد‌. در واقع ما دارای بهترین وارد کننده کننده ویتامین سی در ایران هستیم و بهتر است و از این لحاظ هیچگونه کمبودی نداریم پس در صورتی که احساس کرید این ویتامین را به میزان کافی از رژیم غذاییتان دریافت نمیکنید سریعا برای خرید مکمل آن اقدان نمایید.

خواص ویتامین c

  • ساخت کلاژن

یکی از مهم ترین خواص اسید اسکوربیک یا همان ویتامین سی کمک به ساخت کلاژن است. کلاژن یک ماده مهم در پروتئین ساختمانی پوست، استخوان و مو بوده و در بسیاری از بافت های بدن وجود دارد. در صورت کمبود کلاژن در بدن به مرور زمان پوست چروک میشود، استخوان ها نرم شده و حتی زخم های بدن خیلی دیر ترمیم میابند. همچنین ویتامین سی کمک میکند تا آهن از روده جذب شود.

  • کاهش ابتدا به سرطان

ویتامین سی میتواند خطر ابتلا به سرطان را کاهش دهد. این جمله فقط یک ادعا نیست بلکه طی تحقیقات علمی متعددی این ادعا به اثبات رسیده است. میتوان گفت ویتامین سی از سه طریق باعث کاهش خطر ابتلا به سرطان میشود. دلیل اول همان خاصیت آنتی اکسیدانی ویتامین ث در برابر رایکال های آزاد است‌‌، دلیل دوم تقویت سیستم ایمنی بدن در برابر عوامل ایجاد کننده سرطان(کارسینوژن) و دلیل سوم کمک به کاهش تولید مواد سرطان زا(Nitrosamines).

اسید آسکوروبیک یا ویتامین c در ساخت کلاژن و بهبود زخم ها بسیار موثر است. همچنین در ساخت برخی از انتقال ها دنده های عصبی برای بدن لازم و ضروری است. ویتامین c باعث افزایش جذب موادی چون آهن از روده میشود و همین امر برای درمان و بهبود کم خونی موثر است. این ماده در پیشگیری از بیماری های قلبی، سکته مغزی و قلبی مهم است. در نهایت ویتامین سی در درمان و جلوگیری از سرما خوردگی بسیار موثر است.

عوارض ویتامین سی

گفتیم که اسید اسکوروبیک به صورت طبیعی در بدن تولید نمیشود و ما باید آن را از طریق مواد غذایی، میوه ها و سبزیجات دریافت کنیم. اما اگر نتوانستیم به صورت روزانه و با تغذیه مناسب مقدار کافی از این ویتامین را دریافت کنیم لازم است که از قرص ها و یا آمپول های ویتامین سی استفاده کنیم. اما باید دقت داشته باشیم مصرف زیاد اسید اسکوربیک باعث ایجاد یک وضع اسیدی در بدن شده و به دنبال آن گرفتگی شکم، حالت تهوع، سردرد، اختلال در خواب و غیره را در پی خواهد داشت.

خرید اسید آسکوربیک

شما میتوانید با ارتباط گرفتن با کارشناسان فروش و بازاریابی شرکت پویش اروین میعان به عنوان وارد کننده اصلی ویتامین سی اطلاعات لازم جهت خرید و سفارش این مواد اولیه را دریافت نمایید.

همچنین اینکه برای استعلام قیمت این مواد اولیه نیز میتوانید از قسمت های تماس و چت آنلاین سایت با کارشناسان فروش این شرکت ارتباط برقرار نمایید.

خرید مواد اولیه ویتامین سی

ویتامین c   یا اسید اسکوروبیک و دیگر ویتامین ها برای بدن ما لازم و ضروری هستند. همچنبن امروزه برای تولید مواد غذایی و صنایع دارویی از این ویتامین ها استفاده میکنند از این رو اهمیت آن ها دوچندان شده است. بنابراین کشور های مختلفی اقدام به تولید انواع مواد شیمیایی و ویتامین ها میکنند تا نیاز های کشور خود و دیگر کشور ها را فراهم کنند. اما این مقاله برای توضیح و معرفی  اسید اسکوروبیک و مواد اولیه ویتامین سی اختصاص یافته است و ما در آن سعی کرده ایم به طور مختصر و مفید اطلاعاتی از این ویتامین و نحوه وارد خرید و فروش آن شرح دهیم. پس اگر مایل به دریافت این اطلاعات هستید تا انتها با ما همراه باشید.

همانطور که گفته شد لازم است برای خرید مواد اولیه ویتامین سی به شرکت ها و وارد کننده های معتبر مراجعه کنید تا بتوانید از کیفیت و قیمت ماده اطمینان حاصل کنید. در کل اسید اسکروبیک چینی یک ماده با کیفیت بوده که شکل ظاهری آن به صورت کریستال های سفید تا بی رنگ است که اگر در معرض هوا قرار بگیرد رنگ خواهد داشت. پس لازم است در حین خرید به تمامی این نکات توجه کنید.

اسید اسکوربیک را از کجا تهیه کنیم؟

اسید اسکوربیک یکی از محبوب ترین مواد شیمیایی محسوب میشود که بسیاری از تولید کنندگان از آن استفاده میکنند. اما حال سوال اینجاست اسید اسکوربیک را از کجا تهیه کنیم؟ از آنجایی که بسیاری از تولید کنندگان دارو و محصولات آرایشی و بهداشتی از این ماده شیمیایی در خط تولید خود بهره میگریند، بسیاری از وارد کنندگان مواد شیمیایی این ماده را موجود دارند. اما همانطور که میدانید کیفیت مواد شیمیایی در تولید محصول با کیفیت و باارزش و قابل اعتماد نقش موثری دارد. از این رو لازم است این مواد را از مراکز معتبر تهیه نمایید. حال اگر مرکز معتبری در این زمینه نمیشناسید ما در این مقاله به معرفی یکی از بهترین و معتبرترین مراکز پخش اسید آسکوروبیک اشاره خواهیم کرد. اما قبل از آن لازم است قدری با خود این ماده شیمیایی آشنا شویم و بعد به اصل مطلب بپردازیم.

اسید اسکوروبیک چینی را از کجا بخریم ؟

حال که میخواهیم به به این موضوع بپردازیم که اسید اسکوربیک را از کجا تهیه کنیم؟ ابتدا لازم است به معرفی خود این ماده شیمیایی بپردازیم. اسید آسکوربیک همان ویتامین سی معروف است که در بسیاری از میوه ها و سبزیجات به طور طبیعی یافت میشود. اما چون این ویتامین بر اثر حرارت از بین میرود در بدن ذخیره نمیشود و لازم است ما آن را از طریق تغذیه به بدن خود برسانیم. این ویتامین محلول در آب بوده و به راحتی میتوان آن را با شکم خالی مصرف کرد. کمبود ویتامین سی در بدن موجب بیماری اسکوری میشود و علت نام گذاری این ماده به اسید اسکوروبیک به همین دلیل است. ویتامین سی در بسیاری از میوه ها نظیر گریپ فروت، پرتقال، لیمو و غیره یافت میشود. سبزیجاتی نظیر فلفل دلمه ای، گل کلم، کلک بروکلی و غیره نیز حاوی ویتامین C هستند.

در این بخش به تاریخچه کشف اسید اسکوروبیک میپردازیم. اما بخش بعدی را به موضوع اسید اسکوروبیک را از کجا تهیه کنیم؟  خواهیم پرداخت. در واقع اولین بار اسید آسکوروبیک در سال 1912 کشف شد. ولی اولین باری که اسید سیتریک به صورت آزمایشگاهی تولید شد در سال 10933 صورت گرفت. از این رو جایزه نوبل کشف اسید سیتریک در سال 1937 به دو نفر از تاثیر گذار ترین افراد در کشف این ماده اهدا شد. این دو آلبرت زنت و گیورگی و والتر نورمن هاورث بودند که موفق به دریافت این جایزه شدند. پس از آن اسید اسکوربیک به یکی از مواد شیمیایی تولید شد که در صنعت از آن استفاده میشد. از این رو این ماده به تولید انبوه رسید و در صنایع مختلف داروسازی، غذایی، آرایشی و بهداشتی و غیره مورد استفاده قرار گرفت.

اما حال سوال اینجاست که اسید اسکوربیک را از کجا تهیه کنیم؟ همانطور که در ابتدای مقاله گفته شد، بهتر است اسید اسکوربیک را از مراکز معتبر تهیه کرد. چرا که این ماده شیمیایی در دارو ها و صنایع غذایی و پوستی استفاده میشود. این صنایعی نیز ارتباط مستقیمی با جان و سلامت مردم دارد. حال آنکه اگر این ماده ها از کیفیت مناسبی برخوردار نباشند میتوانند به افراد آسیب وارد کنند. از این رو اگر شما به عنوان یک تولید کننده قصد خرید عمده اسید آسکوربیک را دارید بهتر است به مراکز معتبر پخش این ماده مراجعه نمایید. یکی از بهترین و معتبر ترین مراکزی که این ماده شیمیایی را به فروش میرساند شرکت پویش اروین میعان است. این شرکت داری بهترین و با کیفیت ترین مواد شیمیایی از جمله اسید اسکوربیک است. به طوری که تمامی تولید کنندگان میتوانند ویتامین سی مورد نیاز خود را از این شرکت تهیه نمایند.

احتمالا تاکنون نام اسید اسکوروبیک چینی را شنیده اید و میخواستید بدانید که اسید اسکوروبیک چینی را از کجا بخریم ؟ ما اینجا هستیم تا به معرفی اسید اسکوروبیک، کاربرد آن و ویژگی های فیزیک و شیمیایی این ماده نیز بپردازیم. در نهایت نیز به معرفی شرکت معتبری جهت تهیه اسید اسکوروبیک خواهیم پرداخت. در واقع همه ما میدانیم که زندگی امروز بشر به مواد شیمیایی وابسته است. به طوری که اگر به هر دلیلی این مواد تولید نشوند چرخ تولید تمامی صنایع مختل میشود. پس بر هر یک از ما لازم است بدانیم مواد شیمیایی که مصرف میکنیم چیست و چه کاربردی دارند. پس حال اگر مایل به دانستن این اطلاعات هستید تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

همانطور که گفته شد اسید اسکوروبیک چینی یک ماده مفید و مهم برای بدن است. به همین دلیل است که سول اصلی تولید کنندگان این است که، اسید اسکوروبیک چینی را از کجا بریم ؟ اما قبل از پاسخ به این سوال لازم است بداینم علت اهمیت این ماده چیست؟ ویتامین سی یک نوع آنتی اکسیدان است که میتواند باعث جلوگیری از بیماری های قلبی و عروقی شود. همچنین این ماده به بهبود آنفولانزا و سرما خوردگی کمک شایانی میکند. از طرفی اسید اسکوروبیک بک عامل بسیار مهم در سلامت پوست است. همچنین این ماده قدرت زیادی در روشن کنندگی پوست دارد. از این رو از این ماده در صنایع غذایی و دارویی به فور مورد استفاده قرار میگیرد.

درواقع اسید اسوروبیک چینی همان ویتامین سی است که در چین تولید میشود. چین یکی از بزرگترین تولید کنندگان ویتامین سی است به طوری که بیش از نیمی از ویتامین سی تولید شده در جهان توسط چین تولید میشود. پس اسید اسکوروبیک چینی هیچ فرقی با اسید اسکوروبیک معمولی ندارد و واژه چین فقط ارتباط به محل تولید آن دارد.

اسید اسکوروبیک چینی را از چه شرکتی بخریم؟

همانطور که گفته شد اسید اسکوروبیک همان ویتامین سی است که از چین تولید میشود. اما اگر تولید کننده ای قصد خرید این ویتامین را داشته باشد نمیتواند این ماده مستقیم از چین وارد کند. در واقع کار واردات و صادرات را باید به کاردان آن سپرد و هر کسی تخصص و شرایط انجام آن را ندارد. به همین منطور شرکت های وارداتی زیادی هستند که در این زمینه فعالیت دارند. اما همه این شرکت ها برای خرید مواد شیمیایی قابل اعتماد نیستند و نمیتوان برای خرید به آن ها اعتماد کرد. در همین راستا شرکت پویش اروین میعان یکی از بهترین و معتبر ترین شرکت مواد شیمیایی است. این شرکت دارای سابقه طولانی در جهت خرید و فروش مواد شیمیای است. این شرکت دارای کادری مجرب بوده که با کیفیت ترین مواد شیمیایی را با کم ترین قیمت و کمترین زمان به دست مشتریان میرساند. پس چنانچه قصد خرید مواد شیمیایی را داشتید میتوانید خیلی راحت به سایت پویش اروین میعان مراجعه کنید و به مواد شیمیایی مورد نیاز خود را به صورت عمده ثبت سفارش کنید.

خرید عمده مواد اولیه ویتامین c

برای خرید عمده مواد اولیه ویتامین C میتوان به شرکت های فروش مواد شیمیایی مراجعه کرد. ویتامین سی یک ریز مغذی مهم و حیاتی بوده که در صنایع مختلف مورد استفاده قرار میگیرد. بنابراین تولید کنندگان عموما این ماده را به صورت عمده خریداری میکنند. جالب است بدانید ویتامین سی در بدن پستاندارانی مانند میمون ها، خوکچه هندی، خفاش ها و انسان و برخی گونه پرندگان و ماهی ها ساخته نمیشود. ولی این ویتامین در بدن سایز حیوانات خود به خود ساخته میشود. نام دیگر این ماده اسید آسکروبیک است و علت این نام گذاری به بیماری اسکوروی برمیگردد. در سده نوزدهم تعداد زیادی از دریانوردان به بیماری اسکوروی مبتلا شدند. در همین حین آن ها متوجه شدند با خوردن مرکباتی چون پرتقال بهبود میبابند. در نهایت سال 1982 ویتامین سی را از میوه پرتقال کشف شد و نام آن را اسید اکسوربیک نامیدند.

اما اگر به هر دلیلی افراد نتوانند اسید آسکوروبیک را از مواد غذایی دریافت کنند لازم است این ماده را از مکمل ها دریافت کنند. مکمل ویتامین C یکی از مکمل های پرکاربردی است که پزشکان برای بیماران مبتلا به آنفولانزا و سرماخوردگی تجویز میکنند. به همین دیل اکثر برند های دارو سازی اقدام به خرید عمده مواد اولیه ویتامین C میکنند. شرکت پویش اروین میعان یکی از وارد کننده های بزرگ ویتامین سی محسوب میشود. تمامی مواد شیمیایی از جمله ویتامین سی که توسط این شرکت خرید و فروش میشود از کیفیت بالایی برخودار است. به همین دلیل بسیاری از تولید کنندگان معروف و معتبر تمامی مواد اولیه شیمیایی مورد نیاز خود را از شرکت پویش اروین میعان تامین میکنند.

مواد شیمیایی یکی از اصلی ترین مواد اولیه شرکت های تولید کننده دارویی، مواد غذایی، کشاورزی و غیره است. به طوری که اگر مواد شیمیایی به اندازه کافی موجود نباشد اکثر تولیدات متوقف میشوند. از این رو همه کشور ها به طور مستمر در حال مبادله و خرید و فروش مواد اولیه شیمیایی هستند. ویتامین سی نیز به عنوان یک ریز مغذی جز مواد شیمیایی باارزش است که تولید کنندگان همواره به دنبال خرید مواد اولیه ویتامین سی از وارد کنندگان این ماده هستند. بااین اوصاف بدیهی است که اگر کشوری با کمبود مواد اولیه شیمیایی مواجه شود خسارات جبران ناپذیری به اقتصار کشور وارد میشود.

یکی از کاربرد های مهم مواد شیمیایی دارویی و خوراکی در تولیدات دارو است. دارو یکی از مهم ترین و ضروری ترین چیز هایی است که یک کشور بدان نیاز دارد. دارو ها سلامت مردم را تضمین میکنند و تمامی تلاش یک دولت تهیه داروی مورد نیاز مردم است. ویتامین سی هم از این قاعده مستثنی نیست چرا که خیلی افراد نمیتوانند ویتامین سی مورد نیاز خود را از طریق مواد غذایی به دست آورند. از این رو شرکت های تولید دارو اقدام به خرید مواد اولیه ویتامین سی از شرکت های وارد کننده میکنند تا قرص ها، کپسول ها و مکمل های حاوی ویتامین سی را تولید کنند و به دست مردم برسانند.

وارد کننده اسید اسکوربیک

همانطور که میدانید کشور تولید کننده اصلی این مواد اولیه شیمیایی و دارویی-خوراکی کشور چین است. شرکت پویش اروین میعان یکی از وارد کننده اصلی ویتامین سی در ایران است. این شرکت با توجه به ظرفیت بالایی که دارد، توانایی همکاری با همه توزیع کننده ها و مصرف کننده های مواد اولیه ویتامین c را دارد. در حال حاضر نیسز بخش عظیمی از واردات این مواد اولیه شیمیایی توسط پویش اروین میعان صورت میگیرد.

وارد کننده ویتامین سی از چین

مواد شیمیایی مختلف توسط کشورهای مختلف تولید میشوند و به سرتاسر جهان صادر میشوند.

حال ویتامین سی که در ایران موجود است، اسید آسکوربیک چینی بوده که بسیار با کیفیت است. اما یکی از شرکت های وارد کننده ویتامین سی از چین، شرکت پویش اروین میعان است که یکی از معتبر ترین فروشنده عمده ویتامین سی در ایران است. این شرکت از اعتبار بالایی برخوردار است و با کیفیت ترین مواد شیمیایی را با بهترین قیمت وارد میکند. اگر چه قیمت اسید اسکوروبیک چینی همواره در حال نوسان است و نمیتوان قیمت ثابتی را به آن اختصاص داد ولی شرکت پویش اروین میعان همواره با مناسب ترین و ثابت ترین قیمت آن را ارائه میدهد‌. به هر حال اگر قصد خرید عمده ویتامین c را دارید سعی کنید از شرکت های با سابقه و معتبر خرید کنید چرا که کیفیت ویتامین سی در نهایت منجر به کیفیت محصولات شما را در پی دارد.

همانطور که گفتیم شر کت پویش اروین میعان یکی از وارد کننده های ویتامین سی و صادر کننده مواد شیمیایی و انواع آن, یکی از وارد کننده ویتامین سی از چین اصلی و فعال در تهران و سراسر کشور است.

شما میتوانید برای استعلام قیمت ویتامین سی و دیگر انوع مواد شیمیایی از کارشناسان فروش این شرکت مشاوره دریافت نمایید.

در ادامه به معرفی کاربرد های اسید آسکوربیک چینی میپردازیم. ابتدا به این مورد که اصلا چرا به ویتامین سی نیاز داریم میپردازیم؛

وارد کننده اصلی ویتامین سی

در این بخش میخواهیم به مواد اولیه ویتامین سی یا اسید اسکوربیک بپردازیم, در این میان به معرفی شرکت وارد کننده اصلی ویتامین سی نیز خواهیم پرداخت. پویش اروین میعان یکی از وارد کننده های مطرح این مواد شیمیایی دارویی و خوراکی در ایران است. ابتدا معرفی مختصری از ویتامین سی یا همان اسید اسکوربیک چینی خواهیم داشت سپس به معرفی بیشتر این شرکت خواهیم پرداخت. همانطور که میدانید کشور تولید کننده اصلی این مواد اولیه شیمیایی و دارویی-خوراکی کشور چین است. شرکت پویش اروین میعان یکی از وارد کننده اصلی ویتامین سی در ایران است. این شرکت با توجه به ظرفیت بالایی که دارد، توانایی همکاری با همه توزیع کننده ها و مصرف کننده های مواد اولیه ویتامین c را دارد.

در حال حاضر نیسز بخش عظیمی از واردات این مواد اولیه شیمیایی توسط پویش اروین میعان صورت میگیرد.

شما میتوانید با ارتباط گرفتن با کارشناسان فروش و بازاریابی شرکت پویش اروین میعان به عنوان وارد کننده اصلی ویتامین سی و صادر کننده مواد شیمیایی اطلاعات لازم جهت خرید و سفارش این مواد اولیه را دریافت نمایید. همچنین اینکه برای استعلام قیمت این مواد اولیه نیز میتوانید از قسمت های تماس و چت آنلاین سایت با کارشناسان فروش این شرکت ارتباط برقرار نمایید.

قیمت اسید اسکوربیک

شرکت پویش اروین میعان به عنوان تولید کننده ویتامین سی در ایران یکی از مهمترین تولید کننده های اسید آسکوربیک در ایران بوده و فعالیت خود را سالهات که جدی و افزایشی نموده است. قیمت مواد اولیه ویتامین سی را میتوانید از طریق بخش فروش و کارشناسان فروش این شرکت استعلام نمایید و محصولات مورد نظر را خریداری نمایید.

قیمت مواد اولیه ویتامین سی

مواد اولیه شیمیایی پویش اروین میعان تامین کننده ویتامین سی و اسید آسکوربیک میباشد و صادر کننده مواد شیمیایی، برای استعلام قیمت مواد اولیه ویتامین سی با واحد فروش این شرکت تماس حاصل نمایید.

 

تولید کننده ویتامین سی در ایران

قبل از اینکه به معرفی تولید کننده اصلی ویتامین سی در ایران بپردازیم بهتر است درباره‌ی خود ویتامین سی اطلاعات کاملی داشته باشیم. در واقع میتوان گفت ویتامین سی مشهور ترین ویتامین است که هر یک از ما برای یک بار هم که شده نام این ماده را شنیده ایم و یا قرص جوشان ویتامین C را مصرف کرده ایم. این ویتامین مانند دیگر ویتامین ها برای سلامت جسمانی انسان بسیار مفید و موثر است. به خصوص امروزه با شیوع ویروس کرونا تقویت سیستم ایمنی بدن یکی از بهترین و مهم ترین راه های پیشگیری از این ویروس است و ویتامین سی میتواند در این زمینه بسیار کمک کننده باشد.

میتوان گفت تعداد تولید کننده ویتامین سی در ایران زیاد است ولی قاعدتا بهتر است برای سفارش و خرید ویتامین سی به معتبر ترین تولید کننده ها مراجعه کرد. طی این مسیر باید تولید کننده ای را انتخاب کرد که دارای سابقه طولانی در تولید و عرضه مواد شیمیایی مختلف باشد که در این میان میتوان به شرکت پویش اروین میعان اشاره کرد. این مجموعه دارای کادری مجرب است که در کمترین زمان به وسیله با کیفیت ترین مواد، سفارشات مشتریان را آماده و ارسال میکنند.

تولید کننده ویتامین سی کشور چین است, و شرکت پویش اروین میعان از وارد کننده های اصلی ویتامین سی در ایران میباشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

29 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *