شرکت واردات مواد شیمیایی در تهران

بخش های این محتوا:

شرکت واردات مواد شیمیایی در تهران

شرکت های توزیع کننده مواد شیمیایی زیادی در سراسر ایران وجود دارند که جزو تامین کنندگان آزمایش گاه ها و یا صنایع مصرف کننده انواع ماده های اولیه شیمیایی هستند. یکی از اصلی ترین شرکت واردات مواد شیمیایی در تهران, پویش اروین میعان است, توزیع کننده های دیگر با واسطه هایی از این شرکت مواد اولیه خود را تامین مینمایند.

پویش اروین میعان که یکی از اصلی ترین شرکت واردات مواد شیمیایی در تهران است, بصورت مستقیم از تولید کننده های اصلی مواد های شیمیایی در گرید های مختلف, مواد شیمیایی صنعتی, مواد شیمیایی دارویی و خوراکی, مواد آزمایشگاهی و انواع مواد شیمیایی حلال مواد مورد نیاز خود را خریداری مینمایند. در واقع شما به عنوان توزیع کننده, بطور مستقیم و بدون واسطه از پویش اروین میعان که صادر کننده مواد شیمیایی نیز هست, اقدام به خرید مواد اولیه مورد نیاز خود مینمایید.

خرید سدیم سیترات

برای خرید تری سدیم سیترات نیز بهتر است در شرکت واردات مواد شیمیایی در تهران سفارش خود را ثبت نمایید.

به نمکهای سیتریک اسید سیترات سدیم گفته میشود, که دارای مونو, دی و تری سدیم سیترات میباشد. از میان نمکهای موجود در این نوع ماده نوع و گرید تری کاربرد بیشتری نسبت به سایر دارد. این ماده اولیه خوراکی در مقایسه تجاری به طور سنتزی تولید میشود, اگر چه در طبیعت نیز این ماده اولیه در مرکبات نیز یافت میشود.

خرید اسید فسفریک

برای خرید اسید فسفریک نیز بهتر است در شرکت واردات مواد شیمیایی در تهران سفارش خود را ثبت نمایید.

به اسید معدنی بی رنگ و بو اسیدی به نام اوروتوفسفریک میگویند. اسید فسفریک میتواند مایع یا همچنین جامد کریستالی بصورت شفاف باشد, که برای فلزات و همینطور بافت انسانی خورنده میباشد.

تولید کننده های مواد غذایی و نوشیدنی ها, از این ماده بسیار استفاده میکنند چرا که در صنایع مختلف قابلیت مصرف کردن بصورت خوراکی را دارد و همچنین به عنوان یک ماده نگهدارنده نیز کاربرد دارد.

فرومول شیمیایی اسید فسفریک

  • فرمول شیمیایی اسید فسفریک: H3PO4.
  • جرم مولکولی: برابر 97.99 گرم در مول است.

اسید فسفریک

 

 

خرید اسید سیتریک

برای خرید اسید سیتریک نیز بهتر است در شرکت واردات مواد شیمیایی در تهران سفارش خود را ثبت نمایید.

اسید سیتریک به دلیل طعمی که دارد, و همچینن شکل ظاهری همانند نمک آن به نمک ترش معروف است. اگر چه که طعمی تقریبا تلخ دارد! اما مادامی که همراه با غذا ترکیب میگردد طعمی ترش اسیدی به غذا میدهد. از این ماده شمیایی به عنوان یک طعم دهنده در ساعت انواع ویتامین ها مانند ویتامین سی و در تهیه انواع نوشیدنی ها مانند نوشابه یا دیگر نوشیدنی های گازدار مورد استفاده قرار میگیرد.

از این ماده برای تولید آبنبات های ترش نیز استفاده میشود. در واقع پوشش پودری سفید رنگ انواع آبنبات ها همان اسید سیتریک است. همچنین در آماده کردن گوشت ها نیز از این ماده شمیایی به عنوان نرم کننده گوشت ها استفاده میشود. البته دلیل آن ایجاد شکستگی در پروتئین های گوشت است.

از این ماده به عنوان یک ماده تمیز کننده طبیعی نیز استفاده میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *