اسید سیتریک

شرکت مواد شیمیایی , واردات مواد شیمیایی , صادرات مواد شیمیایی , وارد کننده مواد شیمیایی , صادر کننده مواد شیمیایی

برای دریافت مشاوره قبل از خرید و ثبت سفارش این محصول تماس بگیرید.

اسید سیتریک, اسید سیتریک خشک, اسید سیتریک آبدار, اسید سیتریک ایرانی, اسید سیتریک چینی
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

اسید سیتریک چیست ؟

برای آنکه بدانیم اسید سیتریک خوراکی چیست؟ ابتدا باید بدانیم اسید سیتریک چیست؟ درواقع نام دیگر اسید سیتریک جوهر لیمو است. این ماده با فرمول شیمیایی C6H8O7 شناخته میشود. این ماده نوعی اسید آلی ضعیف است که در مرکباتی نظیر لیموترش و پرتقال یافت میشود. همچنین این ماده در دو نوع اسید سیتریک خشک و آبدار تولید میشود که در ادامه به آن میپردازیم. اسید سیتریک در صنعت داری کاربرد های متعددی است که در این صفحه بدان پرداخته میشود. پس تا انتها با ما باشید.

اسید سیتریک یا جوهر لیمو، با فرمول شیمیایی C6H8O7 یکی از اسید های آلی میباشسد که هم در لیمو ترش و همدر پرتغال موجود است، این نوع اسید سیتریک ایرانی توسط دانشمند بزرگ ایرانی جابربن حیان کشف شده است. اسیدسیتریک در دو نوع اسیبد سیتریک خشک و اسید سیتریک آبدار موجود است.

برای آنکه بدانیم اسید سیتریک خوراکی چیست؟ ابتدا باید بدانیم اسید سیتریک چیست؟ درواقع نام دیگر اسید سیتریک جوهر لیمو است. این ماده با فرمول شیمیایی C6H8O7 شناخته میشود. این ماده نوعی اسید آلی ضعیف است که در مرکباتی نظیر لیموترش و پرتقال یافت میشود. همچنین این ماده در دو نوع اسید سیتریک خشک و آبدار تولید میشود که در ادامه به آن میپردازیم. اسید سیتریک در صنعت داری کاربرد های متعددی است که در این مقاله بدان پرداخته میشود. پس تا انتها با ما باشید.

مواد شیمیایی مختلف از جمله اسید سیتریک آبدار یا خشک امروزه در زندگی ما بسیار موثر هستند و در تمامی صنایع از مواد شیمیایی استفاده میشود از این رو لازم است در حد معقول اطلاعات کافی در این باره داشته باشیم. سیتریک اسید(Citric acid) همانطور که از نامش پیداست یک اسید آلی ضعیف است. فرمول شیمیایی این ماده C6H8O7 است و میتوان گفت همه ساله چیزی حدود بیش از دو میلیون تن از این ماده شیمیایی تولید میشود. جالب است بدانید به طور معمول و طبیعی میتوان سیتریک اسید را در مرکباتی چون لیمو ترش یافت و علت طعم ترش لیمو وجود همین ماده شیمیایی یعنی اسید سیتریک است.

اما جالب تر آنکه در سال 1784 یک محقق سوئدی برای اولین بار توانست اسید سیتریک را از لیمو جدا کند.

اسید سیتریک خوراکی چیست ؟

همانطور که گفته شد اسید سیتریک به طور طبیعی در مرکباتی نظیر پرتقال و لیمو ترش یافت میشود. چه بسا ترشی مزه این مرکبات از اسید سیتریک است. حال آنکه متوجه شدید اسید سیترک کاملا ماده ای خوردنی است لازم است بدانید که امروزه اسید سیتریک خوراکی به صورت انبوه تولید میشود. حال که فهمیدیم اسید سیتریک خوراکی چیست؟  جالب است بدانید که از این ماده به طور گسترده در صنایع غذایی استفاده میشود. از این ماده برای طعم دار کردن نوشیدنی ها و در غذاهای کسنروی استفاده میشود. اما آیا اسید سیتریک خوراکی از میوه ها و سبزیجات استخراج میشود؟ خیر استخراخ این ماده از میوه ها کار بسیار سختی است. درواقع اسید سیتریک را از طریق پروش نوعی قارچ به نام آسپرژیلوس تولید میکنند.

اسید سیتریک خشک

اسید سیتریک خشک چینی, اسید سیتریک خشک ایرانی, اسید سیتریک آنهیدروز, اسید سیتریک انیدرید؛ با توجه به اینکه این نوع اسید دارای خاصیت نگهدارندگی بیشتری دارد، به عنوان نگهدارنده غذا از این نوع اسید استفاده میشود. چرا که جوهر لیمو ph اسیدی دارد و با بالا بردن خاصیت اسیدیته محصولات های غذایی مانع از فعالیت باکتری هایی که باعث خرابی آنها میشوند میشود. به همین دلیل فروش سیتریک اسید آبدار را میتوان به عنوان نگهدارنده بسیاری از ترکیبات غذایی و خوراکی، مانند نربا، ژله، آب نبات ها، غذاهای کنسروی و یا محصولات های گوشتی استفاده کرد.

این نوع اسید سیتریک آنهیدروز، جزو مواد شیمیایی صنعتی و مواد شیمیایی دارویی و خوراکی میباشد.
اسید سیتریک خشک برای تنظیم کردن خاصیت اسیدی، و طعم دهنده و بو بری آروماتیک مطلوب و بهینه نگهدارنده براق کننده مورد استفاده قرار میگیرد.( روکش میوه های سرد خانه ای).

اسید سیتریک خشک نوعی اسید سیترکی است که در ساختار مولکولی آن آب وجود ندارد. به طوری که این ماده به صورت پودری و کاملا خشک است.  از این ماده معمولا در صنایع غذایی و دارویی و آرایشی استفاده میشود. همچنین از این ماده در آشپزخانه نیز مورد استفاده قرار میگرید. در واقع اسید سیتریک خشک باعث بهبود شرایط پخت و پز و شرایط نگهداری غذا ها میشود. همچنین به صورت کریستال های سفید رنگ به عنوان طعم دهند غذا مورد استفاده قرار میگیرد. به طوری که  میتواند میوه ها و سبزیجات را به صورت تازه نگهداری کند. به همین دلایل اسید سیتریک ایرانی بی آب عصای دست سرآشپزان محسوب میشود.

و اما یکی از تفاوت های سیتریک خشک نسبت به سیتریک آبدار که نوعی مزیت هم به شما می رود این است که: نوع خشک در مقابل آنتی کیک شدن مقاومت بالاتری دارد علاوه براینکه این محصول تا پیش از استفاده، قادر است پایداری و یک دست بودن خود را حفظ  کند که این مورد یکی از مزایای استفاده و خرید سیتریک خشک خواهد بود. اینک به چند نمونه از ویژگی های سیتریک خشک توجه نمایید.

 • به شکل پودری کریستالی و سفید رنگ است.
 • ظاهر و بافت آن مانند دانه های نمک خوراکی است و البته آن را نمک ترش نیز می خوانند.
 • از تخمیر نوعی قارچ به دست می آید.
 • ماده ای نگهدارنده و افزودنی بی خطر است به همین جهت بیشتر در آشپزخانه ها و در صنایع تولید مواد غذایی مورد استفاده واقع می شود.
 • طعمی ترش و خنثی دارد و مزه ها را بهبود می بخشد.

برای تهیه اسید سیتریک آنهیدروز می توانید از طریق مراجعه به سایت یا فروشگاه حضوری شرکت فروش اسید سیتریک آبدار در ایران  اقدام نمایید.

اسید سیتریک آبدار یا اسید سیتریک اینساین

اسید سیتریک مونوهیدرات غذایی , اسید سیتریک آبدار چینی, اسید سیتریک آبدار ایرانی یا اسید سیتریک اینساین؛ سیتریک اسید آبدار را میتوان در آبمیوه ها و همچنین تمامی مایعاتی که نیاز به مزه ترش دارند مورد استفاده قرار میگیرد.

همانطور که گقته شد اسید سیتریک به دو صورت اسید سیتریک خشک و آبدار تولید میشود. اسید سیتریک آبدار دارای یک مولکول آب در ساختار خود است که آن را اسید سیتریک مونوهیدرات مینامند. این ماده به صورت پودری و سفید رنگ تولید میشود. اسید سیتریک مونوهیدرات از طریق متبلور کردن کردن آب سرد تولید میشود. چنانچه این نوع اسید سیتریک ایرانی را در دمای 78 درجه سانتیگراد حرارت دهید به اسید سیتریک بی آب یا خشک تبدیل میشود.

اسید سیتریک جوین

یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده اسید ستریک در ایران کارخانه اسید سیرتیک جوین است. این شرکت مجهز به سیستم های تمام اتوماتیک بوده و در جهان حرف اول را میزند. شرکت اسید سیتریک جوین در سال چیزی حدود 40000 تن در سال اسید سیتریک تولید میکند. جالب است بدانید طی تولید اسید سیتریک از این کارخانه فاضلاب آلوده میشود. ولی شرکت اسید سیتریک جوین با استفاده از سیستم آی سی راکتور در فاضلاب، کمپوست و سیستم ویناس فاضلاب را تصفیه میکنند.

تفاوت اسید سیتریک خشک و آبدار

تفاوت اسید سیتریک خشک و آبدار, بین اسید سیتریک آبدار و اسید سیتریک خشک تفاوت هایی وجود دارد که به شرح هر یک میپردازیم. یکی از این تفاوت ها در مش بندی یا دانه بندی آنها است، اسیدسیتریک آبدار کریستالی و خشک نوعی پودر است و تفاوت و فرق دیگر این دو ماده در فراروی آنهاست، مونو هیدرات یا همان اسید سیتریک آبدار، تبلور آب سرد و آن هیدرات یا همان اسید سیتریک انیدرید از تبلور آب گرم تشکیل میدهد.

اسید سیتریک خشک

بیشتر تنظیم کننده اسیدی و طعم دهنده و همچنین بوبری آروماتیک بهینه و نگهدارنده و براق کننده ای مفید است، خصوصا برای روکش میوه های سرد خانه ای!

اسید سیتریک اینساین

آبدار را میتوان در آبمیوه ها و یا تمامی مایعات نیز به مزه ترش دارند مورد استفاده قرار میگیرند.

کاربرد اسید سیتریک

دهنده و نگهدارنده در مواد غذایی چون نوشابه و شیرینی و سس گوجه فرنگی استفاده مبکنند. همچنین از این ماده در صنایع دارو سازی برای حفظ و ضد عفونی کردن داروها در برابر باکتری ها و ویروس ها استفاده میکنند.

جالب است بدانید ۷۰ درصد از تولیدات سیتریک اسید در تولید مواد غذایی به کار میرود و ۲۰ درصد این تولیدات در صنایع داروسازی استفاده میشود. اما ۱۰ درصد باقی ماننده در تولید شوینده ها استفاده میشود.

جوهر لیمو که اسیدی خوراکی است از مهمترین اسیدهای آلی مورد استفاده در صنایع مختلف به ویژه غذایی و دارویی است؛ به طوری که میزان مصرف آن در صنایع غذایی بیش از ۷۰ درصد، دارویی ۱۲ درصد، شیمیایی ۱۱ درصد، چرم ۴ درصد، آرایشی – بهداشتی ۲ درصد و سایر صنایع ۱ درصد است.

اگر پس از دریافت و استعلام قیمت اسید سیتریک خشک از کارشناسان فروش شرکت پویش اروین میعان قصد بر آشنایی بیشتر در مورد کاربرد های اسید سیتریک شیمیایی را دارید این بخش را مطالعه نمایید.

اسید سیتریک یا همان جوهر لیمو از گرید مواد شیمیایی دارویی و خوراکی است.

اسید سیتریک یا همان جوهر لیمو به عنوان یکی از اسید های الی است که در لیمو ترش و پرتغال وجود دارد. از عمده ترین کشور های تولید کننده اسید سیتریک کشور چین است. اسید سیتریک در صنایع غذایی چون؛ نوشابه, آبمیوه و لوازم های آرایشی و بهداشتی و همچنین نیز دارویی کاربرد دارد.

علاوه بر طعم دهندگی موجب تنظیم PH نیز میگردد. یکی از ساده ترین و راحت ترین روش های تولید این مواد شیمیایی دارویی و خوراکی استفاده از قارچ  اسپرژیلوس نایجر میباشد. اسید سیتریک در دو نوع ” مونوهیدرات (ابدار) ” و ” ان هیدروز (خشک یا بدون اب) ” به صورت پودر کریستال تولید شده؛ و عموماً در کیسه‌های کاغذی و چند لایه بسته بندی می‌گردد و به فروش می‌رسد.

 • معمولاً جزء افزودنی های مواد غذایی است که وظیفه طعم دهندگی در مواد غذایی حاوی ویتامین C را دارد.
 • برای لایه خارجی آبنبات ‌ها به شکل پودر سفید استفاده می‌شود.
 • به عنوان نگهدارنده در تولید سوسیس و کالباس کاربرد دارد.
 • در صنایع آرد و نان به منظور بالا بردن کیفیت و ماندگاری محصول به کار می رود.
 • جهت به وجود آوردن طعم ترش سرکه مانند در تولید زیتون و سایر ترشیجات استفاده می شود.
 • جوهر لیمو علاوه بر طعم دهندگی موجب تنظیم اسیدیته و pH نیز می شود.

اسید سیتریک مونوهیدرات غذایی

 • در صنایع غذایی این اسید در دسر ها، ژل ها، کیک و شیرینی های خانگی، بیسکوئیت، نبات ها، شکلات ها، کنسرو ها، نوشابه ها، اسانس ها، مربا، مارمالاد، صمغ های مصنوعی و بستنی استفاده می شود.
 • این ماده در غذاهای منجمد، چربی‌ها و روغن‌ها به عنوان تنظیم کننده pH و ایجاد کمپلکس نمک بین سیترات ‌ها و فلزات کمیاب به عنوان آنتی اکسیدان و نگهدارنده عمل می‌کند و باعث طولانی شدن زمان نگهداری ماهی منجمد و فرآورده‌ های دریایی می‌شود.
 • در صنایع آرایشی-بهداشتی و دارویی در لوازم آرایشی، نرم کننده ها، ساخت پماد ها و کرم ها، لوازم شستشو و ضد عفونی، ذخیره سازی خون و دترژنت ها کاربرد دارد.
 • با توجه به خاصیت چنگاله ای اسید سیتریک آبدار یا خشک که موجب هضم و جذب بهتر مواد معدنی به ویژه مکمل های کلسیم می شود؛ از آن برای تولید مکمل‌های کلسیم استفاده می‌شود. هم چنین در محصولاتی که به منظور نرم کردن آب به کار می روند نیز استفاده می شود. در نتیجه این اسید در پودر‌های لباسشویی و صابون ‌ها نیز مورد استفاده قرار می گیرد
 • در فرمولاسیون محصولات آرایشی و بهداشتی نیز به کار می رود. به عنوان مثال برای تنظیم pH یون ‌های فلزی در سیستم آنتی اکسیدانی شوینده‌ های اسیدی موی سر استفاده می‌شود. در شامپوهای ضد شوره سر به مقدار ۰٫۲۵ تا ۱٫۸۶ درصد برای تنظیم pH و بهبود درخشندگی و شفافیت استفاده می شود.

دیگر کاربرد های اسید سیتریک اینساین

 • در تهیه محلول ‌های ضد انعقاد خون مانند تری سدیم سیترات از این اسید و نمک‌ های آن استفاده می‌شود؛ به این ترتیب که از طریق تشکیل کمپلکس یون کلسیم مانع انعقاد خون می شود و برای بیمارانی دچار خون ریزی شدید هستند استفاده می شود.
 • هم چنین در پزشکی به منظور درمان بیماری ناشی از فقر آهن هنوز هم از سیترات فریک آمونیاکی استفاده می‌شود هر چند که درحال حاضر ترجیح داده می‌شود از نمک های دیگر آهن استفاده شود. در صنعت داروسازی درتولید آسپرین و نیز برای خوش طعم کردن داروها و قرص‌ های جوشان این اسید کاربرد دارد زیرا در هنگام حل شدن قرص در اثر برقراری پیوند با کربنات‌ ها و بی کربنات‌ ها، دی اکسیدکربن تولید می‌کند.
 • از این ماده در صنایع نیز استفاده می شود به طور مثال می توان با این اسید پاک کننده ‌های طبیعی با کیفیت خوب سنتز کرد.
 • در صنعت نیز برای تمیزکردن سطح الیاف، زیبا کردن رنگ نسوج و الیاف به کار می رود. هم چنین این اسید پلاستیسه کننده، آنتی اکسیدان و اسیدی کننده است و در نمک های جوشان و رزین های آلیدی مورد استفاده قرار می گیرد.

خواص فیزیکی و شیمیایی اسید سیتریک آبدار

اسید سیتریک مونوهیدرات به صورت بلورهای بی رنگ یا شفاف یا به صورت یک پودر سفید و کریستالی وجود دارد. این ماده فاقد بو است و طعم اسیدی قوی دارد. ساختار بلوری آن ارتورومبیک است. بلورهای مونوهیدرات در هوای خشک یا در دمای ۴۰ تا ۵۰ درجه سانتی گراد آب تبلور را از دست می دهند. اسید سیتریک مونوهیدرات در دمای ۷۵ درجه نرم می شود و تقریبا در دمای ۱۰۰ درجه سانتی گراد ذوب می شود.

اسید سیتریک آبدار یک ماده نگهدارنده طبیعی است و برای افزودن طعم اسیدی یا ترش به غذاها و نوشابه ها استفاده می شود. این ترکیب در واقع به عنوان ماده نگهدارنده و آنتی اکسیدان عمل می کند. این ماده همچنین به عنوان ماده اسیدی کننده، طعم دهنده و حفظ کننده تازگی در نوشیدنی های میوه ای، آب نبات، کلوچه، بیسکویت، میوه های کنسروی، مربا و ژله استفاده می شود. این ترکیب با داشتن رطوبت از ۷.۵ تا ۹.۰ درصد از سایر اشکال اسید سیتریک متفاوت است.

کاربرد های اسید سیتریک در صنایع دارویی و غذایی

pH اسیدی این ماده آنرا تبدیل به یک ماده نگهدارنده مفید کرده است. از آنجا که بسیاری از باکتری ها قادر به رشد در محیط اسیدی نیستند، اسید سیتریک اغلب به عنوان نگهدارنده به مربا، ژله، آب نبات، کنسرو و حتی محصولات گوشتی اضافه می شود.

این ماده همچنین به میوه ها و سبزیجات کنسرو شده برای حفاظت از بوتولیسم – بیماری نادر و جدی ناشی از تولید سم باکتری کلسترودیم بوتولینوم – اضافه می شود. این ماده یکی از رایج ترین مواد افزودنی غذایی در جهان است و برای تقویت اسیدیته، تقویت طعم و حفظ مواد تشکیل دهنده خوراکیها استفاده می شود. از آنجا که این ترکیب می تواند به صورت پودر تهیه شود، در صورت تمایل به طعم ترش می توان از آن در غذاهای خشک نیز استفاده کرد. اسید سیتریک یک جایگزین خشک برای آب لیمو یا سرکه در خوراکیهایی مانند نمک چاشنی، پودرهای طعم دهنده و میان وعده های ترد است. آب میوه ها، نوشیدنی های پودری، آب نبات ها، غذاهای یخ زده و برخی از لبنیات اغلب حاوی اسید سیتریک سنتتیک هستند.

کاربرد دارویی اسید سیتریک

اسید سیتریک ماده اصلی داروها و مکمل های غذایی است. مکمل های معدنی مانند منیزیم و کلسیم ممکن است حاوی اسید سیتریک به شکل سیترات برای تقویت جذب باشند. این ماده برای کمک به تثبیت و حفظ ترکیبات فعال به داروها اضافه شده و همچنین برای تقویت یا ماسک کردن طعم داروهای جویدنی و شربت های دارویی مورد استفاده قرار می گیرد.

1- صنایع غذایی:

 • تولید فرآورده های لبنی
 • استفاده به عنوان ماده نگه دارنده
 • طعم دهنده مواد غذایی
 • استفاده در روند تولید مواد غذایی منجمد
 • صنایع رنگ خوراکی
 • استفاده در فرآورده های گوشتی
 • صنایع آرد و نان
 • جایگزینی برای سرکه و آبلیمو

2- صنایع دارویی:

 • استفاده به عنوان ضد قارچ
 • استفاده در دارو های ضد انعقاد
 • استفاده در قرص های جوشان
 • طعم دهنده به دارو های تلخ
 • افزایش ماندگاری دارو های مایع
 • استفاده در ساخت برخی ملین ها
 • دارو های لاغری
 • دارو های سوهاضمه
 • برخی دارو های بیماری های کلیه
 • انواع دارو های مینرال و مولتی ویتامین

3- صنایع آرایشی و بهداشتی:

 • افزودن به برخی اقلام آرایشی و بهداشتی برای جلوگیری از تغییر رنگ و بالا بردن ماندگاری

4- سایر صنایع:

 • افزودن به خوراک دام
 • حذف اکسید های فلزی از روی سطوح
 • استفاده در آبکاری فلزات
 • صنایع چرم و دباغی
 • تولید جوهر های چاپ
 • تولید رنگ و رزین
 • صنایع نساجی
 • صنایع عکاسی
 • صنایع نفتی و حفاری
 • صنایع پلاستیک و پلیمر سازی
 • تولید کاغذ های عکاسی
 • ساخت بتن ها و ملات ها
 • تصفیه آب
 • جایگزین اسید نیتریک در صنایع فولاد

کاربرد اسید سیتریک چینی

اسید سیتریک یا جوهر لیمو در نوشابه های میوه ای و نوشابه های گازدار به مقدار ۰/۲۵ تا ۰/۴ درصد استفاده میگردد. به عنوان یک نگهدارنده در بسیاری از مواد غذایی کاربرد دارد طعم ترش  اسید سیتریک مونوهیدرات غذایی در تفت دادن انواع خشکبار نیز کاربرد دارد. طعم سرکه مانند در چیپس ها سرکه ای نیز بخاطر این اسید است.

بعنوان اسید ضعیف در صنایع غیر خوراکی نیز استفاده میشود. اسید سیتریک موجود در ایران وارداتی از کشور چین در کیسه های ۲۵ کیلویی میباشد. اسید سیتریک مونو هیدرات یا آبدار در فصل گرما از اواسط بهار تا اواخر تابستان بعلت دما بالا محیط بخصوص در کانتینر در گمرگ بندر عباس شروع به آب افتادن و چکه آب از داخل کیسه مینماید.

سیتریک فوق کم کم سفت و کلوخه میگردد که مشتریان مصرف کننده از خرید آن امتناع میکنند. معمولا” بار دپو شده قدیمی در انبارهای تهران در این زمان بهتر و سالم تر است. متاسفانه ایران با داشتن مواد اولیه ساخت این اسید تولید کننده این ماده شیمیایی خوراکی نمیباشد.

خواص شیمیایی و فیزیکی اسید سیتریک

بهتر است قبل از خرید اسید سیتریک و خرید اسید فسفریک اطلاعات جامعی را از این ماده های شیمیایی دریافت و کسب نمایید, برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نوع ماده شیمیایی ها میتوانید با کارشناسان فروش اسید سیتریک و یا دیگر مواد های شیمیایی تماس حاصل نموده و پس از کسب اطلاعات کامل اقدام به ثبت سفارش نمایید.

اسید سیتریک دارای دو خاصیت است که در ادامه هر یک را عنوان و معرفی مینماییم.

 1. خواص فیزیکی: اسید سیتریک به صورت بلورهای بی بو و بی رنگ با طعم اسیدی یافت می شود. ماده جامد دارای چگالی 1.66 گرم در میلی لیتر ، نقطه ذوب 153 درجه سانتیگراد و نقطه جوش 175 درجه سانتی گراد است. در آب بسیار محلول است و یک محلول مزه ترش و اسیدی می دهد.
 2. خواص شیمیایی: هر فروشنده آگاه و مسئولیت پذیری موظف است در هنگام فروش اسید سیتریک شما را از خواص شیمیایی این ماده آگاه کند.

بعنوان اسید ضعیف در صنایع غیر خوراکی نیز استفاده میشود. اسید سیتریک موجود در ایران وارداتی از کشور چین در کیسه های ۲۵ کیلویی میباشد. اسید سیتریک مونو هیدرات یا آبدار در فصل گرما از اواسط بهار تا اواخر تابستان بعلت دما بالا محیط بخصوص در کانتینر در گمرگ بندر عباس شروع به آب افتادن و چکه آب از داخل کیسه مینماید.

سیتریک فوق کم کم سفت و کلوخه میگردد که مشتریان مصرف کننده از خرید آن امتناع میکنند. معمولا” بار دپو شده قدیمی در انبارهای تهران در این زمان بهتر و سالم تر است. متاسفانه ایران با داشتن مواد اولیه ساخت این اسید تولید کننده این ماده شیمیایی خوراکی نمیباشد.

مضرات اسید سیتریک

مانند هر ماده دیگری اسید سیتریک نیز دارای فواید و مضراتی است که ما در اینجا به مضرات اسید سیتریک میپردازیم. جالب است بدانید که مدرک معتبری از مضرات اسید سیتریک وجود ندارد. اما طی برخی مطالعات ایجاد نشانه های آلرژیک، تنگی نفس، درد مفاصل و تورم مفاصل پس از خوردن اسید سیتریک در برخی افراد مشاهده شده است. ولی هیچ کدام از این ها نمیتوانند مضرات اسید سیتریک را ثابت کنند.

اسید استیک غلیظ ماده‌ای خورنده می‌باشد. در تماس با پوست باعث سوختگی شیمیایی پوست و ایجاد تاول می‌شود. در صورت تماس با چشم می‌تواند آسیب‌های جدی به چشم وارد کند، تنفس بخار غلیظ آن باعث سوزش دهان ، بینی و گلو می‌شود. هر چند سرکه یک مایع بدون ضرر می‌باشد، اما نوشیدن گلاسیال خطرناک بوده و باعث ایجاد زخم‌های شدید در دستگاه گوارشی می‌شود و ممکن است با تغییر اسیدیته خون ، آسیب‌های جدی به سلامتی انسان وارد کند.

قیمت اسید سیتریک

اگر از قیمت اسید سیتریک خشک و قیمت اسید سیتریک آبدار اطلاعی ندارید میتوانید با شماره تماس موجود در سایت‌ تماس بگیرید تا از‌ قیمت روز این ماده بر اساس نرخ ارز و دلار مطلع شوید. یا اینکه خودتان قیمت ها و نرخ های جهانی را چک کنید تا از قیمت ها مطمعن شوید. اما خوشبخانه با اینکه در کشور ما تورم بسیار بالاست ولی شرکت پویش اروین میعان تمامی مواد شیمیایی خود را با قیمت بسیار مناسب در اختیار مشتری قرار میدهد پس شما تولید کننده گرامی میتوانید با خیال راحت برای خرید اقدام نمایید.

 

قیمت اسید سیتریک خشک

قبل از اینکه اسید سیتریک خشک و اسید سیتریک آبدار را به شما معرفی کنیم و به قیمت اسید سیتریک خشک بپردازیم, ابتدا بهترین شرکت فروش اسید سیتریک را به شما معرفی میکنیم.

شرکت پویش اروین میعان وارد کننده و صادر کننده مواد شیمیایی است که در حال حاضد چند صد قرارداد فروش اسیتریک خشک و آبدار دارد که میتوانید از ظریق تیم کارشناسان فروش این شرکت اطلاعات لازم را در این زمینه دریافت نمایید.

همانطور که گفتیم شرکت پویش اروین میعان یکی از بهترین های فروش اسید سیتریک در ایران است. این شرکت در حال حاضد اسید سیتریک خشک، اسید سیتریک آبدار و اسید سیتریک آبدار ایرانی را موجود و آماده فروش دارد.

شرکت پویش اروین میعان, اسید سیتریک خشک و آبدار چینی را زیر قیمت به بازار عرضه میکند.

این به این دلیل است که این شرکت وارد کننده بدون واسطه و مستقیم این ماده شیمیایی است.

جهت استعلام قیمت اسید سیتریک خشک یا آبدار با کارشناسان فروش این شرکت ارتباط برقرار کنید.

شرکت پویش اروین میعان بزرگترین وارد کننده مواد شیمیایی، صادر کننده مواد شیمیایی از جمله انواع اسید سیتریک و دیگر مواد شیمیایی آماده ارسال انواع محصولات شیمیایی، مواد شیمیایی صنعتی، آزمایشگاهی، مواد شیمیایی خوراکی و دارویی و همچنین انواع مواد شیمیایی حلال میباشد.

قیمت اسید سیتریک

قبل از اینکه اسید سیتریک خشک و اسید سیتریک آبدار را به شما معرفی کنیم و به قیمت اسید سیتریک خشک بپردازیم, ابتدا بهترین شرکت فروش اسید سیتریک را به شما معرفی میکنیم.

شرکت پویش اروین میعان وارد کننده و صادر کننده مواد شیمیایی است که در حال حاضد چند صد قرارداد فروش اسیتریک خشک و آبدار دارد که میتوانید از ظریق تیم کارشناسان فروش این شرکت اطلاعات لازم را در این زمینه دریافت نمایید.

همانطور که گفتیم شرکت پویش اروین میعان یکی از بهترین های فروش اسید سیتریک در ایران است. این شرکت در حال حاضد اسید سیتریک خشک، اسید سیتریک آبدار و اسید سیتریک آبدار ایرانی را موجود و آماده فروش دارد.

شرکت پویش اروین میعان, اسید سیتریک خشک و آبدار چینی را زیر قیمت به بازار عرضه میکند.

این به این دلیل است که این شرکت وارد کننده بدون واسطه و مستقیم این ماده شیمیایی است.

جهت استعلام قیمت اسید سیتریک خشک یا آبدار با کارشناسان فروش این شرکت ارتباط برقرار کنید.

شرکت پویش اروین میعان بزرگترین وارد کننده مواد شیمیایی، صادر کننده مواد شیمیایی از جمله انواع اسید سیتریک و دیگر مواد شیمیایی آماده ارسال انواع محصولات شیمیایی، مواد شیمیایی صنعتی، آزمایشگاهی، مواد شیمیایی خوراکی و دارویی و همچنین انواع مواد شیمیایی حلال میباشد.

خرید اسید سیتریک

اسید سیتریک از کجا تهیه کنم ؟ شرکت مواد شیمیایی پویش اروین میعان یکی از وارد کننده های اصلی مواد شیمیایی در ایران و نماینده مستقیم فروش اسید سیتریک آبدار است که با داشتن سابقه ای چند دهه در زمینه فروش مواد شیمیایی فعالیت دارد. بنابراین میتوانید به صورت کاملا مطمئن جهت خرید اسید سیتریک آبدار و خرید اسید سیتریک خشک به این شرکت مراجعه نمایید و سفارش خود را ثبت کنید.

از کجا اسید سیتریک بخرم ؟

از کجا اسید سیتریک بخرم؟ یکی از بهترین راه های پیدا کردن و همکاری با یک شرکت مواد شیمیایی مطمئن و باسابقه, جستجو در اینترنت و بررسی رزومه شرکت های مختلف است. شما برای آن که برای شرکت خودتان خرید اسید سیتریک عمده انجام دهید باید به شرکت مواد شیمیایی مراجعه کنید که سابقه چند 10 ساله در زمینه واردات و عرضه مواد شیمیایی صنعتی داشته باشد تا بتوانید با خیالی آسوده از محصولاتی که خریداری می کنید استفاد کنید. شرکت مواد شیمیایی پویش اروین میعان این توانایی را دارد که محصولات مورد نیاز شما را با کم ترین قیمت در وب سایتش به فروش برساند. پس هر چه زود تر برای خرید اسید سیتریک عمده به وب سایت pemchemco مراجعه کرده و ثبت سفارش کنید.

خرید عمده اسید سیتریک

اگر برای تولیدات خود به سیتریک اسید نیاز دارید قطعا باید اقدام به خرید عمده سیتریک اسید از شرکت های وارد کننده و نمایندگی فروش اسید سیتریک آبدار کنید. اما دقت داشته باشید که برای خرید به شرکت های معتبر مراجعه کنید. یک شرکت معتبر شرکتی است که دارای سابقه طولانی در فروش، سابقه همکاری با شرکت های معتبر، کادری مجرب و مواد با کیفیت باشد. خوشبخانه شرکت پویش اروین میعان از جمله شرکت هایی است که تمام ویژگی های فوق را دارد و میتوان به راحتی از آن خرید کرد.

خرید اینترنتی اسید سیتریک مایع از تولید کننده

برای خرید اسید سیتریک خشک یا اسید سیتریک آبدار از پویش اروین میعان، همانطور که گفته شد به بخش ارتباط با ما یا دکمه های چت آنلاین روی سایت با کارشناسان فروش ازتباط بگیرید.

شرکت پویش اروین میعان به عنوان وارد کننده مواد شیمیایی, صادر کننده و تولید کننده مواد شیمیایی در ایران بنام بوده و با بخش های کوچک و بزرگ زیادی همکاری داشته و دارد.

بهترین شرکت فروش عمده اسید سیتریک

بهترین شرکت فروش اسیدسیتریک آبدار عمده ، قطعا شرکتی خواهد بود که هم از پیشینه درخشانی برخوردار باشد و هم توانایی ارائه بهترین و باکیفیت ترین اسید سیتریک آبدار با قیمت مناسب داشته باشد. شرکت پویش آروین میعان یکی از معتبرترین شرکت ها است که قادر بوده تمام نیازهای مشتریان را در تمام زمینه های خرید و فروش برطرف سازد.

اینک لازم است به مختصر معرفی اسید سیتریک آبدار بپردازیم. اسیدسیتریک یا همان جوهرلیمو، به دو شکل آبدار یا مونوهیدرات کریستالی شکل و اسید سیتریک خشک یا آنهیدروز پودری تولید و ارائه می شود. یک افزودنی محبوب و رایج است که جهت بهبود طعم و حالت اسیدیته، به مواد غذایی اضافه می گردد. جوهرلیمو را جهت مزه دارکردن و ترش نمودن مرکبات نیز مورداستفاده قرار می دهند. مکان های کاربرد این ماده در نانوائی ها، صنعت داروسازی، صنایع تولید مواد غذایی، در تولید مواد آرایشی و بهداشتی و سایر کارخانه ها و صنایع  دیگر می باشد.

معمولا اسید سیتریک را به شکل عمده در کیسه های کاغذی مخصوص، بسته بندی کرده و به فروش می رسانند. برای دسترسی به اطلاعات بیشتر جهت خرید عمده انواع اسیدسیتریک، پیشنهاد می کنیم به سایت مربوط به شرکتی که در ابتدای مطلب به شما معرفی نمودیم، رجوع نمایید.

فروش عمده اسید سیتریک آبدار

پویش میعان انجام می گیرد. مصرف کنندگان قادرند از بهترین شرکت فروش اسیدسیتریک آبدار عمده ، این محصول را با بهره مندی از شایسته ترین خدمات آن خریداری نمایند. جوهرلیمو و سایر مواد شیمیایی دیگر از جمله پودر اروزیل، توسط شرکت مذکور از طریق اجرای دو شیوه خرید حضوری و غیرحضوری قابل انجام است. چنانچه در نظر دارید محصولات شیمیایی مورد احتیاج خود را از این مجموعه تهیه کنید، در اینصورت براساس شرایط خود یکی از شیوه های فروش را گزینش نموده و اسیدسیتریک آبدار، اسیدسیتریک خشک ttca و سایر مواد شیمیایی را به صورت عمده و بسته بندی شده در پاکت های محکم و استاندارد، خریداری نمایید.

در صورت انتخاب خرید آنلاین، فروشگاه آروین میعان در اسرع وقت و صرف کمترین زمان و با ارائه خدمات باربری، محصول خریداری شده را به آدرس درج شده توسط مشتری ارسال می نماید.

اسید سیتریک از کجا تهیه کنیم؟

اسید سیتریک از کجا تهیه کنم ؟ پیش از حرف و سخنی این نکته را یادآور شویم که پویش اروین میعان خرید اینترنتی اسید سیتریک مایع را در وبسایت خود فراهم نموده است، در صورتی که قصد خرید هر یک از موادهای شیمیایی و صنعتی را دارید، میتوانید از طریق پل های ارتباطی مندرج در وبسایت با کارشناسان فروش این مجموعه ارتباط گرفته و سفارش خود را به ثبت برسانید، یادآور شویم که اگر نشانی از قیمت دقیق در سایت مشاهده نمیشود به دلیل نوسانات قیمت در بازار بوده و امکان استعلام قیمت آنلاین و خرید اینترنتی اسید سیتریک مایع از طریق کارشناسان فروش این شرکت فراهم است.

امکان خرید خرید اینترنتی اسید سیتریک مایع و انواع دیگر مواد اولیه دارویی و خوراکی, صنعتی و… در وبسایت وجود دارد، کافی است به منوی مربوطه مراجعه کرده و یا از طریق بخش جستجوی سایت کالای مورد نظر را یافته و با کارشناسان فروش آن محصول ارتباط برقرار کنید.

اسید سیتریک به عنوان یک نمونه اسید آلی ضعیف است که به صورت پودر سفید رنگ کریستالی به تولید میرسد. این نوع اسید در هر جای دنیا به صورت گشترده رایج و در دسترس است. فروش اسید سیتریک خوراکی به عنوان یک نگهدارنده مواد غذایی نیز به هدف ایجاد نمودن مزه اسیدی یا ترش در نوشابه ها و غذاها نیز مورد استفاده قرار میگیرد.

این ماده شیمیایی در مرکبات بصورت طبیعی وجود دارد, اما استفاده از اسید سیتریک گرفته شده از میوه ها به عنوان یک افزودنی غذایی نمیتواند مناسب و مقرون بصرفه باشد, بنابراین شرکت های تولید کننده مواد شیمیایی دارویی و خوراکی مانند پویش اروین میعان به توجه به سفارش های بالای خرید اسید فسفریک, تولیدات اسید سیتریک را آغاز نموده و یا حجم بالایی از این نیاز بازار را وارد کشور مینماید.

اسید سیتریک از کجا بخرم ؟

اسید سیتریک از کجا بخرم ؟ شرکت پویش اروین میعان تولید کننده اسید سیتریک در ایران است که آمادگی توزیع ماده اولیه اسید سیتریک شیمیایی را در بین شرکت های همکار و واسط دارد. پویش اروین میعان یکی از اصلی ترین تولید کننده اسید سیتریک در ایران بوده است.

اسید سیتریک به دلیل حلالیت بالا، حداقل سمیت، طعم مطبوع، قدرت کمپلکس دهندگی بالا با یون های فلزی، مهم ترین اسید آلی استفاده شده در صنایع غذایی بخصوص صنایع نوشابه سازی، فراورده های قنادی، تهیه کمپوت و کنسرو و انجماد میوه های تازه، فراورده های دارویی، صنایع شیمیایی و دیگر صنایع است.

اسید سیتریک خوراکی یا جوهر لیمو، یک تری کربوکسیلیک اسید آلی ضعیف میباشد که به طور کاملا طبیعی در مرکبات ها وجود دارد، و همپنین یک اسید آلی با ارزش در خیلی از صنایع های غذایی و دارویی شناخته شده است.

اسید سیتریک با فرمول عمومی C6H8O7 سال ها پیش کشف شد و اولین مصرف آن به نوشیدنی ها مربوط می شود. مرکبات، مانند لیمو، در واقع حاوی طیف وسیعی از اسیدها هستند – به ویژه با اسید اسکوربیک یا ویتامین C شناخته شده اند – اما اسید سیتریک فراوان ترین است. در واقع، اسید سیتریک می تواند ۸ درصد از توده خشک یک لیمو را تشکیل دهد. مردم از دوران قرون وسطی در مورد اسیدیته آب میوه ها اطلاع داشتند، اما تنها در سال ۱۷۸۴ کسی توانست اسید سیتریک را جدا کند. کارل ویلهلم شیله آن شخص بود.

اگر صاحب کسب و کاری هستید که در زمینه های تولید خوراکی های کنسروی، تولید مواد شوینده یا تولید نوشیدنی های گازدار فعالیت می کند و می خواهید که برای کسب و کارتان اسید سیتریک تهیه کنید و یا این که تنها می خواهید که دانش و اطلاعات خود را در زمینه انواع اسید سیتریک ها مانند اسید سیتریک خشک بالا ببرید، صفحه درست و مناسبی را برای مطالعه انتخاب کرده اید. در این مقاله به چیستی اسید سیتریک و کاربرد های آن می پردازیم و در نهایت به شما شرکتی را معرفی می کنیم که می تواند بسیاری از مواد شیمیایی صنعتی مورد نیاز شما بخصوص در زمینه خرید اسید سیتریک عمده وارد و عرضه کند.

بهترین شرکت فروش اسیدسیتریک آبدار عمده ، قطعا شرکتی خواهد بود که هم از پیشینه درخشانی برخوردار باشد و هم توانایی ارائه بهترین و باکیفیت ترین اسید سیتریک آبدار با قیمت مناسب داشته باشد. شرکت پویش آروین میعان یکی از معتبرترین شرکت ها است که قادر بوده تمام نیازهای مشتریان را در تمام زمینه های خرید و فروش برطرف سازد.

اینک لازم است به مختصر معرفی اسید سیتریک آبدار بپردازیم. اسیدسیتریک یا همان جوهرلیمو، به دو شکل آبدار یا مونوهیدرات کریستالی شکل و اسید سیتریک خشک یا آنهیدروز پودری تولید و ارائه می شود. یک افزودنی محبوب و رایج است که جهت بهبود طعم و حالت اسیدیته، به مواد غذایی اضافه می گردد. جوهرلیمو را جهت مزه دارکردن و ترش نمودن مرکبات نیز مورداستفاده قرار می دهند. مکان های کاربرد این ماده در نانوائی ها، صنعت داروسازی، صنایع تولید مواد غذایی، در تولید مواد آرایشی و بهداشتی و سایر کارخانه ها و صنایع  دیگر می باشد. معمولا اسید سیتریک را به شکل عمده در کیسه های کاغذی مخصوص، بسته بندی کرده و به فروش می رسانند. برای دسترسی به اطلاعات بیشتر جهت خرید عمده انواع اسیدسیتریک، پیشنهاد می کنیم به سایت مربوط به شرکتی که در ابتدای مطلب به شما معرفی نمودیم، رجوع نمایید.

خرید عمده اسید سیتریک آبدار

اسید سیتریک یک ماده نگهداره عالی است ‌که خرید عمده اسید سیتریک آبدار برای مصارف مهم صانیع غذایی ، دارویی، آرایشی، بهداشتی بسیار کاربرد دارد. اول از هر چیزی باید توضیح دهم که چگونه اسید سیتربک آبدار بدست می اید . اسید سیتریک یک اسید عالی ضعیف است، که معمولا در صنایع غذایی آرایشی بهداشتی و دارویی استفاده می شود، اسید سیتریک  منوهیدرات به صورت بلور های بی رنگ ی شفاف یا به صورت یک پودر سفید بی رنگ  کریستالی وجود دارد، این ماده فاقد بو و طعم است، اما طعم اسیدی۰ فوق العاده ای دارد، ساختار بلوری آن ارتورومبیک است، بلور های منوهیدرات در هوای خشک یا در دمای ۴۰ یا ۵۰ درجه  سانتی گراد آب تبلور را از دست می دهد‌، اسید سیتریک منوهیدرات در دمای ۷۵ درجه سانتی گراد نرم می شود و تقریبا در دمای ۱۰۰ درجه سانتی گراد ذوب می شود.

خرید اسید سیتریک آبدار عمده که یکی از یکی از اسید های عالی که از میوه هایی بدست می آید و خواص فراوانی دارد ، و در صنایع زیادی کاربرد دارد، و با خرید اسید سیتریک آبدار عمده به راحتی تا مدت ها از تغییر قیمت مواد اولیه ناراحت نخواهید شد، و با خیال راحت از آن استفاده کنید و اینکه لازم است بدانید خرید اسید سیتریک آبدار عمده اگر در انبار بماند اتفاقی نخواهد افتاد و مواد تغییر یا تاریخ انقضای ان نمی گذرد به همین خاطر است که ما به شما خرید اسید سیتریک آبدار عمده را توصیه می کنیم.

فروش اسیدسیتریک آبدار باکیفیت، با به صرفه ترین و واقعی ترین قیمت توسط فروشگاه پویش میعان انجام می گیرد. مصرف کنندگان قادرند از بهترین شرکت فروش اسیدسیتریک آبدار عمده ، این محصول را با بهره مندی از شایسته ترین خدمات آن خریداری نمایند. جوهرلیمو و سایر مواد شیمیایی دیگر از جمله پودر اروزیل، توسط شرکت مذکور از طریق اجرای دو شیوه خرید حضوری و غیرحضوری قابل انجام است. چنانچه در نظر دارید محصولات شیمیایی مورد احتیاج خود را از این مجموعه تهیه کنید، در اینصورت براساس شرایط خود یکی از شیوه های فروش را گزینش نموده و اسیدسیتریک آبدار، اسیدسیتریک خشک ttca و سایر مواد شیمیایی را به صورت عمده و بسته بندی شده در پاکت های محکم و استاندارد، خریداری نمایید. در صورت انتخاب خرید آنلاین، فروشگاه آروین میعان در اسرع وقت و صرف کمترین زمان و با ارائه خدمات باربری، محصول خریداری شده را به آدرس درج شده توسط مشتری ارسال می نماید.

خرید عمده اسید سیتریک خشک

برای خرید عمده ی اسید سیتریک خشک فقط کافی است با شرکت ما با شماره مندرج شده یا کلیک بر روی آدرس سایت با ما تماس بگیرید . این ماده یعنی اسید سیتریک یا جوهر لیمو که به عنوان ماده غیر سمی از آن در صنعت های مختلف استفاده می شود، خرید عمده ی اسید سیتریک خشک را با بهترین قیمت در سراسر ایران با بالا ترین کیفیت از ما بخواهید، اسید سیتریک به دلیل مزه ترش آن در صنعت غذایی کار برد فراوانی دارد و می تواند از رشد باکتری جلوگیری نماید، به همین علت تقاضای این مواد شیمایی بسیار بالا است.

خرید مواد اولیه اسید سیتریک

در این مقاله به ویژگی ها, کاربلرد و شرکت وارد کننده مواد شیمیایی جهت خرید مواد اولیه اسید سیتریک, خواهیم پرداخت. همانطور  که میدانید واردات و صادرات مواد شیمیایی را شرکت های بزرگتر بر عهده گرفته و شرکت های کوچکتر به توزیع و پخش این مواد های اولیه شیمیایی میپردازند.

در واقع میتوان گفت که اسید سیتریک (Citric acid) یک اسید آلی ضعیف با فرمول شیمیایی C6H8O7 است. که هر ساله بیشتر از دو میلیون تن از این ماده تولید می شود. اسید سیتریک های شیمیایی معمولاً به عنوان یک افزودنی مواد غذایی و جزوی از مواد شیمیایی دارویی و خوراکی، و ماده پاک کننده و مکمل غذایی مورد استفاده قرار می گیرد.

اسید سیتریک به عنوان یک نمونه اسید آلی ضعیف است که به صورت پودر سفید رنگ کریستالی به تولید میرسد. این نوع اسید در هر جای دنیا به صورت گشترده رایج و در دسترس است. فروش اسید سیتریک خوراکی به عنوان یک نگهدارنده مواد غذایی نیز به هدف ایجاد نمودن مزه اسیدی یا ترش در نوشابه ها و غذاها نیز مورد استفاده قرار میگیرد.

این ماده شیمیایی در مرکبات بصورت طبیعی وجود دارد, اما استفاده از اسید سیتریک گرفته شده از میوه ها به عنوان یک افزودنی غذایی نمیتواند مناسب و مقرون بصرفه باشد, بنابراین شرکت های تولید کننده مواد شیمیایی دارویی و خوراکی مانند پویش اروین میعان به توجه به سفارش های بالای خرید اسید فسفریک, تولیدات اسید سیتریک را آغاز نموده و یا حجم بالایی از این نیاز بازار را وارد کشور مینماید.

شرکت فروش اسید سیتریک خشک

اگر می خواهید برای تامین نیاز های شرکتتان به سیتریک اسید و دیگر مواد شیمیایی به شرکت مواد شیمیایی مطمئن و ثابت شده ای مراجعه کنید و یا این که تنها می خواهید دانش خودتان را در حوضه سیتریک اسید بالا ببرید، صفحه درستی را برای خواندن انتخاب کرده اید. در این مقاله به کاربرد های این اسید و همچنین فواید و مزیت های مصرف آن خواهیم پرداخت و در نهایت درخواهیم یافت که کدام شرکت وارد کننده مواد شیمیایی را برای خرید های آتی انتخاب کنیم. پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. بهترین شرکت فروش اسید سیتریک خشک شرکت پویش اروین میعان است، شما می توانید از طریق وب سایتشان نسبت به خرید مواد شیمیایی صنعتی اقدام کنید.

اگر بدنبال بهترین شرکت فروش اسید سیتریک خشک هستید که سابقه خوبی در زمینه واردات و عرضه مواد شیمیایی صنعتی داشته باشد، ما به شما شرکت پویش اروین معیان را پیشنهاد می دهیم. این شرکت با بهره گیری از پرسنلی مجرب در این صنعت به یکی از بهترین ها تبدیل شده و به شما این تضمین را می دهد که خرید مطمئن را تجربه کنید. پس سریعا دست به کار شوید و از بهترین شرکت فروش اسید سیتریک خشک یعنی همین شرکت اقدام به خرید کنید.

اسید سیتریک یا همان جوهر لیمو, از اسید های آلی محسوب میشود و در بعضی از مرکبات ها از جمله لیمو ترش و پرتغال و… بصورت طبیعی موجود است. سفارش عمده اسید سیتریک یکی از نیاز های امروزه بازار در صنعت های مختلف دارویی, خوراکی و صنعتی است. بنابراین برای سفارش عمده اسید سیتریک باید بهترین شرکت مواد شیمیایی را متتخب قرار دهید, چرا که هم کیفیت این مواد شیمیایی و هم قیمت آن در بازار مواد شیمیایی متغیر است.

به طور کلی قیمت سفارش عمده اسید سیتریک در بازار تحت تاثیر فاکتورهای متعددی تعیین می‌شود؛ بنابراین اگر به دنبال خرید جوهر لیمو یا اسید سیتریک هستید، بهترین راه همکاری با شرکتی است که خود وارد کننده مستقیم این نوع ماده شیمیایی به ایران بوده تا با قیمت های مناسب تر و منطقی تری این ماده شیمیایی را خریداری نمایید.

به کدام درجه اسید سیتریک نیاز دارید ؟

اسید سیتریک در بسیاری از درجه ها وجود دارد، از جمله بی آب.نسخه بی آب کاملاً خشک است و برای اکثر برنامه ها توصیه می شود. همچنین یک درجه مونوهیدرات وجود دارد که به طور معمول در کاربردهای دارویی استفاده می شود. همچنین اسید سیتریک در اندازه های مختلفی از دانه ها، از جمله دانه ریز وجود دارد. این بهترین کاربرد را در لوازم آرایشی دارد.

برای سفارش عمده اسید سیتریک و خرید اسید سیتریک خشک, یا اسید سیتریک آبدار میتوانید با کارشناسان فروش شرکت مواد شیمایی پویش اروین میعان تماس گرفته و پس از اسنعلام موجودی و قیمت همکاری رضایت بخشی را با این شرکت داشته باشید.

خرید عمده اسید سیتریک خشک با کیفیت وارداتی و داخلی، برای مصارف متعددی از جمله ترش کردن و خشبو شدن محصولات بهداشتی، دارویی و غذایی می باشد.

شرکت پویش اروین میعان بزرگترین وارد کننده مواد شیمیایی، صادر کننده مواد شیمیایی از جمله انواع اسید سیتریک و دیگر مواد شیمیایی آماده ارسال انواع محصولات شیمیایی، مواد شیمیایی صنعتی، آزمایشگاهی، مواد شیمیایی خوراکی و دارویی و همچنین انواع مواد شیمیایی حلال میباشد.

اسید سیتریک را از کجا بخریم ؟

در جواب این که اسید سیتریک را از کجا بخریم ؟ باید اول بدانیم که اسید سیتیرک چیست ؟ اسید سیتیرک یک اسید آلی ضعیف است که به طور طبیعی در برخی از میوه ها وجود دارد . اسید سیتریک به نام عمومی جوهر لیمو شناخته میشود حالا در جواب اسید سیتریک را از کجا بخریم ؟ اسید سیتریک یا جوهر لیمو در بیشتر فروشگاه های مواد شیمیایی وجود دارد اما بهترین پیشنهاد برای خرید اسید سیتریک یا جوهر لیمو به صورت عمده از شرکت مواد شیمیایی پویش اروین میعان می باشد .

اسید سیتریک کاربرد های زیادی دارد که در قسمت بعد درمورد آن ها یه طور کامل صحبت می کنیم . اگر بدنبال بهترین شرکت فروش اسید سیتریک خشک هستید که سابقه خوبی در زمینه واردات و عرضه مواد شیمیایی صنعتی داشته باشد، ما به شما شرکت پویش اروین معیان را پیشنهاد می دهیم. این شرکت با بهره گیری از پرسنلی مجرب در این صنعت به یکی از بهترین ها تبدیل شده و به شما این تضمین را می دهد که خرید مطمئن را تجربه کنید. پس سریعا دست به کار شوید و از بهترین شرکت فروش اسید سیتریک خشک یعنی همین شرکت اقدام به خرید کنید.

 

شرکت مواد شیمیایی چه کاربردی دارد؟ شرکت مواد شیمیایی انواع مختلفی دارد که هر کدام در نقش خود کاربرد ویژه ای دارند . مثلا شرکت های تولید کننده مواد شیمیایی دو دسته هستند شرکت هایی که فقط تولید کننده مواد اولیه در داخل شرکت هستند . و دسته دیگر شرکت های مواد شیمیایی هم تولید کننده و هم فروشنده می باشند . که این شرکت ها تولید انواع مواد شیمیایی را بر عهده دارند . مواد شیمیایی موادی هستند که از حجم و جرم تشکیل شده اند و می توانند به صورت جامد، مایع یا گاز موجود باشند . شرکت پویش اروین میعان یکی از با تجربه ترین ها از  شرکت مواد شیمیایی می باشد این شرکت شرکت تولید کننده نیست و فقط شرکت وارد کننده مواد شیمیایی می باشد . کار این شرکت و برخی از شرکت های مواد شیمیایی فراهم کردن برخی از مواد شیمیایی بازار در گرید های مختلف می باشد . اسید سیتریک یک نوع ماده شیمیایی است که خرید آن به صورت عمده از شرکت های مواد شمیایی امکان پذیر است . در جواب سوال اسید سیتریک را از کجا بخریم ؟ می توان گفت اسید سیتریک را باید از شرکت مواد شیمیایی باید تهیه کرد.

برای اینکه معتبرترین شرکت فروش اسید سیتریک آبدار در ایران را بشناسید، پیشنهاد می کنیم این مقاله را تا انتها مطالعه نمایید تا هم با اسیدسیتریک و تمام ویژگی های آن آشنا شوید و هم نسبت به  بهترین شرکت فروش آن اطلاعات کافی کسب نمایید.

اسیدسیتریک آبدار که همه ما آن را بیشتر با نام جوهرلیمو می شناسیم، در گروه اسیدهای آلی ضعیف قرار دارد. این ماده سبب ترش شدن انواع مرکباتی همچون: آب لیمو و پرتقال، قرص جوشان و انواع خوراکی هایی مانند کمپوت ها، مرباها، بستنی و غیره خواهد شد. برهمین اساس آن را اسید سیتریک خوراکی نیز می نامند. در صنایع مختلف، مخصوصا صنایع غذایی کاربردهای زیادی دارد. یکی از علت های کاربرد آن در مواد خوراکی: داشتن خاصیت نگه دارندگی بالا، ماندگاری محصولات و ممانعت از رشد قارچ ها می باشد. جوهر لیمو یک ماده شیمیایی غیرسمی است که در شرکت مواد شیمیایی ساخته می شود. شرکت فروش اسید سیتریک، شرکتی خوشنام و بااعتبار است که با نام درخشان شرکت پویش اروین میعان، در میان سایر شرکت های دیگر می درخشد. بنابراین شما عزیزان می توانید با خاطری آسوده از لحاظ قیمت و کیفیت محصول، از این مجموعه فروش، خریدی مطمئن و رضایت بخش داشته باشید.

نمایندگی فروش اسید سیتریک در ایران

جوهر لیمو یا اسید سیتریک خوراکی با فرمول شیمیایی C6h807، ماده یا اسیدی ضعیف و خوراکی است که در دو شکل خشک و آبدار تهیه می شود. شرکت های زیادی نمایندگی فروش اسید سیتریک در ایران را به عهده دارند که شرکت پویش آروین میعان یکی از پرفروش ترین آنها می باشد. این محصول توسط کشت دادن یک کپک روی شکر که اسپرژیل نام دارد تهیه می شود.

مزه این ماده ترش است و همه ما با این مزه در مرکبات، میوه ها و سبزیجات با آن آشنا هستیم. همچنین در تهیه کنسرو و بهبود بخشیدن به ظاهر مواد خوراکی استفاده می شود.  چون خاصیت اسیدی دارد پس به عنوان ماده نگهدارنده در صنایع غذایی تولید کننده نوشابه، بستنی و غیره کاربرد دارد. حالت اسیدی آن دارای ویژگی هایی از قبیل: ماده نگهدارنده در صنایع غذایی، ضد میکروب، تنظیم کننده اسیدیته غذا و ممانعت از رشد باکتری ها می باشد.

اسید سیتریک علاوه بر کاربرد در صنایع خوراکی، در صنعت تولیدکننده مواد آرایشی، دارویی، مواد شوینده و همین طور در کشاورزی نیز اهمیت بسزایی دارد.

شرکت فروش اسید سیتریک جوین

اسید سیتریک یکی از اسید های تری مربوکسیلیک است که خواص شیمیایی دیگر کربوسیلیک هارا نیز دارا است. در ساختار این نوع اسید و مواد شیمایی فرمول ها در حالت پروپال -3 , 2 و -1 تری کربوکسیلیک اسید یافت میشود. این نوع اسید دارای سه گروه است که با سه نوع مولکول واکنش نشان میدهد. شرکت فروش اسید سیتریک جوین در تهران به نام پویش اروین میعان یکی از بزرگترین وارد کننده مواد شیمیایی در ایران است, که بدون واسطه و افزایش قیمت های اضاقی مواد های اولیه شیمیایی را وارد کرده و در سرتاسر ایران توزیع مینماید.

شرکت فروش اسید سیتریک جوین در تهران

برای خرید اسید سیتریک جوین از شرکت فروش اسید سیتریک جوین ابتدا باید تحقیقات مورد نظر را در مورد شرکت مورد نظر به انجام رسانده و سپس یک وارد کننده بدون واسطه را برای خرید و ثبت سفارش انتخاب نمایید.

پویش اروین میعان

شرکت پویش اروین میعان یکی از وارد کننده های مواد شیمیایی در ایران است که با سابقه بالایی که دارد توانایی تامین نیاز مواد اولیه شیمیایی توزیع کننده ها و مصرف کننده های تهران و سرتاسر ایران را دارد. پویش اروین به عنوان شرکت فروش اسید سیتریک جوین اقدام به واردات مستقیم این نوع اسید سیتریک شده و یکی از نماینده های فروش این نوع اسید سیتریک نیز هست.

جوهر لیمو یا اسید سیتریک خوراکی با فرمول شیمیایی C6h807، ماده یا اسیدی ضعیف و خوراکی است که در دو شکل خشک و آبدار تهیه می شود. شرکت های زیادی نمایندگی فروش اسید سیتریک در ایران را به عهده دارند که شرکت پویش آروین میعان یکی از پرفروش ترین آنها می باشد. این محصول توسط کشت دادن یک کپک روی شکر که اسپرژیل نام دارد تهیه می شود.

مزه این ماده ترش است و همه ما با این مزه در مرکبات، میوه ها و سبزیجات با آن آشنا هستیم. همچنین در تهیه کنسرو و بهبود بخشیدن به ظاهر مواد خوراکی استفاده می شود.  چون خاصیت اسیدی دارد پس به عنوان ماده نگهدارنده در صنایع غذایی تولید کننده نوشابه، بستنی و غیره کاربرد دارد. حالت اسیدی آن دارای ویژگی هایی از قبیل: ماده نگهدارنده در صنایع غذایی، ضد میکروب، تنظیم کننده اسیدیته غذا و ممانعت از رشد باکتری ها می باشد.

اسید سیتریک علاوه بر کاربرد در صنایع خوراکی، در صنعت تولیدکننده مواد آرایشی، دارویی، مواد شوینده و همین طور در کشاورزی نیز اهمیت بسزایی دارد. اسیدسیتریک با نام آشنای جوهرلیمو، نوعی اسید آلي است که در داروسازی، صنایع غذایی، آزمایشگاه ها و آزمایشات شیمیایی کاربردهایی اساسی دارد و در قالب ماده ای پاک کننده و ضدعفونی کننده در مصارف خانگی و صنعتی مورداستفاده قرار می گیرد. جهت خرید اسید سیتریک آزمایشگاهی می بایست نوع خشک یا آبدار آن را در نظر بگیرید و براساس نیاز، یکی از آنها را خریداری نمایید. انواع اسیدسیتریک، از نظر قیمت با هم متفاوت می باشند و هر کدام از آنها برحسب ویژگی هایی که دارند، نرخ گذاری می شوند.

نمایندگی فروش اسید سیتریک در ایران با نام اعتباری آروین پویش میعان، مرغوب ترین اسیدسیتریک را به مصرف کنندگان عرضه می نماید و در سِمت شرکت مواد شیمیایی معتبر و عرضه کننده معتبرترین برندهای دنیا، کار صادرات و واردات این مواد را برعهده دارد.

 

اسید سیتریک را از چه شرکتی بخریم ؟

اسید سیتریک را از چه شرکتی بخریم ؟ این ماده اولیه یک اسید بسیار ضعیف است که بصورت طبیعی در مرکبات پیدا میشود, تولیدکنندگان این نوع اسید بخاطر داشتن خاصیت نگهدارنده و طعم ترش این ماده از آن استفاده میکنند. از کاربرد های اسید سیتریک میتوان به تهیه و تولید انواع کنسرو ها, پنیر سازی, آبجو سازی, آب نبات ها و در برخی نوشیدنی ها بخاطر داشتن طعم اسیدیته آن اشاره نمود.

استفاده کنندگان همچنین از اسید سیتریک برای پروژه های صنایع دستی مانند نمک های حمام استفاده می کنند یا ممکن است علاقه مند به خرید اسید سیتریک برای کارهای های آزمایشگاهی باشند. اسید سیتریک را می توانید به صورت بی آب (بدون آب) یا به صورت مونوهیدرات ( اسید سیتریک آبدار ) خریداری کنید.

بهتر است اسید سیتریک را از چه شرکتی بخریم ؟

شاید این سوال برایتان پیش بیاید حالا بهتر است اسید سیتریک را از چه شرکتی بخریم ؟ برای پاسخ به این سوال باید به این فکر کنید که اگر کیفیت ماده و تاریخ دار بودن آن و همچنین بصورفه بودن قیمت خرید آن برایتان اهمیت دارد, باید از وارد کننده های اصلی اسید سیتریک ثبت سفقارش نمایید. شرکت پویش اروین میعان با داشتن کادری مجرب در زمینه مشاره خرید و فروش انواع مواد شیمیایی میتوانند شما را در رسیدن به یک انتخاب جهت سفارش راهنمایی کنند. فقط کافی است با آنها تماس بگیرید.

پویش اروین میعان

پویش اروین میعان صادر کننده انواع مواد شیمیایی و وارد کننده مواد شیمیایی دارویی و خوراکی در کشور است، یکی از تامین کننده های اصلی اسید سیتریک خشک و اسید سیتریک آبدار چینی و ایرانی نیز هست. شما میتوانید استعلام خود را از طریق شماره تماس های زیر به انجام برسانید:

شرکت پویش اروین میعان بزرگترین وارد کننده مواد شیمیایی، صادر کننده مواد شیمیایی از جمله فروش اسید سیتریک آبدار و دیگر مواد شیمیایی آماده ارسال انواع محصولات شیمیایی، مواد شیمیایی صنعتی، آزمایشگاهی، مواد شیمیایی خوراکی و دارویی و همچنین انواع مواد شیمیایی حلال میباشد.

بهترین شرکت برای خرید اسید سیتریک

بدیهی است که برای تامین اسید سیتریک مورد نیاز در صنایع، باید به بهترین شرکت برای خرید اسید سیتریک مراجعه کرد. اسید سیتریک یک ماده شیمیایی پر ازش مصرفی در صنایع مختلف است. از این رو تامین اسید سیتریک با کیفیت یکی از دغدغه های اصلی تولید کنندگان است. بنابراین ما اخیرا مطالبی مبنی بر خرید مواد شیمیایی با کیفیت از شرکت های معتبر منتشر میکنیم تا کمکی در جهت بهبود تولید ملی داشته باشیم. 

بهترین شرکت برای خرید اسید سیتریک شرکت پویش ارورین میعان است. این شرکت با کیفیت ترین اسید سیتریک آبدار و خشک را با کمترین هزینه به دست مشتریان میرساند. تمام مواد شیمیایی که توسط این شرکت به فروش میرسد کاملا اورجینال بوده و از کیفیت بالایی برخوردار هستند. از این رو بسیاری از تولید کنندگان معروف داخلی مواد شیمیایی خود را از پویش اروین میعان تامین میکنند. چنانچه شما نیز قصد خرید مواد شیمیایی به صورت عمده دارید میتوانید به وبسایت این شرکت مراجعه کررده و سفارشات خود را ثبت کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

52 پاسخ

 1. کامل و مفید بود
  اسید سیتریک خشک:
  بیشتر تنظیم کننده اسیدی و طعم دهنده و همچنین بوبری آروماتیک بهینه و نگهدارنده و براق کننده ای مفید است، خصوصا برای روکش میوه های سرد خانه ای!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *