سیلیکون متال وارداتی – پودر si

بخش های این محتوا:

سیلیکون متال وارداتی, پودر si, سیلیکون متال، وارد کننده سیلیکون متال، شرکت وارد کننده سیلیکون متال

سیلیکون متال وارداتی یا پودر si : این نوع مواد شیمیایی صنعتی به عنوان یک سیلیکون کریستالی و یا سیلیکون صنعتی شناخته میشود، به طور کلی به عنوان یک افزودنی به جهت استفاده برای آلیاژ های غبر آهنی به کار برده میشود. این نوع سیلیکون متال ها پودری در ابعاد های میکرون، سیلیکون پوست ای ( فلیک ) ، سیلیکون پوست سیاه، سرباره فلزی سیلیکون و… موجود میباشند.

از این پودر سیلیکون در ابعاد های میکرون، به عنوان سیلیکون پودری و یا میکرو سیلیکا، پودر میکرو سیلیکون یا دود سیلیکون ( سیلیکون فوم ) نام گذاری میشوند، که به طور کلی برای استفاده در صنعت بتن و مواد های دیرگداز مورد استفاده قرار میگیرند.

سیلیکون متال وارداتی یا پودر si از لحاظ صنعتی با سیلیکون عنصری تصفیه شده که عموما برای تولید انواع سیلیکون ها و تهیه مواد های نیمه هادی یا خالصی بالا و همچنین تهیه آلیاژ هایی برای مصارف خالص مورد استفاده قرار میگرند. به عنوان نمونه؛ تولید لاستیک سیلیکون، رزین سیلیکون، روغن سیلیکون و…

نام صنعتی این ماده شیمیایی، سیلیکون متال | Silicon Metal است. فرمول شیمیایی این ماده Si و نام و انواع این ماده شیمیایی، سیلیکون متال صنعتی، سیلیکون متال پودری، سیلیکون متال پوسته ای، فلز سیلیکون، سیلیکون متال 441 و… است.

سیلیکون متال صنعتی، سیلیکون متال پودری، سیلیکون متال پوسته ای، فلز سیلیکون، سیلیکون متال 441

شرکت پویش اروین میعان بزرگترین وارد کننده انواع سیلیکون متال و دیگر مواد شیمیایی آماده ارسال انواع محصولات شیمیایی، صنعتی، آزمایشگاهی، خوراکی و دارویی و همچنین انواع مواد اولیه حلال میباشد.

آدرس: تهران خیابان پاسداران خیابان پایدار فرد نبش بوستان پنجم پلاک 12 طبقه 5 واحد 10

تلفن:

021-22798148

021-22798578

سیلیکون متال چیست ؟

سیلیکون صنعتی یا متال محصولی میباشد که در اواسط سال 1960 به تولید رسید، تولید این ماده شیمیایی در درجه اول به دلیل احساس نیاز آن در تولید نیمه هادی ها بوده است. عنصر های تشکیل دهنده پودر si درصد های مختلفی از سیلیسیوم، آلومینیوم، کلسیم ها و… است و در واقع با توجه به نیاز آن در صنعت مورد نظر میزان خالصی آن متفاوت است.

پودر سیلیکون ها معمولا یم عنصر غیرفلزی خاکستری رنگ هستند که علاوه بر سخت بودنشان، بسیار ترد هستند. در واقع میتوان گفت که سیلیکون ها از لحاظ جرم، 27.7 درصد پوسته کره زمین را متشکل میشوند، و بطور قطع دومین عنصر فراوان در پوسته زمین میباشد، این درحالی است که تنها اکسیژن درصد فراوانی بالاتری نسبت به این ماده شیمیایی دارد!

سیلیکون ها معمولا بصورت انواع کانی های ترکیبی سیلیکات و کمتر به شکل دی اکسید سیلیکون یا سیلیس که یکی از اجزای اصلی ماسه های معمولی است دیده میشود. که البته کریستال های سیلیکونی با خلوص بالا به ندرت و خیلی کم در طبیعت پیدا میشوند.

انواع سیلیکون متال یا پودر si

طلقه بندی Si Fe Ai Ca
441 99% 0.4% 0.4% 0.1%
553 98.5% 0.5% 0.5% 0.3%
3303 99% 0.3% 0.3% 0.03%
2201 99% 0.2% 0.2% 0.02%
1101 99.2% 0.1% 0.1% .01%

سیلیکون Si 441 و Si 553 و Si 3303

سیلیکون صنعتی 441 و 553 از جنس سیلیکون فلزی با درجه ای پایین هستند، به همین دلیل جزو پرکاربردترین محصولات در جهان درجه 3303 است، که این سیلیکون از جنس فلز سیلیکون با درجه بالا و میزان خالصی بالا است، که از این ماده شیمیایی صنعتی برای ساخت پلی سیلیکون ها استفاده شده و همچنین در کشور ایران از گرید های سیلیکون صنعتی 441 بیشترین استفاده میشود.

سیلیکون های صنعتی به عنوان یک افزودنی برای انواع آلیاژ های غیرآهنی بکار برده میشوند، سیلیکون های صنعتی به عنوان ماده آلیاژی برای فولاد های سیلیکونی و یک اسید زدا برای ذوب انواع فولاد های ویژه و همچنین آلیاژ های غیرآهنی مورد استفاده قرار میگیرند.

سیلیکون متال وارداتی, پودر si, سیلیکون متال، وارد کننده سیلیکون متال، شرکت وارد کننده سیلیکون متال

سیلیکون صنعتی و فلزی

سیلیکون صنعتی یا پودر si به وسیله دی اکسید سیلیکون احیا شده و به آن سیلیکون صنعتی و بلوری گفته میشود. با توجه به اینکه ذوب فلز سیلیکون مصرف انرژی بالایی دارد، قیمت سیلیکون فلزی بسیار بالا است.

سیلیکون صنعتی و متال در صنایع الکترونیک و شیمیایی به انواع کروم، آنتیموان ها، سرب، منگنز، تیتانیوم، فسفر و مس و همچنین کربن احتیاج دارد. سیلیکون ها دارای خواص نیمه هادی هستند، بنابراین در دمای اتاق بسیار مقاوم وپایدار هستند.

سیلیکون متال صنعتی، سیلیکون متال پودری، سیلیکون متال پوسته ای، فلز سیلیکون، سیلیکون متال 441

سیلیکون متال ماده اولیه شیمیایی برای سیلیکون ها با درصد خالصی بالا در صنعت الکترونیک هستند.

قیمت سیلیکون متال ؟

قیمت سیلیکون های فلزی و دیگر مواد معدنی بستگی به این دارد که از چه گرید و درجه خلوصی از این ماده شیمیایی مورد نیاز است. محصولات شرکت پویش اروین میعان به عنوان بزرگترین وارد کننده مواد شیمیایی به صورت وارداتی از کشور های بسیار شناخته شده در این زمینه هستند که شما میتوانید درجه خلوص و کیفیت مورد نیاز خود را از این شرکت وارد کننده مواد شیمیایی و صنعتی سفارش دهید.

چرا سیلیکون صنعتی بی کیفیت نخریم ؟

در صورتی که هنگام خرید سیلیکون صنعتی یا سیلیکون فلزی با توجه به خصوصیات و ویژگی های مورد نیاز آن ها اطلاعات کافی را داریدو آگاهی لازم در زمینه کاربرد آنها نیز دارید، قطعا در خرید و سفارش آنها ریسک و خطری وجود نخواهد داشت. چرا که بی دقتی در خرید و انتخاب میتواند به هدر رفتن سرمایه و بودجه شما اطلاق شود و از این رو بازدهی کار شما نیز کاهش پیدا خواهد کرد.

سفارش سیلیکون متال یا پودر si

با توجه به اینکه کاربرد های زیادی برای ایجاد تنوع در فروش سیلیکون صنعتی وجود دارد، میتوانید برای اطلاعات بیشتر در زمینه خرید و سفارش سیلیکون صنعتی با مشاورین فروش و کارشناسان شرکت پویش اروین میعان تماس حاصل کرده و تا با توجه به نیاز و درخواست شما با کیفیت ترین و مناسب ترین محصول از نظر قیمت را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

سیلیکون متال چیست ؟

سیلیکون متال(silicon metal)یک ماده است که در صنعت کاربرد دارد و به نام سیلیکون معروف است. سیلیکون متال از چند عنصر مختلف شامل آلومینیوم، سیلیسیوم، کلسیم و غیره تشکیل شده است و بر اساس نوع استفاده و نوع نیاز دارای درصد خلوص های متفاوتی است.

درواقع سیلیکون یک عنصر غیر فلزی محسوب میشود که در رنگ های خاکستری، فلزی مشاهده میشود و ظاهری سخت و ترد است.

سیلیکون متال چیزی حدود ۲۷.۷ درصد از پوسته زمین را شامل میشود و میتوان گفت این عنصر دومین عنصر فراوان بر پوسته زمین است. اما جالب است بدانید که بلور ها و کریستال های خالص این عنصر به ندرت در طبیعت پیدا میشوند.

انواع سیلیکون متال

سیلیکون‌متال معمولا با شکل کریستالی بوده و همانطور که گفته شد با نام صنعتی سیلیکون شناخته میشود. همچنین این عنصر با نام های si پودری، سلیکون صنعتی، سیلیکون متال پوسته ای و فلز سیلیکون و سیلیکون متال۴۴۱ شناخته میشود.

کاربرد سیلیکون متال

  • سیلیکون در صنعت فولاد مورد استفاده قرار میگیرد. در واقع سیلیکون نوعی عامل احیایی است که برای ذوب کردن بسیاری از فلزات استفاده میشود.
  • همچنین از سیلیکون در صنعت الکترونیک استفاده میشود به طوری که دستگاه الکترونیک تک کریستال نیمه هادی سیلیکون دارای ویژگی های مثبت و مزایای زیادی شامل وزن سبک، سایز کوچک و عمری طولانی است.
  • جالب است بدانید تحقیقات زیادی درباره‌ی ساخت سلول های خورشیدی سیلیکونی غیر بلوری در حال انجام است و تولید این محصول به حدود ۸ درصد رسیده است.
  • از سیلیکون تری کلروسیلان تولید میشود. حال ار این ماده در جهت تولید روغن های روان کننده سیلیکونی و ترکیبات آبگریز استفاده میشود.
  • از سیلیکون کاربید برای سایندگی نیز استفاده میشود.
  • جالب است بدانید لوله های کوارتزی که از خلوص بالایی سیلیس ساخته شده اند برای ذوب فلز و روشنایی مورد استفاده قرار میگیرند.
  • از سیلیکون متال به عنوان آلیاژی برای افزایش استحکام در آلومینیوم استفاده میکنند. همچنین افزودن این ماده به آلومینیوم باعث افزایش براقی آن میشود.

قیمت عمده سیلیکون متال

میتوان گفت سیلیکون متال ماده ای گران قیمت است و بسته به ارز و دلار جهانی این قیمت در نوسان است. از این رو نمیتوان قیمت ثابتی برای آن تعیین کرد. اما اگر قصد خرید عمده سیلیکون متال را دارید میتوانید با شماره تلفن موجود در سایت تماس بگیرید تا از قیمت روز این ماده مطلع شوید. گفتنی است که معمولا شرکت های مهم و بزرگ صنعتی برای خرید عمده سیلیکون متال اقدام میکنند چرا که برای تولیدات خود احتیاج به مقدار زیادی سیلیکون دارند. اما چگونه میتوان این مقدار را تهیه کرد؟

قیمت سیلیکون متال را میتوانید از طریق ارتباط گرفتن با کارشناسان فروش شرکت مواد شیمیایی پویش اروین میعان استعلام گرفته و سپس با توجه به نبض بازار اقدام به ثبت سفارش خود نمایید. قیمت سیلیکون متال وابسته به شرایط فعلی بازار جهانی دارد, قیمت نفت, ارز و… همگی با قیمت انواع مواد شیمیایی و قیمت سیلیکون متال رابطه مستقیم دارد.

سفارش عمده سیلیکون متال صنعتی

همانطور که گفته شد سیلیکون‌متال در صنعت کاربرد های فراوان دارد از این رو تقاضا برای سفارش عمده سیلیکون متال صنعتی زیاد است. حال آنکه لازم است این ماده را از معتبر ترین وارد کننده سیلیکون متال تهیه کرد چرا که نوع و درصد خلوص این ماده در صنعت اهمیت بسیار زیادی دارد پس لازم است حتما ماده دارای کیفیت بالایی باشد. در همین راستا شرکت پویش اروین میعان یک شرکت معتبر با سابقه طولانی فعالیت در این زمینه است که شما مشتریان عزیز میتوانید با خیال راحت از آن خرید گنید.

برای خرید سیلیکون متال و خرید پودر si همکاری با وارد کننده مستقیم انواع مواد شیمیایی بهترین انتخاب است. چرا که وارد کننده های اصلی مواد شیمیایی با توجه به واردات بدون واسطه انواع مواد شیمیایی متحمل هزینه های کمتری شده و در نتیجه موجب بصرفه بودن قیمت های انواع مواد شیمیایی به هنگام خرید از این شرکت ها میشود. پویش اروین میعان نیز یکی از وارد کننده های اصلی مواد شیمیایی مانند سیلیکون متال وارداتی, انواع واد های شیمیایی خوراکی, صنعتی یا آژمایشگاهی است. بنابراین برای خرید سیلیکون متال این شرکت میتواند انتخاب درستی باشد.

 

11 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شرکت پویش اروین میعان

برای سفارش انواع مواد شیمیایی در گرید های مختلف با بهترین قیمت ها با کارشناسان ما تماس بگیرید.

شرکت خرید مواد شیمیایی
تماس