بهترین شرکت برای خرید اسید سیتریک

بخش های این محتوا:

بهترین شرکت برای خرید اسید سیتریک

بدیهی است که برای تامین اسید سیتریک مورد نیاز در صنایع، باید به بهترین شرکت برای خرید اسید سیتریک مراجعه کرد. اسید سیتریک یک ماده شیمیایی پر ازش مصرفی در صنایع مختلف است. از این رو تامین اسید سیتریک با کیفیت یکی از دغدغه های اصلی تولید کنندگان است. بنابراین ما اخیرا مطالبی مبنی بر خرید مواد شیمیایی با کیفیت از شرکت های معتبر منتشر میکنیم تا کمکی در جهت بهبود تولید ملی داشته باشیم. برای مطالعه مطالب مرتبت به مقالات:

مراجعه کنید.

اسید سیتریک چیست؟

اگر میخواهیم بهترین شرکت برای خرید اسید سیتریک را شناسایی کنیم لازم است بدانیم اسید سیتریک با کیفیت چه ویژگی هایی دارد. از این رو در این بخش به توصیف ظاهر و خواص فیزیک اسید سیتریک میپردازیم. اسید سیتریک یک ترکیب آلی با فرمول شیمیایی     است.HOC(CO2H)(CH2CO2H)2

این ماده یک اسید آلی ضعیف بی رنگ است. به طور طبیعی در مرکبات وجود دارد. در بیوشیمی، یک واسطه در چرخه اسید سیتریک است که در متابولیسم همه موجودات هوازی رخ می دهد. سالانه بیش از دو میلیون تن اسید سیتریک تولید می شود. همچنین دو نوع اسید سیتریک وجود دارد: اسید سیتریک بدون آب و اسید سیتریک آبدار.

اسید سیتریک در چه موادی یافت میشود؟

اگر چه این مقاله در رابطه با بهترین شرکت برای خرید اسید سیتریک است. اما دانستن اینکه اسید سیتریک در چه موادی یافت میشود خالی از لطف نیست.  اسید سیتریک در انواع میوه ها و سبزیجات، به ویژه مرکبات، وجود دارد. لیمو و لیموترش دارای غلظت بالایی از اسید هستند. می تواند تا 8 درصد وزن خشک این میوه ها را تشکیل دهد (حدود 47 گرم در لیتر در آب میوه ها). غلظت اسید سیتریک در مرکبات از 0.005 مول در لیتر برای پرتقال و گریپ فروت متغیر است. 0.30 مول در لیتر در لیمو و لیموترش. این مقادیر در گونه ها بسته به رقم و شرایطی که میوه در آن رشد کرده است متفاوت است.

کاربرد اسید سیتریک

یکی از کاربرد های مهم اسید سیتریک استفاده از آن در صنایع غذایی است. از این رو این بخش را به کاربرد این ماده در صنایع غذایی اختصاص خواهیم داد. در بخش بعدی نیز به بهترین شرکت برای خرید اسید سیتریک خواهیم پرداخت.

در غذاها و نوشیدنی ها: از آنجایی که اسید سیتریک یکی از اسیدهای خوراکی قوی‌تر است، استفاده غالب از اسید سیتریک آبدار و خشک به عنوان طعم‌دهنده و نگهدارنده در غذاها و نوشیدنی‌ها، به‌ویژه نوشابه‌ها و آب نبات‌ها است. اسید سیتریک را می توان به بستنی به عنوان یک عامل امولسیون کننده برای جلوگیری از جدا شدن چربی ها، به کارامل برای جلوگیری از کریستال شدن ساکارز استفاده میشود. یا در دستور العمل ها به جای آب لیموی تازه اضافه کرد. اسید سیتریک همراه با بی کربنات سدیم در طیف گسترده ای از فرمول های جوشان، هم برای خوردن (مانند پودرها و قرص ها) و هم برای مراقبت شخصی (مانند نمک های حمام، بمب های حمام، و تمیز کردن چربی) استفاده می شود.

نحوه تولید اسید سیتریک

بازار جهانی اسید سیتریک در سال 2021 به حجم 2.7 میلیون تن رسید. طبق تجزیه و تحلیل گروه IMARC، بازار اسید سیتریک به دلیل پذیرش گسترده برنامه ها و فناوری های پیشرفته شاهد رشد قابل توجهی است. تولیدکنندگان از ضایعات کشت و صنعت و محصولات جانبی آنها مانند ملاس و گلیسیرین از طریق تخمیر حالت جامد برای تولید بیش از حد اسید سیتریک استفاده می کنند. این اسیدهای آلی از نظر صنعتی امکان پذیر و از نظر محیطی پایدار هستند. این روش روشی کم هزینه و در عین حال بسیار پر سرعت است.

بهترین شرکت فروش اسید سیتریک

بهترین شرکت برای خرید اسید سیتریک شرکت پویش ارورین میعان است. این شرکت با کیفیت ترین اسید سیتریک آبدار و خشک را با کمترین هزینه به دست مشتریان میرساند. تمام مواد شیمیایی که توسط این شرکت به فروش میرسد کاملا اورجینال بوده و از کیفیت بالایی برخوردار هستند. از این رو بسیاری از تولید کنندگان معروف داخلی مواد شیمیایی خود را از پویش اروین میعان تامین میکنند. چنانچه شما نیز قصد خرید مواد شیمیایی به صورت عمده دارید میتوانید به وبسایت این شرکت مراجعه کررده و سفارشات خود را ثبت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شرکت پویش اروین میعان

برای سفارش انواع مواد شیمیایی در گرید های مختلف با بهترین قیمت ها با کارشناسان ما تماس بگیرید.

شرکت خرید مواد شیمیایی
تماس