پویش اروین میعان

مشتری همیشگی ما خواهید شد, شرط میبندیم :)

سدیم تری پلی فسفات , خرید و قیمت عمده تری پلی فسفات , خرید عمده سدیم تری پلی فسفات , قیمت سدیم تری پلی فسفات , قیمت عمده سدیم تری پلی فسفات

خرید و قیمت عمده تری پلی فسفات

برای دریافت مشاوره قبل از خرید و ثبت سفارش این محصول تماس بگیرید.

سدیم تری پلی فسفات را میتوانید از طریق شرکت پویش اروین میعان به صورت عمده تهیه کنید, امکان استعلام خرید و قیمت عمده تری پلی فسفات از طریق ارتباط با کارشناسان فروش پویش اروین میعان فراهم میباشد. STTP یا تری پلی فسفات سدیم به صورت مستقیم توسط پویش اروین میعان از چین وارد میشود و به صورت عمده دیگر شرکت ها و مصرف کننده های این ماده شیمیایی را در سرتاسر ایران تامین مینماید.

خرید و قیمت عمده تری پلی فسفات

قیمت سدیم تری پلی فسفات به دلیل نوسانات بازار ارز و شرایط اقتصادی کشور به صورت لحظه ای متغیر است, بنابراین شما میتوانید هرزمان از روزهای هفته و در هرساعتی که میتوانید به شرکت تماس گرفته و قیمت لحظه ای سدیم تری پلی فسفات چینی را استعلام بگیرید. تری پلی فسفات قیمت عمده آن با توجه به حجم سفارش و همچنین مشخصات دقیق و فنی سفارش شما به صورت دقیق و لحظه ای قابل سفارش است.

بنابراین برای استعلام قیمت عمده تری پلی فسفات فقط نمیتوان به یک فاکتور اکتفا کرد, حتما مشخصات فنی ماده اولیه را باتوجه به استفاده ای که قرار است برای شما داشته باشد و حجم سفارش خود را اعلام تا بتوانید قیمت دقیق تری را استعلام بگیرید. همچنین اینکه نوع سدیم تری پلی فسفاتی که سفارش میدهید را نیز برای استعلام قیمت عمده سدیم تری پلی فسفات باید اعلام نمایید, اینکه میخواهید از نوع سبک و یا از نوع لایت آنرا سفارش دهید نیز در قیمت این ماده شیمیایی موثر است.

نحوه خرید عمده تری پلی فسفات

خرید تری پلی فسفات بدون واسطه و مستقیم میتواند از نظر مالی به نفع شما باشد چرا که اگر از شرکت های واسط خریداری نمایید درصد های قابل توجهی بیشتر از وارد کننده های مستقیم باید هزینه پرداخت کنید, بنابراین بهترین شرکت برای خرید پلی فسفات و خرید تری پلی فسفات خوراکی و صنعتی, شرکت های وارد کننده مستقیم و بدون واسطه همانند شرکت پویش اروین میعان است.

با ارتباط گیری با فروشنده تری پلی فسفات یا کارشناس فروش تری پلی فسفات سدیم, میتوانید مشخصات فنی و آنالیز شمیایی این ماده اولیه را نیز دریافت نمایید. فروش عمده تری پلی فسفات سدیم توسط پویش اروین میعان به این صورت است که خریدار هزینه انبارداری و ارسال را متقبل شده و تری پلی فسفات عمده در کیسه های 25 کیلویی بسته بندی شده و به خریدار تحویل میگردد.

انواع تری فسفات سدیم

تری پلی فسفات سدیم که به صورت پودر سفید رنگ و وارداتی است, در صنایع شیمیایی و غذایی کاربرد دارد, این ماده اولیه در دو نوع تری پلی فسفات سبک یا سدیم تری پلی فسفات لایت و سدیم تری پلی فسفات سنگین عرضه میشود.

پیشنهاد میکنیم اگر به خرید و قیمت عمده اتیل استات نیز نیاز دارید بر روی لینک آن کلیک کرده و اطلاعات مورد نیاز در مورد اتیل استات عمده را نیز مطالعه نمایید.

جدول مشخصات:

 

PH: حدود 9 تا 10
حلالیت در آب: حلال در آب و نامحلول در اتانول
فرمول شیمیایی: Na5PO3O10.nH2O
حالت فیزیکی: پودر
نقطه جوش: 86 درجه سلسیوس
رنگ: پودر سفید رنگ
انواع: سبک یا لایت , سنگین
درصد خلوص: بیش از 95 درصد
گرید: صنعتی , غذایی
بسته بندی: کیسه 25 کیلویی

 

محصولات اخیر

لیست محصولات

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا

خرید عمده انواع مواد شیمیایی

برای استعلام قیمت و یا خرید عمده انواع مواد شیمیایی وارداتی و داخلی, با کارشناس فروش ما تماس بگیرید.

تماس