پویش اروین میعان

مشتری همیشگی ما خواهید شد, شرط میبندیم :)

اسید نیتریک , خرید و قیمت عمده اسید نیتریک , خرید عمده اسید نیتریک , قیمت عمده اسید نیتریک

خرید و قیمت عمده اسید نیتریک

برای دریافت مشاوره قبل از خرید و ثبت سفارش این محصول تماس بگیرید.

شرکت پویش اروین میعان میتواند نیاز شما را برای خرید عمده اسید نیتریک با درصد خلوص مختلف و از پتروشیمی های داخلی برطرف نماید. تامین اسید نیتریک برای کاربردهای مختلف توسط پویش اروین میعان صورت میگیرد و شما میتوانید قیمت عمده اسید نیتریک را به صورت روزانه و لحظه ای نیز استعلام نمایید, هدف پویش اروین میعان, فروش عمده اسید نیتریک به مصرف کننده های داخلی است.

خرید اسید نیتریک عمده یا فله به صورت تلفنی و یا حضوری صورت میگیرد, به این صورت که اگر میخواهید با شرکت به صورت فیزیکی و مکانی نیز آشنا شوید میتوانید طی یک تماس تلفنی, زمان حضورت خود را اعلام و هماهنگی های لازم را جهت برگزاری جلسه مورد نظرانجام دهید. خرید اسید نیتریک فله به صورت تلفنی نیز به این صورت است که شما با کارشناسان فروش ما از طریق دکمه های تماس سایت ارتباط برقرار کرده و حجم و نوع سفارش خود را جهت استعلام قیمت و ثبت سفارش مشخص مینمایید. درهر صورت امکان صدور فاکتور برای شما مشتری عزیز فراهم است.

نحوه خرید و قیمت عمده اسید نیتریک

خرید اسید نیتریک برای بازیافت طلا یا هر نوع کاربرد دیگری را با توجه به درصد خلوص مورد نیازتان از این ماده شیمیایی باید به انجام برسانید, نه صرفا کاربرد آن, پس بهترین کاری که باید انجام دهید دریافت آنالیز این ماده شیمیایی از کارشناس فروش شرکت است.

معمولا مصرف کننده های اسید نیتریک برای خرید این ماده شمیایی, سوالات مشابه ای را در قالب های کمی متفاوت میپرسند؛ مانند: “اسید نیتریک از کجا بخریم ؟ , چگونه اسید نیتریک تهیه کنیم ؟ , اسید نیتریک را از کجا تهیه کنیم ؟ و از کجا اسید نیتریک تهیه کنیم ؟” , همه این سوالات در همین بخش پاسخ داده شده است اما شما میتوانید با کارشناسان فروش شرکت تماس گرفته و توضیحات تخصصی تر را دریافت نمایید.

نحوه سفارش عمده اسید نیتریک

برای خرید اسید نیتریک در تهران باید با کارشناس فروش شرکت تماس گرفته و سفارش خود را ثبت نمایید, به این صورت که چه درصد خلوصی از این ماده شیمیایی را سفارش میدهید, از 53 درصد تا 55 درصد و بیشتر از آن نیز اسید نیتریک 65 درصد و… را با توجه به کاربردتان از این ماده شیمیایی مشخص نمایید.

پس از آن باید حجم سفارش خود را مشخص نمایید, پک های توزیع اسید نیتریک توسط پویش اروین میعان به صورت بشکه هایی با ظرفیت 300 کیلوگرمی و گالن های 25 کیلوگرمی است. ارائه نمونه های چند لیتری نیز برای مصرف کننده ها قابل ارائه است. توجه داشته باشید که خرید اسید نیتریک فله به صورت باسکولی قابل انجام است و در بشکه و گالن بسته به نوع سفارش پک میشوند.

نحوه ارسال محموله های سفارش داده شده نیز به این صورت است که, مشتری باید هزینه ارسال و انبار داری را محاسبه و پرداخت نماید.

استعلام قیمت عمده اسید نیتریک

استعلام قیمت اسید نیتریک عمده با توجه به درصد خلوص مورد نیاز شما امکان پذیر است و با توجه به نوسانات بازار باید قیمت اسید نیتریک را لحظه ای استعلام نمایید. اسید نیتریک 65 درصد قیمت متفاوتی با  قیمت اسید نیتریک 100 درصد و قیمت اسید نیتریک 53 تا 55 درصد و سایر درصد خلوص های موجود در بازار دارد. بعد از استعلام قیمت عمده اسید نیتریک میتوانید قیمت خرید عمده این ماده شیمیایی را نیز از کارشناسان درخواست نمایید, به عنوان مثال؛ قیمت اسید نیتریک ۲۰ لیتری, قیمت اسید نیتریک بشکه ای و…

اینکه با توجه به کاربرد مصرفی خود استعلام قیمت نمایید از نظر کارشناسی درست نیست, به عنوان نمونه شما نمیتوانید از کارشناس فروش قیمت اسید نیتریک آزمایشگاهی, قیمت اسید نیتریک برای طلا, قیمت اسید نیتریک برای کشاورزی و… یا اینکه قیمت برای پتروشیمی های خاص مانند درخواست قیمت اسید نیتریک پتروشیمی شیراز و… را بخواهید, همانطور که در مطالب بالا گفته شد, قیمت این ماده شیمیایی بر اساس درصد خلوص آن و حجم مورد نیاز شما محاسبه میشود.

همچنین خرید اسید نیتریک 65 درصد, و یا درصد های خلوص دیگر نیز با توجه به مصرف شما ممکن است. اما قبل از هرچیزی باید استعلام قیمت و آنالیز های لازم را از کارشناسان فروش ما دریافت نمایید.

توزیع کننده اسید نیتریک عمده

اگر به دنبال خرید اسید نیتریک تبریز, خرید اسید نیتریک در اصفهان, فروش اسید نیتریک در تهران, خرید اسید نیتریک در یزد و… هستید, لازم است که یادآور شوم شرکت پویش اروین میعان توزیع کننده اصلی این پتروشیمی ها در تهران است, شما میتوانید مقدار و نوع اسید نیتریک فله ای و عمده خود را اعلام و استعلام های لازم را دریافت نمایید, و در هر نقطه ای که از کشور هستید محموله خود را از انبار شرکت در مبدا تهران دریافت نمایید.

پیشنهاد میکنیم اگر به خرید و قیمت عمده کلرید پتاس نیز نیاز دارید بر روی لینک آن کلیک کرده و اطلاعات مورد نیاز در مورد کلرید پتاس عمده را نیز مطالعه نمایید.

آنالیز اسید نیتریک: 

 

وزن مولکولی: 63.02
حلالیت در آب: محلول
فرمول شیمیایی: HNO3
حالت فیزیکی: مایع شفاف
نقطه جوش: 86 درجه سلسیوس
رنگ: بی رنگ، زرد بسیار کم رنگ
گروه شیمیایی: اسید غیرآلی , نیترات
درصد خلوص: 55 درصد , 65 درصد
گرید: صنعتی , آزمایشگاهی
بسته بندی: گالن , بشکه

محصولات اخیر

لیست محصولات

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا

خرید عمده انواع مواد شیمیایی

برای استعلام قیمت و یا خرید عمده انواع مواد شیمیایی وارداتی و داخلی, با کارشناس فروش ما تماس بگیرید.

تماس