پویش اروین میعان

مشتری همیشگی ما خواهید شد, شرط میبندیم :)

اسید سولفوریک شیمیایی , خرید و قیمت عمده اسید سولفوریک , قیمت عمده اسید سولفوریک , خرید اسید سولفوریک

خرید و قیمت عمده اسید سولفوریک

برای دریافت مشاوره قبل از خرید و ثبت سفارش این محصول تماس بگیرید.

برای خرید و استعلام قیمت عمده اسید سولفوریک با کارشناسان فروش ما در شرکت پویش اروین میعان تماس گرفته و حجم سفارش خود را برای دریافت دقیقتر قیمت روز اسید سولفوریک اعلام نمایید.

اسید سولفوریک عمده

اسید سولفوریک شیمیایی که نام قدیمی آن جوهر گوگرد است جزو یکی از پر کاربرد ترین مواد شیمیایی ها در دنیا محسوب می شود. این اسید نخستین بار توسط جابر ابن حیان کشف شد، وی با تقطیر مس سولفات و زاج سبز به این اسید دست پیدا کرد. اسید سورلفوریک اسید بسیار قدرتمندی است که می توان آن را با هر درصدی از آب ترکیب کرد. نام های دیگر اسید سولفوریک: اسید باتری، روغن ویتریول، اسید سولفین، هیدروژن سولفات، جوهر گوگرد، سولفات هیدروژن و سولفوریک اسید نود و هشت درصد و پنجاه درصد و سی و پنج درصد می باشد. و فرمول مولکولی آنئ H2SO4  است. این اسید مایعی می باشد که دارای نقطه جوش بسیار بالایی بوده و در واقع یک مایع ویسکوز (دارای گران روی زیادی است) به حساب می آید. ویژگی های مولکولی این اسید باعث شده به راحتی در آب حل شود و از این طریق محلول های اسیدی زیادی بدست می آید.

خرید عمده اسید سولفوریک

اسید سولفوریک یکی از مواد شیمیایی حیاتی و پرکاربرد است که در صنایع مختلف استفاده می‌شود. خرید و فروش این اسید می‌تواند برای برخی از صنایع و فعالان در این حوزه مهم باشد. در این مقاله، به بررسی فرایند خرید و فروش اسید سولفوریک پرداخته خواهد شد. شرکت پویش اروین میعان یکی از وارد کننده های اصلی و مستقیم انواع مواد شیمیایی از جمله اسید سولفوریک شیمیایی در ایران است. به دلیل واردات بدون واسصطه این شرکت, در حال حاضر بهترین قیمت اسید سولفوریک شیمیایی را در بازار عرضه مینماید.

برای خرید عمده اسید سولفوریک پس از ارتباط با کارشناس فروش پویش اروین میعان و پرداخت فاکتور سفارشتان باید بار را در انبار پویش اروین میعان در تهران تحویل بگیرید, توجه داشته باشید که هزینه های انبارداری و حمل و نقل بار از انبار تا مقصد مورد نظر بر عهده مشتری میباشد.

قیمت عمده اسید سولفوریک

برای استعلام قیمت عمده اسید سولفوریک, باید حجم سفارش خود و مشخصات شیمیایی و آنالیز فنی اسید فسفریک مورد نیاز خود را به کارشناسان فروش پویش اروین میعان ارائه دهید تا قیمت روز اسید فسفریک عمده را دریافت نمایید. همانطور که میدانید با توجه به شرایط بازار و عوامل موجود دیگری که در ادامه به معرفی آنها پرداخته ایم نمیتوان قیمت ثابتی را برای مواد اولیه شیمیایی در نظر گرفت, بنابراین نیاز است که هرروز قیمت های جدید را جویا شوید.

عوامل مؤثر بر قیمت اسید سولفوریک

قیمت اسید سولفوریک می‌تواند تحت تأثیر عوامل زیر قرار بگیرد:

1. تامین و تقاضا: تقاضا و عرضه اسید سولفوریک در بازار تأثیر زیادی بر قیمت آن دارد. در صورت کاهش تقاضا یا افزایش عرضه، قیمت ممکن است کاهش یا افزایش یابد.

2. کیفیت: کیفیت اسید سولفوریک شیمیایی نیز در تعیین قیمت آن تأثیرگذار است. اسید با کیفیت بالا معمولاً قیمت بالاتری دارد. عواملی مانند خلوص، غلظت و روش تولید می‌توانند بر کیفیت تأثیر بگذارند.

3. هزینه‌های تولید: هزینه‌های مربوط به تولید اسید سولفوریک نیز می‌توانند تأثیرگذار باشند. هزینه‌هایی مانند هزینه خام‌های تولید، انرژی، نیروی کار و تجهیزات مورد استفاده در فرآیند تولید ممکن است در قیمت نهایی تأثیر داشته باشند.

4. شرایط بازار: شرایط بازار و تغییرات قیمت دیگر محصولات شیمیایی نیز می‌توانند قیمت اسید سولفوریک را تحت تأثیر قرار دهند. این شامل تغییرات در قیمت مواد اولیه، ارزش ارز و سیاست‌های داخلی و بین‌المللی است.

پیشنهاد میکنیم اگر به خرید و قیمت عمده اسید سیتریک نیز نیاز دارید بر روی لینک آن کلیک کرده و اطلاعات مورد نیاز در مورد اسید سیتریک عمده را نیز مطالعه نمایید.

جدول مشخصات:

PH: 1.5
حلالیت: محلول دراتانول
فرمول شیمیایی: H3PO4
حالت فیزیکی: مایع بی رنگ و بدون بو
جرم مولی: 97.994 g·mol−1
نقطه جوش: 212 °C (414 °F; 485 K)
تولید کننده: داخلی
درصد خلوص خوراکی: 85 %
گرید: صنعتی , غذایی
بسته بندی:  گالن و بشکه پلاستیکی

 

محصولات اخیر

لیست محصولات

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا

خرید عمده انواع مواد شیمیایی

برای استعلام قیمت و یا خرید عمده انواع مواد شیمیایی وارداتی و داخلی, با کارشناس فروش ما تماس بگیرید.

تماس