پویش اروین میعان

مشتری همیشگی ما خواهید شد, شرط میبندیم :)

اتیل استات , خرید و قیمت عمده اتیل استات , اتیل استات عمده , قیمت عمده اتیل استات , فروش عمده اتیل استات , قیمت روز اتیل استات

خرید و قیمت عمده اتیل استات

برای دریافت مشاوره قبل از خرید و ثبت سفارش این محصول تماس بگیرید.

اتیل استات یا همان اتیل استات صنعتی و بهداشتی را میتوانید از شرکت توزیع کننده مستقیم خریداری نمایید, اتیل استات مشهد و اتیل استات صنایع شیمیایی اصفهان در بازار شناخته شده هستند, شما اتیل استات ایرانی را بهتر است از توزیع کننده های مستقیم آن خریداری نمایید تا هم در زمان دریافت سفارش و هم در هزینه خریدتان در تناژ بالا صرفه جویی نمایید. استعلام خرید و قیمت عمده اتیل استات از پویش اروین میعان روالی کارشناسی شده و مشخص دارد, به این صورت که شما ابتدا با کارشناس فروش شرکت تماس گرفته, پس از دریافت آنالیز فنی و شیمیایی اتیل استات حلال و صنعتی, مشاوره های لازم را نیز جهت برآورد صحیح تر قیمت اتیل استات به صورت عمده دریافت مینمایید و سپس در مراحل بعد در مورد صدور فاکتور مدنظرتان نیز گفتگو و به نتیجه میرسید.

نحوه خرید و قیمت عمده اتیل استات

خرید اتیل استات فله از حداقل 99 % تا 99.8 درصد بسته به نوع کاربرد آن در صنایع صورت میگیرد. شما برای خرید و استعلاقم قیمت عمده اتیل استات باید میزان حجم سفارش, درصد خلوص و نوع کاربردتان از این ماده اولیه شیمیایی را اعلام نمایید تا کارشناسان فروش اتیل استات هزینه دقیق را به شما به صورت لحظه ای محاسبه و اعلام نمایند. قیمت اتیل استات صنعتی و قیمت اتیل استات پتروشیمی نمیتواند فقط با استعلام قیمت اتیل استات امروز یا لحظه ای محاسبه شود, شما باید درصد خلوص این ماده را با توجه به کاربردی که برای شما دارد و حجم سفارشتان را همانطور که گفته بودیم اعلام نمایید تا قیمت لحظه ای را دریافت نمایید.

شما میتوانید قبل از ثبت سفارش اتیل استات عمده, با کارشناس فروش شرکت پویش اروین میعان تماس گرفته و آنالیز و مشاوره های لازم را دریافت نمایید. پس از انجام خرید اتیل استات عمده, این ماده اولیه در بشکه های 220 لیتری فلزی پک شده و سپس از انبار, اتیل استات بشکه ای و عمده برای خریدار ارسال میشود. فقط این نکته را در نظر داشته باشید که هزینه انبارداری و حمل و نقل ماده اولیه از انبار پویش اروین میعان تا مقصد مربوطه به عهده خود مشتری است.

تولید کننده اتیل استات

تولید اتیل استات در داخل ایران صورت گرفته و توسط شرکت های توزیع کننده مانند شرکت پویش اروین میعان به شرکت های واسط و مصرف کننده ها به صورت مستقیم ارسال میگردد. پویش اروین میعان تولید کننده اتیل استات نیست اما توزیع کننده مستقیم این ماده شیمیایی است.

پیشنهاد میکنیم اگر به خرید و قیمت عمده اسید فسفریک هندی نیز نیاز دارید بر روی لینک آن کلیک کرده و اطلاعات مورد نیاز در مورد فسفریک هندی عمده را نیز مطالعه نمایید.

جدول مشخصات:

 

نام انگلیسی: Ethyl acetate
حلالیت در آب: محلول
فرمول شیمیایی: C4H8O2
حالت فیزیکی: مایع شفاف
نقطه جوش: 76.5 تا 77 درجه سانتیگراد
رنگ: شفاف و عاری از مواد معلق
گروه شیمیایی: شیمی آلی
درصد خلوص: 99 درصد , 99.8 درصد
گرید: صنعتی , آزمایشگاهی
بسته بندی: گالن , بشکه 220 لیتری

محصولات اخیر

لیست محصولات

4 دیدگاه دربارهٔ «خرید و قیمت عمده اتیل استات»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا

خرید عمده انواع مواد شیمیایی

برای استعلام قیمت و یا خرید عمده انواع مواد شیمیایی وارداتی و داخلی, با کارشناس فروش ما تماس بگیرید.

تماس