پویش اروین میعان

مشتری همیشگی ما خواهید شد, شرط میبندیم :)

کلراید پتاسیم , قیمت عمده کلرید پتاس , خرید و قیمت عمده کلرید پتاس , خرید عمده کلراید پتاس

خرید و قیمت عمده کلرید پتاس , خرید کلرید پتاسیم

برای دریافت مشاوره قبل از خرید و ثبت سفارش این محصول تماس بگیرید.

برای خرید و استعلام  قیمت عمده کلرید پتاس میتوانید با شرکتهای وارد کننده مستقیم یا توزیع کننده های داخلی بدون واسطه همکاری نمایید. شرکت پویش اروین میعان, وارد کننده کلرید پتاس از ازبکستان است و همچنین توزیع کننده داخلی کلراید پتاسیم, همکاری با ما به نوعی هم در زمان و هم از نظر مالی به نفع مصرف کننده میباشد. برای استعلام قیمت عمده کلرید پتاس, با کارشناس فروش شرکت تماس بگیرید.

کلرید پتاسیم یا کلرید پتاس یک ترکیب ساده اما بسیار مفید است که بر بسیاری از بخش های زندگی ما مانند بخش سلامت ، غذا و حتی محیط زیست تاثیرگذار است. کلرید پتاسیم به صورت پودر یا کریستال های سفید یا بی رنگ و شور مزه است که از ترکیب یونی یک عنصر فلزی و یک عنصر غیر فلزی ساخته می شود. کلرید پتاسیم یک هالید فلزی است که از پتاسیم و کلر تشکیل شده است.این ماده به راحتی در آب حل می شود و کاربردهای گسترده ای در کشاورزی ، پزشکی، زمینه های علمی و فرآوری مواد غذایی دارد. پتاسیم به حفظ تعادل بار داخل سلولی کمک می کند و برای هدایت عصب ، انقباض عضلات قلبی ، اسکلتی و صاف ، تولید انرژی ، سنتز اسیدهای نوکلئیک ، حفظ فشار خون و عملکرد طبیعی کلیه مورد نیاز است. این ماده دارای اثرات ضد فشار خون است و هنگامی که به عنوان مکمل غذایی از آن استفاده شود ممکن است از هیپوکالمی جلوگیری کند.

خرید عمده کلرید پتاسیم

برای خرید عمده کلراید پتاسیم باید ابتدا نوع سفارش خود اعم از آنالیز شیمیایی و فنی, حجم سفارش و موارد مصرف خود را مشخص نموده و پس از انجام امور مالی خریدتان, بار را از انبار پویش اروین میعان تحویل بگیرید. شما میتوانید برای خرید خود درخواست فاکتور رسمی یا غیر رسمی نیز داشته باشید.

بسته بندی کلراید پتاسیم به این صورت کیسه های 25 کیلویی میباشد. که شما میتوانید بر حسب نوع حمل و نقل یا حجم سفارشتان بار را به صورت ویژه تری به مقصد ارسال نمایید. در هرصورت هزینه بسته بندی, انبارداری و ارسال مواد شیمیایی برعهده شما مصرف کننده میباشد.

قیمت عمده کلرید پتاس

برای استعلام قیمت عمده کلرید پتاس بهتر است قبل از تماس با کارشناس فروش پویش اروین میعان, ابتدا نوع ماده شیمیایی, موارد استفاده از آن, مشخصات فنی و شیمیایی به همراه حجم سفارش خود را اعلام نمایید تا قیمت دقیق تری از کلراید پتاسیم عمده بدست آورید. تنها اعلام اسم ماده شیمیایی برای استعلام قیمت عمده کلرید پتاس کافی نیست.

همچنین این نکته را یادآور شویم که هزینه انبارداری و ارسال مواد شیمیایی از انبار پویش اروین میعان در تهران تا مقصد مربوطه بر عهده خریدار میباشد.

عوامل موثر بر قیمت عمده کلراید پتاس

عوامل مختلفی بر قیمت کلراید پتاس در بازار جهانی تأثیر می‌گذارند که به شرح زیر است:

1- تقاضا و عرضه:

همانند تمامی کالاهای دیگر، تقاضا و عرضه در بازار کلراید پتاس نیز بر قیمت تأثیری دارد. وجود تقاضای بیشتری موجب افزایش قیمت و وجود عرضه بیشتری موجب کاهش قیمت می شود.

2- نرخ ارز:

اغلب صادرات و واردات کلرید پتاس صورت می‌گیرد. بنابراین، نرخ ارز نیز روی قیمت آن تأثیر دارد. به عنوان مثال، افزایش ارزش دلار موجب افزایش قیمت کلراید پتاس می‌شود؛ به دلیل این که دلار به عنوان ارز بین المللی و شاید با نفت مرجع قرار گرفته است و بسیاری از کشورهایی که کلراید پتاس مصرف می‌کنند از دلار به عنوان ارز پرداخت استفاده می‌کنند.

3- رشد اقتصادی:

رشد اقتصادی در کشورها، خصوصاً در کشورهایی که نیاز به کلراید پتاس برای صنایعی مانند کشاورزی و خزانه‌داری دارند، نقش مهمی در تأثیر بر قیمت آن دارد. چرایی این امر این است که تقاضا بیشتر می شود و به تبع آن قیمت کلراید پتاس نیز افزایش می یابد.

4- هزینه های تولید:

هزینه های تولید کلراید پتاس شامل قیمت مواد اولیه، قیمت انرژی، قیمت نیروی کار و سایر هزینه های تولید است. افزایش هزینه های تولید می تواند به افزایش قیمت کلرید پتاس منجر شود.

5- میزان تکنولوژی استفاده شده:

استفاده از تکنولوژی جدید و به مدت طولانی می تواند موجب کاهش هزینه ها و افزایش عملکرد و تولید شود، همچنین می تواند به کاهش قیمت کلراید پتاس منجر شود.

به طور کلی، برای تعیین قیمت کلراید پتاس، باید به این موارد توجه کرد و آنها را مورد بررسی قرار داد.

پیشنهاد میکنیم اگر به خرید و قیمت عمده لیتیوم کربنات نیز نیاز دارید بر روی لینک آن کلیک کرده و اطلاعات مورد نیاز در مورد لیتیوم کربنات عمده را نیز مطالعه نمایید.

جدول مشخصات:

 

HR: 3
حلالیت در آب: با افزایش دما میزان حلالیت آن در آب افزایش می یابد.
فرمول شیمیایی: KCL
حالت فیزیکی: پودر
دمای ذوب (°C): 771 °C
رنگ: به صورت کریستال سفید یا صورتی یا بی رنگ شیشه ای.
جرم حجمی: mg/m 3
درصد خلوص: 99 درصد
گرید: صنعتی , کشاورزی
بسته بندی: کیسه 25 کیلویی

 

محصولات اخیر

لیست محصولات

6 دیدگاه دربارهٔ «خرید و قیمت عمده کلرید پتاس , خرید کلرید پتاسیم»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا

خرید عمده انواع مواد شیمیایی

برای استعلام قیمت و یا خرید عمده انواع مواد شیمیایی وارداتی و داخلی, با کارشناس فروش ما تماس بگیرید.

تماس