اسید فسفریک هندی

شرکت مواد شیمیایی , واردات مواد شیمیایی , صادرات مواد شیمیایی , وارد کننده مواد شیمیایی , صادر کننده مواد شیمیایی

برای دریافت مشاوره قبل از خرید و ثبت سفارش این محصول تماس بگیرید.

اسیذ فسفریک هندی , خرید عمده اسید فسفریک هندی , اسید فسفریک هندی فروش , قیمت اسید فسفریک هندی
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

اسید فسفریک هندی به اسید فسفریکی گفته میشود که توسط شرکت های مواد شیمیایی در هند تولید شده اند. سپس این مواد به کشورهای مختلف از جمله ایران صادر شده اند.درواقع اسید فسفریک یک نوع اسید معدنی بوده که در صنایع مختلف کاربرد های بسیار زیادی دارد. از آنجایی اسید فسفریک هند در بسیاری از محصولات موجود است پس بر هر کسی واجب است که با عوارض و خواص این ماده آشنا باشد. از این رو ما تصمیم گرفتیم مطالبی ارائه دهیم که طی آن به طور کامل و جامع به فسفریک اسید هندی پرداخته شده باشد‌. در این مطالب به نحوه تهیه و خرید اسید فسفریک، قیمت این ماده شیمیایی، ماهیت و خواص و ویژگی ها و کاربرد های آن میپردازیم. پس چنانچه مایل به دریافت این اطلاعات هستید انتهای صفحه ما را همراهی کنید.

اسید فسفریک هندی چیست؟

اسید فسفریک هندی چیست؟ همانطور که در بالا گفتیم اسید فسفریک هندی به اسیدی گفته میشود که در هند تولید و توزیع شده باشد. این اسید نوعی اسید بدون رنگ و بدون بو بوده که از دو طریق عمده تولید میشود. فرمول شیمیایی این ماده H3PO4 است. نمونه خام اسید فسفریک هند از سنگ حاوی اسید فسفریک یا فسفر استخراج میشود. این در حالی است که برای تولیدات تجاری و انبود این اسید را در آزمایشگاه از فسفر سفید میسازند. از آنجایی که فسفریک اسید هندی دارای مزه خاص و دلپذیری است از آن در صنایع غذایی و به طور گسترده استفاده میکنند. همچنین از این ماده در صنایع مختلف کشاورزی، دام پروری، آتش نشانی و غیره نیز استفاده میشود.

خصوصیات اسید فسفریک

حال که دانستیم اسید فسفریک هندی چیست؟ در این بخش به برخی از خصوصیات آن اشاره میکنیم. اسید فسفریک هند یک نوع اسید ضعیف بوده که دارای خاصیت خورندگی است. به طوری که میتواند به مرور زمان در ظروف چینی، فلزات آهنی و آلیاژ ها خوردگی ایجاد کند. این ماده شیمیایی در الکل محلول بوده و تا حد بسیار کمی در آب نیز محلول است. گفتنی است که فسفریک اسید هندی بر اساس دما غلظت میتواتد به شکل مایع درخشان و یا به شکل یک جامد شفاف باشد. از دیگر خصوصیات اسید فسفریک هندی قوام شربتی این ماده است. از طرفی میتوان آن را پایدار و از طرفی انعطاف پذیر دانست. شاید همین ویژگی های جالب سبب شده است که در سرتاسر جهان این ماده مورد استقبال قرار گرفته است. اما کاربرد فراوان این ماده در صنایع مختلف نیز میتواند از دلایل مهم محبوبیت آن محسوب شود.

اسید فسفریک هندی خوراکی

حال که دانستیم اسید فسفریک هندی چیست؟ در این بخش به اسید فسفریک خوراکی میپردازیم. همانطور که گفتیم فسفریک اسید هندی در بسیاری از صنایع تجاری و صنعتی کاربرد دارد. اما بیشترین کاربرد این ماده شیمیایی در صنایع غذایی است. جالب تر آنکه ما میتوانیم اسید فسفریک هندی را در برخی منابع طبیعی مانند میوه ها و آب میوه ها یافت کنیم. البته باید دقت داشته باشیم که لازم است میزان فسفریک اسیدی که روزانه به بدن ما وارد میشود کنترل شود‌. این ماده بر خلاف سایر ریزمغذی ها باید به مقدار مشخصی وارد بدن ما شود و در غیر اینصورت میتواند مشکل آفرین باشد‌. برای مثال اسید فسفریک ۸۵درصد میتواند پوست را به شدت تحریک کرده و به چشم آسیب برساند.

فروشنده اسید فسفریک هندی

در وحله اول فروشنده اسید فسفریک هندی کشور هند است. این کشور یکی از صادرکننده های بزرگ اسید فسفریک هند در سرتاسر جهان است. به طوری که سالانه حجم زیادی از اسید فسفریک هندی را به سایر کشور ها صادر میکند. ایران نیز یکی از وارد کننده های این ماده شیمیایی با ارزش است. البته این بدان معنی نیست که کشور ما در تولیدات داخلی ضعیف عمل کرده است. درواقع بدیهی است که یک کشور قادر به تولید تمامی موارد شمیایی مورد نیاز خود نباشد و آن را از سایر کشورها خریداری کند. صادرات و واردات در همه کشورها صورت میگیرد و این اصلا نشانه بدی برای اقتصاد یک کشور محسوب نمیشود.

شرکت فروش اسید فسفریک هندی

همانطور که توضیح دادیم سالانه حجم زیادی اسید فسفریک هندی به کشورهای مختلف از جمله ایران وارد میشود. اما وظیفه وارد کردن این ماده بر عهده یک شرکت فروش اسید فسفریک هندی است. این شرکت ها موظف هستند با شرکت های صادر کننده گفت و گو داشته باشند و در نهایت پس از مذاکرات فراوان بر سر قیمت موفق به خرید این ماده شیمیایی با ارزش شوند. در کشور ما یکی از معروف ترین و مهم ترین شرکت های وارده کننده، شرکت فروش اسید فسفریک هندی پویش اروین میعان است. این شرکت تنها وارد کننده عمده این ماده شمیایی در کل ایران محسوب میشود.

وارد کننده اسید فسفریک هندی

بله همانطور که توضیح دادیم بزرگترین وارد کننده اسید فسفریک هندی در ایران، شرکت پویش اروین میعان است. این شرکت مواد شیمیایی خود را نه تنها از هند بلکه از سایر کشورهای آسیایی و اروپایی نظیر چین و آلمان وارد میکند. از این رو اکثر تولید کنندگان صنایع مختلف در ایران مواد شیمیایی مورد نیاز خود را از این شرکت خریداری میکنند. در همین راستا مرغوب ترین اسید فسفریک هند را نیز میتوان از این مجموعه خریداری کرد. لازم به ذکر واردات اسید فسفریک هندی صرفا توسط شرکت پویش اروین میعان صورت میگیرد. پس بدیهی است که بزرگترین فروشنده اسید فسفریک هندی در ایران نیز همین مجموعه است.

نمایندگی فروش اسید فسفریک هندی

شرکت پویش اروین میعان اصلی ترین نمایندگی فروش اسید سیتریک هندی است. به طوری که حتی سایر شرکت های  فروش مواد شیمیایی، فسفریک اسید هندی را از این مرکز تهیه میکنند. این شرکت با دارا بودن یک مجموعه حرفه ای همواره در تلاش است تمامی مواد شیمیایی مورد نیاز در صنایع مختلف کشور را تامین کند. تمامی این مواد با بالاترین درجه کیفی و نازل ترین قیمت در دسترس هستند و خریداران میتوانند با خیال راحت برای خرید اقدام نمایند. پس اگر به دنبال قدر ترین فروشنده اسید فسفریک هندی هستید، از شرکت پویش اروین میعان غافل نشوید.

اسید فسفریک هندی را از کجا تهیه کنیم؟

حال سوال اینجاست که دقیقا اسید فسفریک هندی را از کجا تهیه کنیم؟ برای تهیه فسفریک اسید هند و سایر مواد شمیایی میتوانید به وب سایت پویش اروین میعان مراجعه کنید. اگر برای خرید به مشاوره احتیاج دارید میتوانید با شماره تماس موجود در سایت تماس بگیرید و پس از دریافت مشاوره سفارشات خود را ثبت کنید. در غیر اینصورت میتوانید به طور مستقیم از طریق وب سایت اسید فسفریک هند را تهیه کنید. به هر حال تمامی مشاورین شرکت تمام وقت در اختیار مشتریان هستند‌ تا به مشتریان در زمینه خرید و سفارش کمک کنند.

شرکت فروش اسید فسفریک هندی

با توجه به تمامی مطالب فوق خودتان میتوانید تشخیص دهید که معتبر ترین شرکت فروش اسید فسفریک هندی چه شرکتی است. شرکت پویش اروین میعان با کادری مجرب همواره در تلاش است که تمامی سفارشات را در کمترین زمان به دست مشتریان برسد. این شرکت سابقه همکاری با تولید کنندگانی نظیر فولاد مبارکه و ذوب آهن اصفهان را دارد و این امر میتواند تضمینی بر کیفیت محصولات آن باشد. سابقه طولانی در زمینه فروش اسید فسفریک هند و سایر مواد شیمیایی نیز میتواند مهر تاییدی بر این ادعا باشد. پس حال شما پاسخ دهید که اسید فسفریک هندی را از کجا تهیه کنیم؟ بله قطعا شرکت پویش اروین میعان

خرید اسید فسفریک هندی

با توجه به کاربرد های فراوان اسید فسفریک هند بسیاری از شرکت های تولید کننده داخلی در صنایع غذایی و غیره همواره به دنبال خرید اسید فسفریک هندی با کیفیت و به صورت عمده هستند. وجود این ماده در برخی موادغذایی نظیر نوشابه و سایر نوشیدنی ها نقش حیاتی داشته و تهیه آن بسیار مهم است. فسفریک اسید هندی در تولید کودهای شمیایی فسفاته، پاک کننده های فسفاته، تولید مواد تصویه کننده و منعقد کننده در صنعت آب و فاضلاب، تولید مکمل خوراک دام و طیور، مصرف در صنایع آبکاری، در آتش نشانی برای تولید مواد بازدارنده اشتعال و غیره کاربرد دارد.

خرید عمده اسید فسفریک هندی

برای خرید عمده اسید فسفریک هندی لازم است به شرکت های فروش مواد شیمیایی مراجعه نمایید. در قسمت های قبل نیز یکی از معتبر ترین و معروف ترین این شرکت ها را به شما عزیزان معرفی کردیم. برای خرید اسید فسفریک هندی معمولا مسئول خرید یک شرکت تولید با شرکت های مختلف مواد شمیایی تماس میگیرند و پس از بررسی قیمت ها و کیفیت این محصولات در نهایت اقدام به خرید میکنند. مسئولان خرید باید در نظر داشته باشند که بهترین ماده شیمیایی را با کمترین قیمت خریداری کنند. درواقع تمامی هدف یک مسئول خرید منافع شرکت است. پس این فرد باید تمامی جوانب را در نظر بگیرد. تمامی شرکت های فروش مواد شمیایی را مورد ارزیابی قرار دهد و درنهایت یک شرکت مناسب را شناسایی و انتخاب کند. پس مسئول خرید یک شرکت باید از هر لحاظ امین مدیرعامل باشد و معمولا مدیر عامل این فرد را با وسواس و حساسیت فراوان انتخاب میکند.

فروش اسید فسفریک هندی

فروش اسید فسفریک هندی و سایر مواد شیمیایی یکی از پررونق ترین کسب و کارها محسوب میشود‌. حال آنکه اگر یک شرکت در این زمینه رقیب خاصی نداشته باشد این سود را چندین برابر میکند‌‌. ما مفتخر هستیم که در زمینه خرید و فروش اسید فسفریک هندی و اکثر مواد شیمیایی دیگر یکه تاز هستیم. برای پی بردن به این موضوع فقط کافیست یک سرج کوچک در گوگل داشته باشید و جمله اسید سیتریک هندی را تایپ کنید. بله شرکت پویش اروین میعان اولین و بزرگترین شرکت فروش اسید فسفریک هندی در سرتاسر ایران محسوب میشود.

فروش عمده اسید سیتریک هندی

برخی شرکت های فروش مواد شیمیایی ممکن است به اقدام به خرید و فروش خرد اسید سیتریک هندی کنند. معمولا این شرکت ها مواد شیمیایی مورد نیاز برخی از آزمایشگاه ها و دانشگاه ها را فراهم میکنند. اما تنها تعداد انگشت شماری از شرکت ها قادربه  فروش عمده اسید سیتریک هندی هستند. این شرکت ها معمولا وظیفه فراهم کردن مواد شمیایی مورد نیاز شرکت های تولیدی صنایع مختلف را بر عهده دارند. برای مثال ممکن است یک شرکت فروش عمده اسید سیتریک هندی تمامی مواد شمیایی مورد نیاز یک شرکت بزرگ تولید کننده نوشابه نظیرکوکا کولا را بر عهده داشته باشد. بنابراین این چنین شرکتی باید قادر باشد با کشور های تولید کننده این ماده شمیایی مذاکره کرده و با تمام سختی های پیش رو این ماده را تهیه کرده و به دست تولید کننده داخلی برساند.

قیمت اسید فسفریک هندی

با توجه به شرایط امروزه کشورمان و نوسانات ارز و دلار قیمت اسید فسفریک هندی و سایر مواد شمیایی همواره در حال نوسان است.پس بدیهی است که ما نمیتوانیم نه تنها برای مواد شیمیایی بلکه برای سایر مواد نیز هزینه ثابتی را در نظر بگیریم. از این رو چنانچه قصد تهیه اسید فسفریک هندی را داشتید میتوانید با شماره تماس موجود در سایت تماس گرفته و از قیمت روز این مواد مطلع شوید.

قیمت اسید فسفریک هندی عمده

با اینکه قیمت اسید فسفریک هندی همواره در نوسان است. اما یقینا قیمت اسید فسفریک هندی عمده بسیار مناسب خواهد بود. درواقع قیمت خرید خرد و عمده زمین تا آسمان با یکدیگر تفاوت دارند. پس در این باره اصلا نگران نباشید. فقط کافیست با شماره تماس های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید. سپس پس از دریافت مشاوره و ذکر میزان مواد شیمیایی مورد نیاز از قیمت ها مطلع شوید. شرکت پویش اروین میعان از جمله شرکت های منصف در زمینه خرید و فروش مواد شیمیایی است. به طوری که در تمام سالهای گذشته این شرکت در تلاش بوده است که با کیفیت ترین مواد شیمیایی را با نازل ترین قیمت در اختیار مشتریان قرار دهد.

فروش اسید فسفریک هندی

تنها تفاوت اسید فسفریک هندی با اسید فسفریک های دیگر در محل تولید این ماده است. همانطور که از نام این ماده پیداست، اسید فسفریک هندی در هند تهیه میشود و مثلا اسید فسفریک چینی در چین. پس نمیتوان گفت این دو ماه تفاوت چندانی با یکدیگر دارند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *