پویش اروین میعان

مشتری همیشگی ما خواهید شد, شرط میبندیم :)

اسید فسفریک هندی , قیمت عمده اسید فسفریک هندی , قیمت عمده اسید فسفریک هندی

خرید و قیمت عمده اسید فسفریک هندی

برای دریافت مشاوره قبل از خرید و ثبت سفارش این محصول تماس بگیرید.

برای خرید و قیمت عمده اسید فسفریک هندی میتوانید با کارشناسان فرش شرکت پویش اروین میعان تماس گرفته و قیمت روز آن را مطلع شوید, همچنین اینکه میتوانید خریدی بدون واسطه را با همکاری با شرکت پویش اروین میعان تجربه نمایید.

اسید فسفریک هندی به اسید فسفریکی گفته میشود که توسط شرکت های مواد شیمیایی در هند تولید شده اند. سپس این مواد به کشورهای مختلف از جمله ایران صادر شده اند.درواقع اسید فسفریک یک نوع اسید معدنی بوده که در صنایع مختلف کاربرد های بسیار زیادی دارد. از آنجایی اسید فسفریک هند در بسیاری از محصولات موجود است پس بر هر کسی واجب است که با عوارض و خواص این ماده آشنا باشد. از این رو ما تصمیم گرفتیم مطالبی ارائه دهیم که طی آن به طور کامل و جامع به فسفریک اسید هندی پرداخته شده باشد‌. در این مطالب به نحوه تهیه و خرید اسید فسفریک، قیمت این ماده شیمیایی، ماهیت و خواص و ویژگی ها و کاربرد های آن میپردازیم. پس چنانچه مایل به دریافت این اطلاعات هستید انتهای صفحه ما را همراهی کنید.

خرید عمده اسید فسفریک هندی

اسید فسفریک هندی چیست؟ همانطور که در بالا گفتیم اسید فسفریک هندی به اسیدی گفته میشود که در هند تولید و توزیع شده باشد. این اسید نوعی اسید بدون رنگ و بدون بو بوده که از دو طریق عمده تولید میشود. فرمول شیمیایی این ماده H3PO4 است. نمونه خام اسید فسفریک هند از سنگ حاوی اسید فسفریک یا فسفر استخراج میشود. این در حالی است که برای تولیدات تجاری و انبود این اسید را در آزمایشگاه از فسفر سفید میسازند. از آنجایی که فسفریک اسید هندی دارای مزه خاص و دلپذیری است از آن در صنایع غذایی و به طور گسترده استفاده میکنند. همچنین از این ماده در صنایع مختلف کشاورزی، دام پروری، آتش نشانی و غیره نیز استفاده میشود.

قیمت عمده اسید فسفریک هندی

برای استعلام قیمت روز اسید فسفریک هندی خوراکی, قیمت اسید فسفریک کشاورزی ( قیمت اسید فسفریک کشاورزی مشهد, اصفهان, شیراز, یزد و..) و یا قیمت اسید فسفریک ایرانی یا چینی و… بهتر است با کارشناسان فروش شرکت پویش اروین میعان تماس گرفته و از آنها قیمت روز را بخواهید, البته پیش از این کار چند نکته را به شما یادآور شوم بهتر است!

برای استعلام قیمت عمده اسید فسفریک هندی, حالا چه قیمت اسید فسفریک صنعتی باشد و چه قیمت اسید فسفریک خوراکی, چه قیمت اسید فسفریک خوراکی 85 درصد باشد و … تفاوتی ندارد, شما نمیتوانید تنها با اعلام نوع کاربردی که اسید فسفریک برایتان دارد قیمت آن را محاسبه نمایید, قیبل از هرچیزی نوع, کاربرد و حجم سفارش خود را تعیین و سپس به کارشناس فروش اعلام نمایید تا قیمت دقیق سفارشات را محاسبه نماید.

محاسبه قیمت عمده اسید فسفریک  هندی خوراکی و… بر حسب کیلوگرم میباشد و بسته بندی این ماده اولیه شیمیایی به صورت گالن های 35 کیلیویی صورت میگیرد. این را نیز یادآور شوم که بعد از ثبت سفارش, خریدار باید هزینه های انبارداری و ححمل و نقل را از مبدا انبار پویش اروین میعان تا مقصرِ خریدار پراخت نماید. پس هزینه حمله و نقل و انبارداری برعهده مشتری میباشد.

عوامل موثر بر قیمت عمده اسید فسفریک هندی

اسید فسفریک یکی از مواد شیمیایی مهم است که برای مصارف مختلف کاربرد دارد، از جمله تولید کود، پردازش الیاف مصنوعی، تولید فسفات سدیم و آلومینیوم، داروسازی و غیره. عوامل موثر بر قیمت این ماده عبارتند از:

  1. عرضه و تقاضا: همانطور که در هر بازار دیگری، تقاضا و عرضه اساسی تعیین‌کننده‌ی قیمت اسید فسفریک هم هستند. در صورتی که تقاضا بیشتر از عرضه باشد، قیمت بالاتر خواهد رفت و برعکس، در صورتی که عرضه بیشتر از تقاضا باشد، قیمت کاهش می‌یابد.
  2. تغییرات قیمت سایر مواد شیمیائی: قیمت اسید فسفریک در مجموعه مواد شیمیایی استفاده شده در تولید کود می‌باشد. بنابراین، تغییرات قیمت مواد شیمیایی دیگر نظیر یوره و پتاسیم می‌تواند هم تاثیرگذار بر قیمت این ماده باشد.
  3. نوع مصرف: اسید فسفریک در صنایع مختلف به کار می‌رود و بسته به نوع مصرف، قیمت آن تغییر می‌کند. به عنوان مثال، استفاده از اسید فسفریک در تولید کود، به دلیل مقدار بیشتر موردنیاز، برای قیمت این ماده مهم است.
  4. محل تولید: برخی از کشورها، به دلیل داشتن معادن فسفات و بهره‌برداری از آنها، قادر به تولید اسید فسفریک هستند. این امر می‌تواند موجب کاهش قیمت این ماده در این کشورها شود.
  5. وضعیت جهانی: تحولات سیاسی، اقتصادی و جهانی می‌تواند بر قیمت اسید فسفریک تأثیر بگذارد. به عنوان مثال، در صورتی که روابط با یک کشور تحریم شود، قیمت اسید فسفریک ممکن است تحت تأثیر قرار گیرد.

پیشنهاد میکنیم اگر به خرید و قیمت عمده اسید فسفریک نیز نیاز دارید بر روی لینک آن کلیک کرده و اطلاعات مورد نیاز در مورد فسفریک اسید عمده را نیز مطالعه نمایید.

جدول مشخصات:

 

PH: 10 نزدیک به pKa=2.14
حلالیت در آب: حلال در آب
فرمول شیمیایی: H3PO4
حالت فیزیکی: مایع
نقطه جوش: 158 درجه سلسیوس
رنگ: مایع بی رنگ و بی بو
درصد خلوص: 54 درصد (گرید صنعتی) و 85 درصد (گرید خوراکی)
گرید: صنعتی , غذایی
بسته بندی: گالن 35 کیلویی

 

محصولات اخیر

لیست محصولات

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا

خرید عمده انواع مواد شیمیایی

برای استعلام قیمت و یا خرید عمده انواع مواد شیمیایی وارداتی و داخلی, با کارشناس فروش ما تماس بگیرید.

تماس