خرید عمده سیلیکون متال وارداتی

بخش های این محتوا:

خرید عمده سیلیکون متال وارداتی

ماده شیمیایی سسیلیکون متال Silicon Metal, یا همان سیلیس با درصد خالصی 99% به عنوان نوعی افزودنی در صنعت های ریخته گری معمولا آلومینیوم مورد استفاده قرار میگیرد. از دیگر عنصر های تشکیل دهنده آن مقادیر خیلی کم آهن, آلومینیوم . همچنین کلسیم است. مورد استفاده این کالا از طریق واردات به کشور انجام میگردد, و خرید عمده سیلیکون متال وارداتی نیز از طریق ثبت سفارش در شرکت های وارد کننده مواد شیمیایی صورت میگیرد.

سیلیکون متال

از این ماده شیمیایی به عنوان مواد اولیه ها در صنعت های متالوژی یا مهندسی مواد, صنایع شیمیایی, الکترونیک, ساخت پنل های خورشیدی و پلی سیلیکون مورد استفاده قرار میگیرد. نحوه و فرآیند تولید آن با تصفیه سیلیس در سنگ کوارتز یا ماسه آغاز و به انجام میگردد. پس از آن نیز از طریق یک فرآیند هیدرومتالوژیکی تصفیه میشود و سپس در یک کوره گرمایشی الکتریکی از طریق ذوب کوارتز و کک به تولید میرسد. توجه نمایید که سیلیکون متال اغلب از طریق شرکت های وارد کننده به ایران وارد شده و شما میتوانید از طریق خرید عمده سیلیکون متال وارداتی از شرکت های وارد کننده سفارش خود را ثبت نمایید.

کاربرد سیلیکون متال

بخش بسیار عمده ای از آن در تولیدات آلیاژ های الومینیومی مورد استفاده قرار میگیرد. و نسبت به استحکام به وزن برتر و بالاتر آلومینیوم در برابر فولاد ها و آهن های ساخت خودرو هایی با وزن کمتر را ایجاد و در نتیجه این تولیدات خودروهایی با مصرف سوختی کمتر نیز وارد بازار میشوند. همین امر موجب افزایش تقاضای زیاد این آلیاژ های آلومینیومی شده و در نتیجه آن نیز مصرف این ماده شیمیایی هم افزایش پیدا میکند.

در صنعت های شیمیایی برای تولید کردن ترکیب های سیلیکونی و ویفر های سیلیکونی نیز مورد استفاده قرار میگیرد. ترکیب های سیلیکونی مواد اولیه های زیادی از مواد و محصولات صنعتی و مصرفی مثل قطعات لاستیکی, فوم یورتان, درزگیر ها و چسب ها, روان کننده ها و افزودنی های غذایی, پوشش ها و لوازم آرایشی هستند.

از سیلیکون متال همچنین برای ساخت و تولید سلول های خورشیدی فتوولتائیک و نیمه هادی های الکترنیکی هم استفاده میگردد.

ویژگی های سیلیکون متال

این افزودنی ها باعث بیشتر شدن استحکام آلومینیوم شده و سختی و مقاومت آن را نیز بهبود بخشیده و موجب بیشتر شدن مقاومت در برابر خوردگی آلومینیوم میگردد. از دیگر ویزگی های سیلیکون متال نیز میتوان به اینکه باعث کاهش چگالی و ضریب انبساط حرارتی هم میشود نیز اشاره نمود.

خرید سیلیکون متال

برای خرید عمده سیلیکون متال وارداتی باید با شرکت های وارد کننده مواد شیمیایی ارتباط گرفته و ثبت سفارش نمایید. شرکت پویش اروین میعان بزرگترین وارد کننده انواع سیلیکون متال و دیگر مواد شیمیایی آماده ارسال انواع محصولات شیمیایی، صنعتی، آزمایشگاهی، خوراکی و دارویی و همچنین انواع مواد اولیه حلال میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شرکت پویش اروین میعان

برای سفارش انواع مواد شیمیایی در گرید های مختلف با بهترین قیمت ها با کارشناسان ما تماس بگیرید.

شرکت خرید مواد شیمیایی
تماس