ضرورت استفاده از ویتامین سی در تابستان

بخش های این محتوا:

ضرورت استفاده از ویتامین سی در تابستان
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

ایا از ضرورت استفاده از ویتامین سی در تابستان اطلاعی دارید؟ اگر در این باره چیزی نمیدانید این مقاله را از دست ندهید. ویتامین سی مانند سایز مواد شیمیایی و ویتامین های دیگر برای ما بسیار مههم و ضروری است. این ویتامین در صنایع مختلف غذایی، دارویی و محصولات پوستی و مراقبتی مورد استفاده قرار میگیرد. اما شاید برایتان سوال باشد که چرا در تابستان اصرار به مصرف به ویتامین سی افزایش میابد. و به همین دلیل هم در حال حاضر در این صفحه حضور دارید. از این رو ما اینجا هستیم که به این موضوع مهم و کاربردی بپردازیم. چنانجه به این موضوع و مطالب مرتبط آن علاقه مند هستید میتوانید به مقاله زیر مراجعه نمایید:

ضرورت استفاده از ویتامین سی در تابستان

از خواص مهم ویتامین سی میتوان به ضدآفتاب و ضد سوختگی و ضد چروک و روشن کنندگی آن اشاره کرد. در مقابل تابستان یکی از فصل هایی است که در آن پوست ما در معرض اشعه خورشید قرار میگیرد. در همین حال نیز بر اصر تابش نور خورشیدباعث ایجاد لک، سوختگی و تیرگی پوست میشود. از این رو میتوان به ضرورت استفاده از ویتامین سی در تابستان پی برد. این ماده را میتوان به طور خالص یا به صورت ترکیبی در محصولات پوستی، به صورت مکمل خوراکی و یا در مواد خوراکی طبیعی یافت. مصرف ویتامین سی به صورت موضعی و خوراکی میتواند تاثیر شگفت انگیزی بر روشنی پوست، جلوگیری از آفتاب سوختگی و جلوگیری از ایجاد چین و چروک پوسنت داشته باشد. از این رو پیشنهاد میشود در تابستان از مصرف ویتامین سی غافل نشوید.

نحوه استفاده از ویتامین C

حال که با ضرورت استفاده از ویتامین سی در تابستان آشنا شدیم بهتر است با نحوه استفاده از ویتامین C نیز آشنا شویم. سعی کنید در تابستان از میوه و سبزیجات حاوی از ویتامین سی نیز استفاده کنید. از طرفی سعی کنید از سرم یا محصولات پوستی حاوی ویتامین C نیز استفاده کنید. اما دقت داشته باشید اگر از سرم ویتامین سی استفاده میکنید سعی کنید از این محصول در روتین صبح و قبل از زدن کرم ضد آفتاب استفاده نمایید. با این روش میتوانید از آفتاب سوختگی و چروک شدن پوست جلوگیری مکینید. از طرفی لک های قدیمی و آفتاب سوختگی های قدیمی نیز با این روش از بین میروند. بنابراین از استفاده ویتامین سی در تابستان غافل نشوید.

اسید اسکوربیک

علاوه بر ضرورت استفاده از ویتامین سی در تابستان کمبود این ماده باعث عوارض دیگری نیز میشود. نام دیگر ویتامین سی اسید آسکوربیک است. علت این نام گذاری به بیماری اسکوری برمیگردد. زیرا کمبود شدید ویتامین سی موجب ایجاد بیماری اسکوری در افراد میشود. بیماری اسکوری موجب خون ریزی خود به خودی لثه، کم خونی، درد و تورم در دست و پاها و خستگی و مفرط میشود. بنابراین استفاده از این ویتامین در تغذیه ما لازم و ضروری است.

پویش اروین میعان

یکی از شرکت های معتبر در زمینه واردات و پخش ویتامین C شرکت پویش اروین میعان است. به طوری که شرکت های تولید کننده میتوانند این ماده را به صورت عمده از این شرکت تهیه نمیاند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *