کاربرد سیلیکات سدیم در شوینده ها

بخش های این محتوا:

کاربرد سیلیکات سدیم در شوینده ها
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

اگر چه سیلیکات سدیم دارای کاربرد های بسیار زیادی است. اما ما این مقاله را به کاربرد سیلیکات سدیم در شوینده ها اختصاص داده ایم. سیلیکات سدیم یکی از مواد شیمیایی صنعتی بسیار باارزش است. از این رو پرداختن به آن خالی از لطف نخواهد بود. بنابراین در این مقاله علاوه بر معرفی این ماده شیمیایی و کاربرد های مختلف آن، به کاربرد سیلیکات سدیم در تولید شوینده ها نیز پرداخته میشود. در نهایت نیز یک مرکز معتبر برای سفارش و خرید این ماده شیمیایی به شما عزیزان معرفی خواهد شد. متاسیلیکات سدیم نوعی ترکیب معدنی و غیر آلی بوده که به صورت پودر سفید رنگ و جامد شفاف تولید میشود. این ماده بسیار قلیایی بوده و دارای پی اچی معادل 12 تا 13 است. از این رو این ماده میتواند به عنوان بافر مورد استفاده قرار بگیرذ. از کاربرد های آن میتوان به صنایع صابون سازی، حفاری و پلاستیک سازی اشاره کرد.

 کاربرد سیلیکات سدیم در شوینده ها چیست؟

یکی از مهم ترین کاربرد های این ماده، کاربرد متاسیلیکات در شوینده ها است. این ماده از گرانروی و چگالی بالایی برخوردار است. از این رو صنایعی چون چسب سازی و تولید مواد شوینده مورد استفاده قرار میگرید. به طوری که سیلیکات سدیم سبب انعقاد دیگر اجزای مواد شوینده میشود. با این روش پودر های شوینده را میتوان به مایع تبدیل کرد و در کاربرد ها و بسته بندی های مختلف مورد استفاده قرار داد. بنابراین سیلیکات سدیم یی از مهم ترین اجزای تشکیل دهنده مواد شوینده محسوب میشود. پس نمیتوان از اهمیت کاربرد این ماده در صنایع صابون سازی و دیگر مواد شوینده غافل شد. به همین دلیل هم بسیاری از مراکز فروش مواد شیمیایی این ماده را در لیست موجود دارند تا در صورت تقاضا به دست مشتری برسانند.

تاریخچه کاربرد سیلیکات سدیم در شوینده ها

در راستای مطالب کاربرد سیلیکات سدیم در شوینده ها لازم است به این موضوع اشاره کنیم که قرن هاست متاسیلیکات ها و سیلیکات سدیم مایع در ساخت صابون استفاده میکردند. این مواد باعث جدا شدن ذرات چربی و معلق کردن آن ها مورد استفاده قرار میگرفتند. از ظرفی وقتی از این ماده در تولید صابون های آرایشی استفاده میشود مانع ترشیدگی صابون ها نیز میشود. از ظرفی این ماده باعث کم شدن سختی پتاسیم و منیزیم نیز میشود و در نتیجه امکان کف کردن صابون در آب افزایش میابد. همچنین وجود سیلیکات سدیم در شوینده باعث افزایش خاصیت قلیایی آن ها میشود.

پویش اروین میعان 

حال که با کاربرد سیلیکات سدیم در شوینده ها آشنا شدید لازم است یک مرکز معتبر جهت خرید این ماده نیز به شما عزیزان معرفی نماییم. پویش اروین میعان یکی از شرکت های پخش کننده سیلیکات سدیم مایع و دیگر انواع آن است. از این رو بسیاری از شرکت های تولید کننده مواد شوینده، سیلیکات سدیم مورد نیاز خود را از این شرکت تهیه میکنند. گفتنی است که سیلیکات سدیم موجود در پویش اروین میعان از کیفیت بالایی و قیمت بسیار مناسبی برخوردار است. به طوری که مشتریان میتوانند با خیال راحت مواد مورد نیاز خود را از این شرکت تامین نمایند. جهت دسترسی آسان و ارتباط فوری با پویش اروین میعان میتوانید به وب سایت شرکت مراجعه کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *